Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kas turit Euro Truck Simulation Baltic Sea 2 cd?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1547 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 9 valandas(-ų), Arktisk parašė:

Viskas dabar cdkey pavidalu,dabar 21 amžius,niekas nebeperka ant pc diskų... apart konsolių(kurie juos priima),jeigu banko nenaudoji tai kur tau algą perveda,juodais į voką duoda? ;DDD

Ilga istorija apie bankus ir mane. Pabaiga tokia, kad aš neturiu teisės pasidaryt banko kortelės ir stengiuosi kuo mažiau reikalų su jais turėt :D 

prieš 10 valandas(-ų), Mahart parašė:

Neįmanoma. Nebent gali crackintis, bet ten nebus online.

Reiks normaliai nusipirkt - iš neto. Bet forumuose skaičiau, kad gali būt reikalų. Tai tas neina, tai anas, tai reik kažkaip "pasendint" versiją, kad normaliai eitų. Demo versiją praėjau - nelagina, normaliai viskas veikia, bet tas žaidimas evoliucionuoja :) Atnaujinimai visokie. O jei atnaujinto neveš kompas? Mano kompiuterinis raštingumas ne wow. Įjungt - išjungt moku, o daugiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, skoris parašė:

Ilga istorija apie bankus ir mane. Pabaiga tokia, kad aš neturiu teisės pasidaryt banko kortelės ir stengiuosi kuo mažiau reikalų su jais turėt :D 

Reiks normaliai nusipirkt - iš neto. Bet forumuose skaičiau, kad gali būt reikalų. Tai tas neina, tai anas, tai reik kažkaip "pasendint" versiją, kad normaliai eitų. Demo versiją praėjau - nelagina, normaliai viskas veikia, bet tas žaidimas evoliucionuoja :) Atnaujinimai visokie. O jei atnaujinto neveš kompas? Mano kompiuterinis raštingumas ne wow. Įjungt - išjungt moku, o daugiau...

Paysera gali pabandyti, gali pildytis saskaita per maxima ar kitka. Pasidomek, gali ir kortele pasidaryt bet uz ja kas menesi turbut moketi reik

Redaguota , nario Mahart
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), skoris parašė:

Ilga istorija apie bankus ir mane. Pabaiga tokia, kad aš neturiu teisės pasidaryt banko kortelės ir stengiuosi kuo mažiau reikalų su jais turėt :D 

Reiks normaliai nusipirkt - iš neto. Bet forumuose skaičiau, kad gali būt reikalų. Tai tas neina, tai anas, tai reik kažkaip "pasendint" versiją, kad normaliai eitų. Demo versiją praėjau - nelagina, normaliai viskas veikia, bet tas žaidimas evoliucionuoja :) Atnaujinimai visokie. O jei atnaujinto neveš kompas? Mano kompiuterinis raštingumas ne wow. Įjungt - išjungt moku, o daugiau...

Kažkokias tu nesamonės skaitai, gal apie TruckersMP? Nes singleplayer versijoje visi DLC veikia be problemų ant naujausios versijos, o atnaujinimų ten nėra tokių baisiai gerų, kad nuo to kentėtu performance.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matai yra toks dalykas aš pati turėjau EuroTruck Simulator2 žaidimą ir turėjau seną pc, kuris nepalaikė DirectX11 versijos todėl po paskutinių atnaujinimų kaip pats žaidimas nebepaliko DirectX9 versijos ir pilnai padarytas tik ant DirectX11 versijos teko ir kompiuterį atsinaujinti t.y. teko pirkti naują nešiojamą kuris palaikytų DirectX11 versiją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), skoris parašė:

Ilga istorija apie bankus ir mane. Pabaiga tokia, kad aš neturiu teisės pasidaryt banko kortelės ir stengiuosi kuo mažiau reikalų su jais turėt :D 

Reiks normaliai nusipirkt - iš neto. Bet forumuose skaičiau, kad gali būt reikalų. Tai tas neina, tai anas, tai reik kažkaip "pasendint" versiją, kad normaliai eitų. Demo versiją praėjau - nelagina, normaliai viskas veikia, bet tas žaidimas evoliucionuoja :) Atnaujinimai visokie. O jei atnaujinto neveš kompas? Mano kompiuterinis raštingumas ne wow. Įjungt - išjungt moku, o daugiau...

Antstoliai? nes šiais laikais be banko paslaugų pražuves esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-01-22 22:58, skoris parašė:

Sveiki! Banko paslaugom nesinaudoju, nieko virtualiose parduotuvėse neperku, gauti to žaidimo cd neįmanoma (nu, gal įmanoma, bet nežinau kur :) ). Gal kas galit paprasčiausiai parduot kompaktą to grajaus?

Nera tokio kaip cd deje nebe tie laikai tai tiesiog teks jei nori pirkt is pacio steamo arba kaip pvz sllkeyshop.com ten bus pigisu nei steame.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1547 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...