Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Southcities.Lt Svajonių išsipildymo miestas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1564 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

8 minutes prieš, Justas_Gerumas parašė:

Taip del spalvu sutinku kaip ir minejau nakti kol rasiau ateode vienaip kai issimiegojau vaizdas visai kitoks tai bus istaisyta. Bet manau zmones ne su prystatymo spalovimas zais serveryje ??

Ne su spalvomis, tačiau pirmas įspūdis susidaro apie projektą ir apie jo savininkus iš aprašymo, o pasakysiu atvirai aprašymas įspūdi paliko ne kokį. Nieko asmeniško, kiekvieno nuomonė skirtinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Gabison* parašė:

Ne su spalvomis, tačiau pirmas įspūdis susidaro apie projektą ir apie jo savininkus iš aprašymo, o pasakysiu atvirai aprašymas įspūdi paliko ne kokį. Nieko asmeniško, kiekvieno nuomonė skirtinga.

Kritika gera ar bloga priimti moku visiskai suprantama kam tiko kam netiko kiekvieno skoniui niekas ir nebando ikist geros nuomones per prievarta ?

9 minutes prieš, #Hooligan parašė:

Tu gal tikrai naktį nebuvai miege? - „prystatymo spalovimas“... :D

Sry bet tikrai atvirai 24 h dabar be miego esu ? gryzes eisiu taisyt ko nepamaciau ačiū uz pastebejimus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Justas_Gerumas parašė:

Kritika gera ar bloga priimti moku visiskai suprantama kam tiko kam netiko kiekvieno skoniui niekas ir nebando ikist geros nuomones per prievarta ?

Sry bet tikrai atvirai 24 h dabar be miego esu ? gryzes eisiu taisyt ko nepamaciau ačiū uz pastebejimus

ačiū uz pastebejimus tik pasidžiaugiau kad be klaidų rašai. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daug stengiatęs dėl serverio? :D Atėja reklamuojat į kitus serverio ir pats jūsų projekto savininkas Valera_Kent kitaip @Jaron atėjas į serverį reklamuoja. O tai yra tikrai žiauru. @Yankee Parodyk ką moki :D 

Redaguota , nario RedcountyLT Administracija
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, eimantuks7 parašė:

Geras serveris :)

Ačiū už teigiama įvertinima

prieš 2 valandas(-ų), RedcountyLT Administracija parašė:

Daug stengiatęs dėl serverio? :D Atėja reklamuojat į kitus serverio ir pats jūsų projekto savininkas Valera_Kent kitaip @Jaron atėjas į serverį reklamuoja. O tai yra tikrai žiauru. @Yankee Parodyk ką moki :D 

Matai aš už kiekviena žaidėja negaliu atsakyti kur jis eina ka jis daro o jeigu tai matote manau Ban ir bėda išspresta. Ne vaiku darželis,kad kiekviena laikytume už rankutes ir sektume jy kiekviena minute ka jis daro kur jis eina. ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-01-03 16:56, RedcountyLT Administracija parašė:

Daug stengiatęs dėl serverio? :D Atėja reklamuojat į kitus serverio ir pats jūsų projekto savininkas Valera_Kent kitaip @Jaron atėjas į serverį reklamuoja. O tai yra tikrai žiauru. @Yankee Parodyk ką moki :D 

Aš nesu Valera_Kent *Myliu SuperGames.lt*, ar tu šjp durnas rimtai? Jeigu mano real vardas sutampa su jo sampiniu nicku nereiskia kad as esu jau tas asmuo....

Redaguota , nario Jaron
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Jaron parašė:

Aš nesu Valera_Kent *Myliu SuperGames.lt*, ar tu šjp durnas rimtai? Jeigu mano real vardas sutampa su jo sampiniu nicku nereiskia kad as esu jau tas asmuo....

Tai va as irgi bandau suprast kuris ce yra kuris :D

prieš 7 valandas(-ų), Pablas parašė:

Nenustebsiu kad po mėnesio bus uždarytas projektas po 1-2 sav kitas domenas kitas nuripintas gm editas ir vėl naujas projektas ir taip jau gal kokie 6-7 projektai jei ne daugiau per metus to pačio kūrėjo apie ką šneku puikiai suprantat...Bet sėkmės kas juo tiki dar

Matot dabar ne nuo Valieros viskas priklauso ;)

prieš 18 valandas(-ų), Yankee parašė:

Visiskai niekas nepasikeite. Visi bugai lygiai tokie patys kaip ir praaituose LC sezonuose. Jum dar ilgai vargt bei tvarkyt reiktu sita serveri pries ji ijungiant.

 

PS: Aciu Justai uz nama.sa-mp-028.thumb.png.1c0d69382b33178bf72c3f73bc978407.png

 

taip gal yra dar vienas kitas senas bugas kuri tvarkome arba keiciame visa sistema bet yra klaidu kurios netrukdo zaidimui ir viskas bus sutvarkyta ko dar nesame sutvarke ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Justas_Gerumas parašė:

taip gal yra dar vienas kitas senas bugas kuri tvarkome arba keiciame visa sistema bet yra klaidu kurios netrukdo zaidimui ir viskas bus sutvarkyta ko dar nesame sutvarke ;)

Visi bugai vis dar veikia, nematau nei vienos sutvarkytos klaidos nuo praaito LC sezono. (Nebent jus ten fixinat kokias gramatines klaidas, teksturas ar kitas visiskai nesvarbias "Klaidas")

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), Jaron parašė:

Aš nesu Valera_Kent *Myliu SuperGames.lt*, ar tu šjp durnas rimtai? Jeigu mano real vardas sutampa su jo sampiniu nicku nereiskia kad as esu jau tas asmuo....

Kaip tai nesi? :D Parašiau į skype "nepamoina reklamuot pas mane? :d" iškart pasirodei mūsų TS, sutikrinau tavo ip ir reklamuotojo IP ir spėk SUTAPO. Tai nereikia čia gintis, reputacija bent jau prieš mane už tokius dalykus praradai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Virsenas parašė:

turiu tik viena acc ir jis yra šitas acc, iškur šituos ištraukei be to? ir šjp galima sutikrint ip...

Redaguota , nario Jaron
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1564 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...