Vokė

Narys
 • Pranešimų skaičius

  78
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  229 +Pervesti

Vokė paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 10 2019

Vokė turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

7 Bus matyti ko vertas

5 sekėjų

Apie Vokė

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Vok3#8432
 • Skype
  live:voke.paslaugos

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

811 profilio peržiūros
 1. Vokė

  Kaip pašalinti html galune

  Labas, sukurk [ saitas ] aplankalą ir jame sukurk [ index.html ] tekstinį failą. Užėjūs į manosaitas.lt/saitas/ nerodys manosaitas.lt/saitas/index.html. Sėkmės :).
 2. Vokė

  Neeina atidaryti folderio, kame bėda?

  Štai: youtube.com/watch?v=zNpvVeoPxSI.
 3. Vokė

  Neeina atidaryti folderio, kame bėda?

  Youtube, girdėjas. Rašau dėl to nes, dabar nesu prie kompiuterio. Todėl nusprendžiau parašyti tema o prisėdus veliau, atsidaryti ir perskaityti kame bėda.
 4. Sveiki, neseniai kalbėjau su draugu per discord ir norėjau atidaryti failą bet jisai man neatsidarė, galvojau kad palagino. Bandžiau dar kelis kartus ir dar, paskui pekroviau kompiutėri ir vistiek tas pats, gal galite pasakyti kame bėda? + Šiukšledėžė pasikeitė į folderio paveiksliuką. Video: https://www.mediafire.com/file/37cmybnewu45q9t/bandicam_2020-01-19_17-26-49-725.avi/file.
 5. Vokė

  PhpMyAdmin instaliacijos klaidą.

  K. Bandau, dq.
 6. Vokė

  PhpMyAdmin instaliacijos klaidą.

  Na pabandysiu dq :).
 7. Vokė

  PhpMyAdmin instaliacijos klaidą.

  Dabar naują klaidą išlindo:
 8. Vokė

  PhpMyAdmin instaliacijos klaidą.

  Ačiū, tuoj pabandysiu jeigu veiks +REP :). O kaip ji gaut?
 9. Vokė

  PhpMyAdmin instaliacijos klaidą.

  Bandžiau ir Debian 8.0, naudojau čia pamoka bet išmete errora ir kitose pamokose tą patį išmeta todėl paprašiau VPSNET.lt operatoriaus pagalbos.
 10. Sveiki vis bandau daug kartų instaliuoti phpmyadmin ir iki šiol nepavyksta. Susisiekiau su VPSNET.lt operatoriumi jisai sakė kad bandyčiau naudočiau pagal ši puslapi instaliacija. Na pasirinkau Ubuntu 18.04, viska padariau bet rašo štai tokia klaidą: Gal žinote kaip ta beda ištaisyti arba kokia kitą pamoką naudoti?
 11. Sveiki, susidėjau su nematyta klaidą, badžiau sutvarkyti phpmyadmin duomenų bazę bet restartavus ją išmėtė klaidos pranešimą ir ieškojus kaip sutvarkyti klaidą neradau. Bandžiau padidinti max failo ikelimo limitą. Klaidos pranešimai:
 12. Vokė

  Pagalbos dėl IPS 4.3.6 versijos.

  Katik atsinaujinau į 7.0.33 versiją. Debian 8. Puslapis vistiek neveikia ir negaliu prisijungti į administratoriaus valdymo punktą ir atnaujinti visko.
 13. Vokė

  Pagalbos dėl IPS 4.3.6 versijos.

  Supratau ačiū, bandau. Dabar forumas nebeveikia, rašo: Šis puslapis neveikia adresas.lt šiuo metu negalima apdoroti šios užklausos. HTTP ERROR 500 Ką daryt>?
 14. Vokė

  Pagalbos dėl IPS 4.3.6 versijos.

  Tai man padaryti tokius veiksmus. > Prisijungti prie savo ftp serverio. Įkelti ant /forumo naujos versijos failus. Užeiti į forumą ir tenais išmes update. Jeigu taip tada kodėl gi nepabandžius.
 15. Vokė

  Pagalbos dėl IPS 4.3.6 versijos.

  Kaip tai padaryti jeigu, ištrinus forumo duomenys per ftp viskas dingsta. O installiuoti forumą prašo įvesti duomenų bazės prisijungimus, jeigu duomenys yra tai neleidžia installiuoti.