Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2360 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

19 minutes prieš, Photography parašė:

Nesuprantu kodėl tu taip anksti paleidai projektą jei žaidėjų mažai žaidžia. Koks projekto rekordas?

Nesuprantu, kodėl tu rašai nereikalingus komentarus, gi visi serveriai pradėjo nuo nieko, vieni išliko, kiti ne, tad esmė tame ne kiek dabar žaidžia o kiek žais, jei mes turime motyvacijos vykdyti savo veikla toliau, tai ir projektas gyvuos toliau.

 

 

Error'us susitvarkykite pirmiausiai. Kas čia per dalykai? https://prnt.sc/qlegw2

Nueini į vieną puslapį, JS užstringa ir nebegali grįžti. Gaila, kad neturiu įrankiu po ranka, spėju kai išsiųsčiau unexpected užklausas php skriptui gal kai ką sensitive parodytų.

https://prnt.sc/qlelnb lol

21 minutes prieš, NTQ parašė:

Error'us susitvarkykite pirmiausiai. Kas čia per dalykai? https://prnt.sc/qlegw2

Nueini į vieną puslapį, JS užstringa ir nebegali grįžti. Gaila, kad neturiu įrankiu po ranka, spėju kai išsiųsčiau unexpected užklausas php skriptui gal kai ką sensitive parodytų.

https://prnt.sc/qlelnb lol

Visas klaidas tvarkome, ir stengiamės sutvarkyti iki šeštadienio eventų vakaro :)

728x90.png

(redaguota)
54 minutes prieš, Mahart parašė:

O tu savo projektą matei? Su 5 žaidėjais. Tau tik +rep už tai jog turėjai pakankamai nervų laikyti žlugusį projektą. 

Gal mažiau skleisk ne tiesos neturiu aš jokio serverio kur dabar žaistų 5 žaidėjai :D ir jau seniausiai ta SA:MP nežaidžiu nors žinau kad ilgai gyvuos.  Aš tik sakau geriau savininkams pirma pasidaryti  koncepcija o tada startuokite.

Redaguota , nario Photography
Dabar, Photography parašė:

Gal mažiau skleisk ne tiesos neturėjau aš jokio projekto ir jau seniausiai ta SA:MP nežaidžiu nors žinau kad ilgai gyvuos.  Aš tik sakau geriau savininkams pirma pasidaryti koncepcija o tada startuokite.

Tai kas SanCarson'ą laikė, vaiduokliai? Serveris kol visiškai nenumirė, tol besikeičiantys PAGALBININKAI bandė jį gaivint.

(redaguota)
9 minutes prieš, Sh!va parašė:

geriau kurkit gta 5 serverius gerus o ne tą pačia seniena reklamuokit.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „facepalm gif“

 

ir pastoviai tokie herojai turi apsireikšt, mūsų pasirinkimas ką norim tą kuriam, nebūtina išsireikšt čia. :)

--

jau rytoj! 

Redaguota , nario Eimantas //

 

CInk2yQ.jpg

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2360 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...