Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Steam sets / badges / lvl pigiau nei perkant iš market


BaubasPoLova

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1380 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Neseniai pradėjau teikti steam sets \ badges \ level paslaugas. Parduodu konkrečiai turimus ir tradable setus. Kai tik atsiras nauji set'ai juos pridėsiu čia. Galėsit patys palyginti kainas steam markete ir pas mane. Didelis pliusas gaunasi, jog galima pirkti po vieną ar kelis setus, nereikės dėtis minimaliai 5 eurų, kaip reikėtų steame + galimi tam tikrų set užsakymai.

Setų kainos, turimas kiekis ir papildoma informacija atsidarius nuorodą.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AyVDZ4bWUW9tdCCEQpzpYrQV301TYe2tG4HNOq8k-B0/edit

Tiems, kas nežino, galit craftinti max 5 setus vieno žaidimo. Gausite 100xp per setą.

Parduota forume iš viso setų: 36

Atsiskaitymai kol kas galimi tik: Paysera, LT bankai ir gem'ai. Jeigu reikalinga kažkokią papildoma informacija - kreipkitės. 

Discord: https://discord.gg/Pbd6AJm
Steam: https://steamcommunity.com/id/BaubasPoLova/
Redaguota , nario BaubasPoLova
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), BaubasPoLova parašė:

Neseniai pradėjau teikti steam sets \ badges \ level paslaugas. Parduodu konkrečiai turimus ir tradable setus. Visą kainyną nurodysiu tiek eurais tiek steam gem'ais. Kai tik atsiras nauji set'ai juos pridėsiu čia. Galėsit patys palyginti kainas steam markete ir pas mane. Didelis pliusas gaunasi, jog galima pirkti po vieną ar kelis setus, nereikės dėtis minimaliai 5 eurų, kaip reikėtų steame + galimi tam tikrų set užsakymai.
 

Counter-Strike: Global Offensive - 43 set / 18ct 1 set kaina // 700 gems
Postal - 8 set / 14ct 1 set kaina // 600 gems
Payday 2 - 4 set / 37ct 1 set kaina / 1500 gems
1 set - 100xp, max 5 set'ai (to pačio game) per acc. Žaidimo nereikia turėti, norint pasidaryti badge.

Atsiskaitymai kol kas galimi tik: Paysera, LT bankai ir gem'ai. Jeigu reikalinga kažkokią papildoma informacija - kreipkitės. 

450-480 gems / 1 set iš botų

21-22 sets / 1 tf2 raktas

tavo kainos ganėtinai kosminės

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), hey !! ;D parašė:

450-480 gems / 1 set iš botų

21-22 sets / 1 tf2 raktas

tavo kainos ganėtinai kosminės

Tai kas nori only lvl masiškai keltis, neperka iš manęs, nes aš konkrečius badge parduodu ir pigiau nei pirktum iš market. Tai čia nėra kosmosas :) Nes yra kur 1 badge ir 1100 gem pas botą kainuoja. Supaprastinus esmė tokia, galima įsigyti norimą badge pigiau nei markete ir tikslų badge o kas jau lvl keltis norės, eis pas botus ir ten jau pirks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-01-10 13:05, BaubasPoLova parašė:

Tai kas nori only lvl masiškai keltis, neperka iš manęs, nes aš konkrečius badge parduodu ir pigiau nei pirktum iš market. Tai čia nėra kosmosas :) Nes yra kur 1 badge ir 1100 gem pas botą kainuoja. Supaprastinus esmė tokia, galima įsigyti norimą badge pigiau nei markete ir tikslų badge o kas jau lvl keltis norės, eis pas botus ir ten jau pirks.

supratau. o tai kaip vyksta atsiskaitymas? negali juk tradinti kortų 7 dienas? gaila, kad neparduodi pigiau normaliu badges tarkim foil badge ~ 10-20 €. Let's say: https://www.steamcardexchange.net/index.php?gamepage-appid-636450 pirkčiau ;D žiauriai cute badge

1e07cc01e0995365b25ae4d485cadee307a36eb7

Redaguota , nario hey !! ;D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 15 valandas(-ų), hey !! ;D parašė:

supratau. o tai kaip vyksta atsiskaitymas? negali juk tradinti kortų 7 dienas? gaila, kad neparduodi pigiau normaliu badges tarkim foil badge ~ 10-20 €. Let's say: https://www.steamcardexchange.net/index.php?gamepage-appid-636450 pirkčiau ;D žiauriai cute badge

1e07cc01e0995365b25ae4d485cadee307a36eb7

Pradžioje parduodu ką turiu, galiu bet kokį badge pažiūrėt foil ar ne foil ir pabandyt gaut pigiau, žinoma nuo daug ko priklauso - 7 days neina trade :) Ką poste sudedu su kainom, tas tradable.

Tokio badge už tokią kainą neįmanoma gaut, kur nurodei, jeigu foil.

Redaguota , nario BaubasPoLova
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
2020-01-10 13:05, BaubasPoLova parašė:

Tai kas nori only lvl masiškai keltis, neperka iš manęs, nes aš konkrečius badge parduodu ir pigiau nei pirktum iš market. Tai čia nėra kosmosas :) Nes yra kur 1 badge ir 1100 gem pas botą kainuoja. Supaprastinus esmė tokia, galima įsigyti norimą badge pigiau nei markete ir tikslų badge o kas jau lvl keltis norės, eis pas botus ir ten jau pirks.

O kaip keltis masiškai tą steam lvl?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Absurdas parašė:

O kaip keltis masiškai tą steam lvl?

Perkant iš trade botų setus už raktus.

Prieš 1 valandą, zatt parašė:

Hyperdevotion Noire Goddess Black Heart

Turi šitų setų? Reikia 4 levelio

Gaut galiu bet seto kaina gaunasi apie 60ct, tai 5-6ct pigiau nei markete.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
2020-02-06 20:14, Absurdas parašė:

O kaip keltis masiškai tą steam lvl?

https://www.steamcardexchange.net/index.php?badgeprices

Čia žiūri pigiausius badge, susiperki iš marketo korteles ir craftini. Esmė tame, kad nepriklausomai nuo badge brangumo, visada gausi 100XP, tai kuo pigiau susirinksi, tuo pigiau kelsiesi levelį. Jeigu tingi tai daryt, yra krūva bot'ų kurių pagalba, kiek brangiau, bet už tf2/csgo raktus gali pirkti daug setų iškart. Taip pat yra ir Chrome Extension'ai, tačiau su jais nepatariu prasidėti, gan nesaugu ir neverta jeigu nežadi keltis už tūkstančius $.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), happyrain parašė:

https://www.steamcardexchange.net/index.php?badgeprices

Čia žiūri pigiausius badge, susiperki iš marketo korteles ir craftini. Esmė tame, kad nepriklausomai nuo badge brangumo, visada gausi 100XP, tai kuo pigiau susirinksi, tuo pigiau kelsiesi levelį. Jeigu tingi tai daryt, yra krūva bot'ų kurių pagalba, kiek brangiau, bet už tf2/csgo raktus gali pirkti daug setų iškart. Taip pat yra ir Chrome Extension'ai, tačiau su jais nepatariu prasidėti, gan nesaugu ir neverta jeigu nežadi keltis už tūkstančius $.

1. Ten rodo tas pačias market kainas ir pas mane jie pigiau vistiek
2. Žmonės mėgsta ne tik pigiausius badge bet ir tam tikrus, asmeniškai keliuosi pats ir kaupiu tuos, kuriuos žaidimus perėjau ir turi jie cards.
3. Pirkt raktus, laukt kol bus tradable ir keist su botais vienus užknisa, kitus ne, daro kaip nori.
4. Pas mane mato konkrečiai kokie yra ir ką gaus, gali imt 1 set ar kiek jam reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, BaubasPoLova parašė:

1. Ten rodo tas pačias market kainas ir pas mane jie pigiau vistiek
2. Žmonės mėgsta ne tik pigiausius badge bet ir tam tikrus, asmeniškai keliuosi pats ir kaupiu tuos, kuriuos žaidimus perėjau ir turi jie cards.
3. Pirkt raktus, laukt kol bus tradable ir keist su botais vienus užknisa, kitus ne, daro kaip nori.
4. Pas mane mato konkrečiai kokie yra ir ką gaus, gali imt 1 set ar kiek jam reikia.

1) That's nice
2) Aš ir nesakau, kad nemėgsta, bet yra daug tų, kuriems nesvarbu
3) TF2 raktai instantly tradable
4) Ten irgi gan konkrečiai viskas matosi ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, happyrain parašė:

1) That's nice
2) Aš ir nesakau, kad nemėgsta, bet yra daug tų, kuriems nesvarbu
3) TF2 raktai instantly tradable
4) Ten irgi gan konkrečiai viskas matosi ?

Bet tau ten duoda random, pasirinkt negali ir būna kad tuos, kuriuos turi kiša. Jeigu netingėčiau aš ir tų botų pridaryt galėčiau ir visa trade sistema, nes nėra nieko sudėtingo, bet laiko reikia tam. Žmonės kaip pirko taip perka, jiem *Myliu SuperGames.lt* tie botai vien dėl to, kad kiekių pas mane gali gaut mažų, nereikia instant raktą pirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1380 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...