Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

„Fortnite“ transliuotojų uždarbis - didesnis už pasaulinių sporto žvaigždžių


Ricci

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1579 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

image.png.9b8cad26f0ffca27553a4bc5b44c014a.png

Vienos didžiausių „Fortnite“ žaidimo žvaigždžių „Ninja“ ir „Shroud“ uždirba daugiau nei pagrindiniai vertingiausios pasaulio futbolo lygos – Anglijos „Premier“ – žaidėjai.

Anot pranešimų, daugiamilijoninę sekėjų armiją turintis „Fortnite“ transliuotojas Tyleris „Ninja“ Blevinsas per metus uždirba 10,3 mln. svarų sterlingų.
Pastarųjų uždarbis lenkia net Anglijos „Premier“ lygos žvaigždžių Harry Kane’o (10,2 mln. svarų sterlingų) ar Čempionų lygos nugalėtojo ir „Liverpool“ komandos kapitono Virgilo van Dijkao (9,4 mln.), Harry Maguire’o (9,9 mln.), Alexanderio Lacazette’o (9,5 mln.) ar Roberto Firmino (9,4 mln.) gaunamus atlyginimus.

image.png.3136f1d375340078350cd124122e30d2.png

Fortnite“ transliuotojų atlygis buvo įvertintas naujausiuose „Bloomberg“ ir „Capology“ tyrimuose.
28-erių T.Blevinsas apie 10,3 mln. svarų sterlingų uždirba vien iš rugpjūtį pasirašyto kontrakto su „Mixer“, dėl kurio „Ninja“ paliko „Twitch“ platformą. Manoma, kad iš rėmėjų, sėkėjų ir aukotojų amerikietis papildomai uždirba dar maždaug milijoną.
Tiesa, oficiali „Ninja“ sutarties su „Mixer“ vertė nėra atskleista, tad nors ir nedidelė, paklaidų tikimybė egzistuoja.

 


 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, X̻̻̻ parašė:

Šaltinis buvo įkeltas, tikriausiai moderatoriai jį pašalino. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, X̻̻̻ parašė:

Jei moderatoriai kazka pasalinta buna redaguota zyme bei [moderated] tekstas, o priciom saltini turejo pasalinti? xDDD nejuokink tiesiog.

Atsiprašau, kad kišuosi, bet koks tau skirtumas įkėlė į sg forumą, gal kai kurie nesidomi 15min.lt, tiesiog tu esi eilinis lietuvis kuriam tik paišsipisinėti iš kito yra malonumas. Pyk nepyk, mano nuomonės nepakeisi, atrodai kaip koks ... atsiprašau neminėsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, superiz parašė:

Atsiprašau, kad kišuosi, bet koks tau skirtumas įkėlė į sg forumą, gal kai kurie nesidomi 15min.lt, tiesiog tu esi eilinis lietuvis kuriam tik paišsipisinėti iš kito yra malonumas. Pyk nepyk, mano nuomonės nepakeisi, atrodai kaip koks ... atsiprašau neminėsiu.

Konkurso taisykles persiskaityk. 

As ir toliau issipi*inesiu is tokiu kaip jis, kurie nesugeba savo padaryti, tik copy paste ir va galvos, as dalyvauju.

Redaguota , nario X̻̻̻
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, X̻̻̻ parašė:

Konkurso taisykles persiskaityk. 

 

Sukurti žaidimų ar technikos naujieną (sukurti temą apie kokią nors žaidimų ar technikos naujieną, turi būti "Žaidimų naujienos" arba "Technikos naujienos" skiltyje);

Ir ką tu man nori tuo pasakyti?

Naudingos temos sukūrimas (sukurti naudingą pamoką, pvz.: „Kaip sukurti FiveM serverį?“, pamokos negalima kopijuoti iš kitur, turite patys pamoką sukurti nuo 0, nepamirškite patikrinti ar nėra tokios pamokos jau sukurta).

Čia viskas suprantama ir aišku. Negali kartotis ir negali būti kopijuota.

Be to, aš konkurse nedalyvauju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Ricci parašė:

Sukurti žaidimų ar technikos naujieną (sukurti temą apie kokią nors žaidimų ar technikos naujieną, turi būti "Žaidimų naujienos" arba "Technikos naujienos" skiltyje);

Ir ką tu man nori tuo pasakyti?

Naudingos temos sukūrimas (sukurti naudingą pamoką, pvz.: „Kaip sukurti FiveM serverį?“, pamokos negalima kopijuoti iš kitur, turite patys pamoką sukurti nuo 0, nepamirškite patikrinti ar nėra tokios pamokos jau sukurta).

Čia viskas suprantama ir aišku. Negali kartotis ir negali būti kopijuota.

Be to, aš konkurse nedalyvauju.

Juokdary, maciau linka gi as toje temoje, net Adomas gali paliudyti, jog ten buvo, nebesimazink.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visa informacija apie Harry KANE yra klaidinga. Ziuriu futbola jau nuo mazens, tuo labiau domiuosi anglisku zaideju, zinau beveik kiek kas uzdirba. Harry kane turi pasirases su klubu sesiu metu kontrakta kuriame uzdirba mazdaug per metus 17.6$ Millijonu su premijom visom. Messi's mano favoritas uzdirba tikrai ne 60$ Millijonu, vien pasigooglinus ismeta didziausiomis raidemis 40$ Millijonu. Visa tavo ikelta informacija klysta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, AdomaS_ parašė:

Visa informacija apie Harry KANE yra klaidinga. Ziuriu futbola jau nuo mazens, tuo labiau domiuosi anglisku zaideju, zinau beveik kiek kas uzdirba. Harry kane turi pasirases su klubu sesiu metu kontrakta kuriame uzdirba mazdaug per metus 17.6$ Millijonu su premijom visom. Messi's mano favoritas uzdirba tikrai ne 60$ Millijonu, vien pasigooglinus ismeta didziausiomis raidemis 40$ Millijonu. Visa tavo ikelta informacija klysta.

Pasidalinau tik 15min.lt informacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1579 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...