Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Apie nary Ricci (nepatikimas)


FoldYourLife

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1543 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, situacija paprasta kadangi neleidžia palikti nariui neigiamo atsiliepimo sukursiu tema. 

Narys Ricci laimėjo aukcioną, susisiekus su juo negaunu jokio atsakymo, tai kam statyt jaigu neplanuoji pirkt? Bereikalo sugaištas mano laikas, nepatariu su situo narių turėt reikalų. 

https://www.supergames.lt/profile/56061-ricci/

 

  • Teigiamai 10
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Ricci parašė:

ka tu cia? netikrinu as to az. seni tavo metai. 

Pasiteisinimai netikrinu žinučių, man vienodai ką tu tikrini o ko ne, su tavim buvo susisiekta? Buvo, gavau ignora? Gavau, tai blemba bent patylėtum šįkart, 2 ar 3 dienos laukimo, nice bro taip ir toliau ? 

 

1 minute prieš, Septynke parašė:

@Ricci tikrai patikimas, zinau is patirties, tad nesmeizk, gal zmogus neturejo laiko perziureti pranesimu, o gal ju daug ten yra ir nesiruosia skaityti + galima po tema parasyti, kad susisiektu per ten ir ten del laimeto daikto, kokios problemos?

O tavo sakinyje nėra didelės logikos kur tu čia matai šmeižima? Ir šiaip galėtum pasidomėt ką reiškia šitas žodis nes jis pas tave vartojamas visiškai netinkamai ir be argumentų. Aš nei tėvas nei motyna jam kad laukčiau kada teiksis ponas atrasyt palaukiau keletą dienu ir užteko, o cia jau jo problemos jaigu atsakomybės jausmo nėra ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, FoldYourLife parašė:

Pasiteisinimai netikrinu žinučių, man vienodai ką tu tikrini o ko ne, su tavim buvo susisiekta? Buvo, gavau ignora? Gavau, tai blemba bent patylėtum šįkart, 2 ar 3 dienos laukimo, nice bro taip ir toliau ? 

 

O tavo sakinyje nėra didelės logikos kur tu čia matai šmeižima? Ir šiaip galėtum pasidomėt ką reiškia šitas žodis nes jis pas tave vartojamas visiškai netinkamai ir be argumentų. Aš nei tėvas nei motyna jam kad laukčiau kada teiksis ponas atrasyt palaukiau keletą dienu ir užteko, o cia jau jo problemos jaigu atsakomybės jausmo nėra ? 

nesijausk užkalbintas, nyk iš to forumo greičiau. neįdomus. nice bro ye

  • Neigiamai 22
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Ricci parašė:

tavo metai seni tavo metai

Jaučiu per daug laiko praleidi prie kompo, tai šiek tiek su sveiku protu susipykes, prie ko čia mano metai? Ir ką tu tuo man nori pasakyt? Zinai kai žmonės rašo dažniausiai argumentuoja vienu ar kitu argumentų kodėl taip pasakė ar kodėl taip mano na bet tavo atveju to nėra ?? na norėjau tik informuot žmonės kad mažiau turėtų reikalų su tavim tik tiek, nieko asmeniško o dabar laisvas gali eit nes per visą laiką nei vienos protingos minties neišgirdau, supratau tik tai kad tau svarbu pasirinkt komentarus forume o tai išties jau toks lygis kai reikėtų susimastyt ar tik ne pradėjai degraduoti 

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

taip visada buvo ir bus, čia žaidimų forumas, "rimtų dalykų, temų mažai". net neverta gaiš laiko su pirkimais, pardavimais daiktų, nes 90% auditorijai tai neaktualu. O kas, kad pakėlė statymą, taisyklių nėra, moderatoriai nieko nepažiūri ir nepritaiko jų forume. 

Redaguota , nario Vidmantas.
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, FoldYourLife parašė:

? Tu savo draugams gali kažką panašaus pasakyt, o man tavo nuomone visiškai jokios reikšmės neturi, na lietuviai liks lietuviais bet tokiu kaip tu galėtų būt mažiau ?

Pasirinkai ne ta foruma, cia renkas 98% vaiku ir faktas tas jei darai aukciona nesvarbu koki rinkis - o ne si vaiku foruma, ir nebus tokiu nevisprociu kurie veltui stato ir neatsiskaito uz aukciono preke.

o del to asmens "ricci" tai yra gana zemas poelgis, neatsiskaityt uz preke ir dar akis pust jog az neskaito ir kt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

54 minutes prieš, Ricci parašė:

nesijausk užkalbintas, nyk iš to forumo greičiau. neįdomus. nice bro ye

Tu jauti koki šūdą rašai? vienintelis asmuo kuris turėtų nykti iš šito forumo tai esi tu.

Sudalyvauji aukcione, su tavimi susisiekia, tu neatrašai ir maziniesi jog neperskaitai a.ž. ir tada įjungi savo vidinį penkiolikmetį, nes kadangi nesugalvoji ką atrašyt, parašai jog asmuo turi nykti iš šito forumo.

 

  • Teigiamai 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

57 minutes prieš, Ricci parašė:

tavo metai seni tavo metai

kodel sakai kad jo metai.. Tai tavo metai bice! Na bent sausis tai tikrai tavo!

tDBLXDN.png

 

Pradejai va nuo sampuxos, ant pabaigos aukcijonuose dalyvauji, malacius. Siaip kid'zui kaip matome daznai nuomone keiciasi, tai nereiktu pykti jeigu uzsimane laimeti aukcijona, o po laiko dingo, nes nu pas bica vyrauja stipri nuotaiku ir nuomoniu kaita.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1543 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...