Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Apie nary Ricci (nepatikimas)


FoldYourLife

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1549 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

16 minutes prieš, • Denas • parašė:

Atsiminkit, kad visada yra dvi pusės. Gal ricci ir kaltas, kad "ignoravo", bet gal ir ištiesų nematė? Taip pat tu šmeiži jį be jokių įrodymų. Kaltos yra abi pusės. Kaip sakoma, "gyvenkime draugiškai".

Jaigu jis ištiesu nematė kodėl istrine vakar  mano žinutė kuri buvo parašyta ant jo profilio sienos, jaigu jis iš tiesų nematė kodėl po to kai sukūriau šitą tema nesugebėjo parašyt privačiai ir paaiškint situacijos(suprantu kartais visiems būna problemų) o vietoje to vaikas akys drasko ? matė ar nematė man nera įdomu visų pirma reikia turėt atsakingumo. O kokiu man įrodymus pateikt? Ir kodėl aš turėčiau pateikt išviso kažką? Sakai kaltos abi puses? Mhm kaltos abi pusės bet tik ne si karta savo kaltės nematau ir čia ne šmeižtas visų pirma pradekit skirt kas yra šmeižtas, nes šmeižtas yra kai apie žmogų skleidžiama realybės neatitinkanti informacija... Wtf nejaugi taip sunku pasigooglint prieš rašant...  Jau antras žmogus kalba apie šmeižtą nors nelabai suvokia ką tas reiškia 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, FoldYourLife parašė:

Jaigu jis ištiesu nematė kodėl istrine vakar  mano žinutė kuri buvo parašyta ant jo profilio sienos, jaigu jis iš tiesų nematė kodėl po to kai sukūriau šitą tema nesugebėjo parašyt privačiai ir paaiškint situacijos(suprantu kartais visiems būna problemų) o vietoje to vaikas akys drasko ? matė ar nematė man nera įdomu visų pirma reikia turėt atsakingumo. O kokiu man įrodymus pateikt? Ir kodėl aš turėčiau pateikt išviso kažką? Sakai kaltos abi puses? Mhm kaltos abi pusės bet tik ne si karta savo kaltės nematau ir čia ne šmeižtas visų pirma pradekit skirt kas yra šmeižtas, nes šmeižtas yra kai apie žmogų skleidžiama realybės neatitinkanti informacija... Wtf nejaugi taip sunku pasigooglint prieš rašant...  Jau antras žmogus kalba apie šmeižtą nors nelabai suvokia ką tas reiškia 

Kaip tu įrodysi, kad tai ne šmeižtas, jeigu nepateiki įrodymų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, • Denas • parašė:

Kaip tu įrodysi, kad tai ne šmeižtas, jeigu nepateiki įrodymų?

Paskaityk aukciono tema ir paprašyk supergames administratorių peržiūrėt mano susirašinėjimus su juo ir turėsi įrodymus, nesuprantu kokiu įrodymų nori jaigu narys tiesiog ignoruoja mane ką tau susirašinėjimą atsiust ar ką  ? ir šiaip aš tau nieko neprivalau pateikt o jaigu manai kad čia šmeižtas kreipkis į policiją už tai gresia administracinė/baudžiamoji  atsakomybė, nes man toks vaizdas susidaro kad deramai nesuvoki ką reiškia šmeižtas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, FoldYourLife parašė:

Paskaityk aukciono tema ir paprašyk supergames administratorių peržiūrėt mano susirašinėjimus su juo ir turėsi įrodymus, nesuprantu kokiu įrodymų nori jaigu narys tiesiog ignoruoja mane ką tau susirašinėjimą atsiust ar ką  ? ir šiaip aš tau nieko neprivalau pateikt o jaigu manai kad čia šmeižtas kreipkis į policiją už tai gresia administracinė/baudžiamoji  atsakomybė, nes man toks vaizdas susidaro kad deramai nesuvoki ką reiškia šmeižtas. 

Aš jau pasiduodu... Tebunie, tavo tiesa. Kaip sakoma "duok durniui kelią, vistiek jo neras". Diskusija baigta. Protingi žmonės supras

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Ricci parašė:

ka tu cia? netikrinu as to az. seni tavo metai. 

Man tavo tas atsakymas keistai skamba. O tai kai tau SMS parašo ar praleistą skambutį matai, irgi netikrini? Arba kai mokytoja parašo blogą pažymį ir auklėtoja klausia apie tai, tai tavo atsakymas jai "Kas tikrina tuos dienynus šiais laikais, čia jau nebe 1990-2000 (žinau, kad 90 m. Nebuvo tokios technologijos kaip dabar)"?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau, galit -rep dėt, neigiamus atsiliepimus man floodint, BET: jau nekarta pastebiu, kad visos temos būna su jo komentarais, kartais visiškai beprasmiškais be kurių ta tema ir savaime puikiai egzistuotų, greičiausiai taip bandė eilinį kartą pasirinkti forumo pranešimu. Ricci'o fanai nepradėkit tik verkt su savo teorijom, ačiū.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, Šešėlis parašė:

Nežinau, galit -rep dėt, neigiamus atsiliepimus man floodint, BET: jau nekarta pastebiu, kad visos temos būna su jo komentarais, kartais visiškai beprasmiškais be kurių ta tema ir savaime puikiai egzistuotų, greičiausiai taip bandė eilinį kartą pasirinkti forumo pranešimu. Ricci'o fanai nepradėkit tik verkt su savo teorijom, ačiū.

Čia visada taip kažkada +rep rinkdavosi iš kitų vartotojų ant kiekvieno posto dabar renkasi pranešimų skaičius nuo vienos vaikų armijos ant kitos thats how it goes again and again rašinėja "tavo metai" ir pan aišku iš kur atėjo teletabių valanda ? 

 

 

Redaguota , nario Martini*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-01-27 04:36, FoldYourLife parašė:

Sveiki, situacija paprasta kadangi neleidžia palikti nariui neigiamo atsiliepimo sukursiu tema. 

Narys Ricci laimėjo aukcioną, susisiekus su juo negaunu jokio atsakymo, tai kam statyt jaigu neplanuoji pirkt? Bereikalo sugaištas mano laikas, nepatariu su situo narių turėt reikalų. 

https://www.supergames.lt/profile/56061-ricci/

 

Patikimas,tvarko sms sistema. viskas sutvarkyta ir viskas gerai :)

Redaguota , nario karate1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Gabison* parašė:

Kas ? @Ricci sms sistemas jau kuri? :D

Žmogus pradėjo man į SMS rašyti (telefoną), baigėsi sąskaitą. Kadangi buvau ne namie, neturėjau interneto ir negalėjau jam atrašyti. Pradėjo grasinti policija, vertėjais kažkokiais. Dabar grįžau, turiu jam išjungti testinius mokėjimus ir viskas, toks ir sutvarkymas čia, nes viską jau padariau prieš tai.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Septynke parašė:

zmogus prisipazino, kad jo kalte (galejo ir atsiprasyt uz visa suda, kuri prirase), o jie toliau ant jo vardo, zjbs.

Ačiū. Su temos autoriumi išsiaiškinome AŽ, tema gali stovėti nėra skirtumo. Be to, kas ką rašo nekreipiu dėmesio, nes nematau prasmės kreipti į tai dėmesį.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Septynke parašė:

zmogus prisipazino, kad jo kalte (galejo ir atsiprasyt uz visa suda, kuri prirase), o jie toliau ant jo vardo, zjbs.

Prašom gali pats atsiprašinėt jaigu nori ?‍♂️, lietuviai yra lietuviai nieko nuostabaus jog tiek negatyvo visur pilna, su laiku manau priprasi:) 

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1549 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...