Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Intelektualus smegenis dirbti verčiantis žaidimas - Quizzer


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1321 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

The Quizzer!

quizzer.lt

Sveiki, per paskutinias savaitęs tvirtinau tinklalapių kūrimo žinias ir pakūriau tokį projektėlį :)

 

Žaidimas - gauni klausimą bei jį atsakai už tai gauni taškus.

Vėliau taškus bus galiam išsikeisti ;) 

 

 

Bet koks konstruktyvus feedback yra laukiamas :) 

 

image.thumb.png.2ee375a8d93151949b381f25c9c54bf6.png

Redaguota , nario Quizzer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar aš čia vienas "nekenčiu" tokio tipo žaidimų? :D Pagal mane žaidimas yra sukurtas atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką, o ne versti sukti galvą :D Prieš tavo projektą, neturiu nieko blogo. Šaunuolis, kad tuo užsiimi, bet man asmeniškai tokio tipo žaidimai, nelabai limpa ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), • Denas • parašė:

Ar aš čia vienas "nekenčiu" tokio tipo žaidimų? :D Pagal mane žaidimas yra sukurtas atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką, o ne versti sukti galvą :D Prieš tavo projektą, neturiu nieko blogo. Šaunuolis, kad tuo užsiimi, bet man asmeniškai tokio tipo žaidimai, nelabai limpa ?

Dėkoju, čia kaip kokį lolą ar CSGO žaisti, jeigu full atsipalaiduosi, tai nieko nelaimėsi :D 

prieš 4 valandas(-ų), Inn#Progress parašė:

Rašant frameworkas, turi omeny jquery? :D 

Beje, čia taip turi būti, kad kas 1 sekundę puslapis atsinaujina ir nespėji net atsakyt į klausimą? :D

 

Symfony for backend.

 

@Inn#Progress Gal galėtum pasakyti ar yra dar vis šitas dalykas ir ką naudoji (naršyklė, telefonas ar desktop ir etc.) ?

 

Nes man nei per telefoną nei per desktopą nėra tokio bugo (bei niekas nebuvo pranešęs)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

57 minutes prieš, Quizzer parašė:

Dėkoju, čia kaip kokį lolą ar CSGO žaisti, jeigu full atsipalaiduosi, tai nieko nelaimėsi :D

 

Symfony for backend.

 

@Inn#Progress Gal galėtum pasakyti ar yra dar vis šitas dalykas ir ką naudoji (naršyklė, telefonas ar desktop ir etc.) ?

 

Nes man nei per telefoną nei per desktopą nėra tokio bugo (bei niekas nebuvo pranešęs)

Taip, vis dar yra, per pc, google chrome. Prisijungus per google+, kada atsinaujins klausimas nerodo, tai dėl to turbūt ir refreshinasi visą laik :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padaryk gražesni UI 
Nes iviena boxa imesta viskas ir tiek žinios., 
Padaryk taip kad būtų kambariai į juos įeini ir ten rodytu šone kas tokie yra .
Kiek atsakė žmonės yra
Kiek Laiko jau sėdi 
Išmetimus už AFK sedėjimus
Topus padaryk Laiko prabuvimo
Topus STREAK kiek kartų išeilės atsakė teisingai 
Topus Noob'us kurie iš tiek ir tiek klausimu vistiek nesugebėjo atsakyti
Čia primąstyti daug ką galima bet, tik tiek kad pas tave vaizduotė sumažinta.

- Klausima padaryk kad išoktu jis per visa ekrana 70 procentu su js pažaisk daugiau ir tuomet jis sumažėja ir textearea padaryk didesne :D Kaip kažkada buvo per codepen'a paieška tai tokiu principu ir čia padaryk ta vaizda plius minus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-02-02 16:38, xGlory parašė:

Padaryk gražesni UI 
Nes iviena boxa imesta viskas ir tiek žinios., 
 Padaryk taip kad būtų kambariai į juos įeini ir ten rodytu šone kas tokie yra .
Kiek atsakė žmonės yra
 Kiek Laiko jau sėdi 
 Išmetimus už AFK sedėjimus
 Topus padaryk Laiko prabuvimo
 Topus STREAK kiek kartų išeilės atsakė teisingai 
 Topus Noob'us kurie iš tiek ir tiek klausimu vistiek nesugebėjo atsakyti
 Čia primąstyti daug ką galima bet, tik tiek kad pas tave vaizduotė sumažinta.

- Klausima padaryk kad išoktu jis per visa ekrana 70 procentu su js pažaisk daugiau ir tuomet jis sumažėja ir textearea padaryk didesne :D Kaip kažkada buvo per codepen'a paieška tai tokiu principu ir čia padaryk ta vaizda plius minus

 

Ačiū labai už idėjas :o Būtinai kažką įgyvendinsiu per artimiausią savaitę!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...

1. Leisk keist profilio vardą, nes prisiregistravęs su Google+ negali to padaryti.

2. Klausimus parašyk pats, nes kaip matau pusę, o gal ir daugiau nukopijuoti iš draugas.lt viktorinos klausimų...

3. Kaip jau minėjo prieš tai, dizainas netraukiantis akies... Jei keist nenori, bent alpha balto lango padidink, nes erzina kai turi žiūrėt tiesiai, bet kiaurai, kad matytum kas parašyta.

4. Kai žmogus ateina į svetainę, neduok jam iš kart klausimo. Duok jam klausimą tik tada jei jis paspaudžia kokį nors mygtuką. Taip pat, jei žmogus išeina iš tab'o (tą gali stebėti su JS) automatiškai grįžus jam reiktų vėl spausti mygtuką ir duodi kitą klausimą. Bet tada kaip suprantu keisis šios svetainės pagrindas, nes spėju klausimas vienas ir tas pats rodomas visiems žmonėms

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
2020-03-01 10:27, Psychical parašė:

1. Leisk keist profilio vardą, nes prisiregistravęs su Google+ negali to padaryti.

 2. Klausimus parašyk pats, nes kaip matau pusę, o gal ir daugiau nukopijuoti iš draugas.lt viktorinos klausimų...

 3. Kaip jau minėjo prieš tai, dizainas netraukiantis akies... Jei keist nenori, bent alpha balto lango padidink, nes erzina kai turi žiūrėt tiesiai, bet kiaurai, kad matytum kas parašyta.

 4. Kai žmogus ateina į svetainę, neduok jam iš kart klausimo. Duok jam klausimą tik tada jei jis paspaudžia kokį nors mygtuką. Taip pat, jei žmogus išeina iš tab'o (tą gali stebėti su JS) automatiškai grįžus jam reiktų vėl spausti mygtuką ir duodi kitą klausimą. Bet tada kaip suprantu keisis šios svetainės pagrindas, nes spėju klausimas vienas ir tas pats rodomas visiems žmonėms

Gali gal detaliau pasakytu ka turejai omenyje "bent alpha balto lango padidink, nes erzina kai turi žiūrėt tiesiai, bet kiaurai, kad matytum kas parašyta."

 

Aciu uz feedbacka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, Quizzer parašė:

Gali gal detaliau pasakytu ka turejai omenyje "bent alpha balto lango padidink, nes erzina kai turi žiūrėt tiesiai, bet kiaurai, kad matytum kas parašyta."

 

Aciu uz feedbacka.

image.thumb.png.9272cc307f53e34879a27a88956d4ab6.png

Pažymėjau nuotraukoje, kur 0.8 tai toks jau (man asmeniškai) leidžia lengviau žiūrėti į klausimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Kaip jau minėjo, būtų gerai, jog klausimai būtų parašyti su Lietuvių k. rašyba, būtų maloniau juos skaityti. Svetainėje jau esu apsilankęs ne vieną ir ne du kartus, tačiau dažniausiai atsakęs į kelis klausimus ją palieku - klausimų kategorijos paprasčiausiai manęs nesudomina. Idealu būtų sukurti skirtingas kategorijas kaip muzikos, filmų, populiariosios kultūros, žaidimų, istorijos ir kt.

Redaguota , nario ALFRED.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1321 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...