Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Windows 8.1 (Pagalba)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki Supergames.lt nariai / lankytojai. 

Mano šiuo metų kompiuteris naudoja Windows 10. Man pradėjo labai strigti tai yra paspaudi dešinės pelės mygtuką ir jis rutuliukų krauna gal kokias ~5 sekundės ir šiaip labai stringa... Tai dabar šiuo metu ieškojau Windows 8.1 ir radau štai tokį tinklapį.

https://www.microsoft.com/de-de/software-download/windows8ISO

KLAUSIMAI BŪTŲ:

Ar čia normalus Windows 8.1? 

Ar čia pasileis man jie? t.y siunčiuosi ir užima 3.0 GB.

Ar čia tik kažkoks pack'as? 

#Hooligan

Redaguota , nario #Hooligan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, #Hooligan parašė:

Sveiki Supergames.lt nariai / lankytojai. 

Mano šiuo metų kompiuteris naudoja Windows 10. Man pradėjo labai strigti tai yra paspaudi dešinės pelės mygtuką ir jis rutuliukų krauna gal kokias ~5 sekundės ir šiaip labai stringa... Tai dabar šiuo metu ieškojau Windows 8.1 ir radau štai tokį tinklapį.

https://www.microsoft.com/de-de/software-download/windows8ISO

KLAUSIMAI BŪTŲ:

Ar čia normalus Windows 8.1? 

Ar čia pasileis man jie? t.y siunčiuosi ir užima 3.0 GB.

Ar čia tik kažkoks pack'as? 

#Hooligan

čia yra legalus w8 iso failas. Šiap siūlau pamėginti perrašyti w10 ir ištrinti visą bloatware

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Windows 8.1 tragedija. Buvau vienas iš pirmųjų testuotojų. Iki šiol šiurpas krato. Windows 7 taip tragedija. 347+ atnaujinimų prisikaupė, lauksi apie 2 dienas kol galėsi naudotis. Ir lyg pabuginti. Nebegrįši iš Windows 10.

+ abiejų atjungs palaikymus jau labai greitai. Windows 10 gal stringa, nes blogai power options nustatyti? Šiaip palyginus su windows 7, kiek buvau grįžęs, jie 2x lėtesni. Win 10 gan greiti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Armzis parašė:

Windows 8.1? Why? Jau geriau 7 rašykis, vis geriau :D

Jo Windows 7 man irgi prie širdies daugiau. xd

prieš 1 valandą, Rolic parašė:

Po kelių mėnesių Windows 7-iem bus end of support, todėl nelabai ir verta naudotis

Naudojusi dabar iki šiol ir nieko nėra.

prieš 1 valandą, Deimis parašė:

O kompas bent jau su SSD?

SSD jeigu neklystu. Bet pas mane ant šito kompiuterio nesideda kompaktiniai diskai. Ir yra problema: išsirašiau visa USB suformatavau į Windows 8 per „Rufus“, įsijungiau boot ten padariau kad skaitytu USB padariau į UEFI ir išsaugodamas viska per boot's perkroviau kompiuteri ir neišmeta Windows 8 instaliavimo įsijungia toliau seni Windows 10...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Armzis parašė:

Windows 8.1? Why? Jau geriau 7 rašykis, vis geriau :D

Tai aiškus kad geriau jau win 7 :D 

prieš 14 valandas(-ų), NTQ parašė:

Windows 8.1 tragedija. Buvau vienas iš pirmųjų testuotojų. Iki šiol šiurpas krato. Windows 7 taip tragedija. 347+ atnaujinimų prisikaupė, lauksi apie 2 dienas kol galėsi naudotis. Ir lyg pabuginti. Nebegrįši iš Windows 10.

+ abiejų atjungs palaikymus jau labai greitai. Windows 10 gal stringa, nes blogai power options nustatyti? Šiaip palyginus su windows 7, kiek buvau grįžęs, jie 2x lėtesni. Win 10 gan greiti.

Nepasakyčiau kad tie 'Windows 10' tokie greiti , nes realiai man tai labiausiai supiso su memory.. nesupratau kokios jame problemos buvo kad tik pasileidi jau cs 1.6 chilini su 30-20fps :) tai nepasakyčiau kad tikrai jie yra 'Greiti' aiškus geresniam kompui gal ir geriau tas 'Greitumas' bet ką žinau naudojų windows 8.1 neturiu prie ko prikibt išjungi Windows Updates nes jie valgo CPU naudojimą tiek Ram naudojimą valgo. Tai tikrai nekažka žaidimuose yra. O taip viskas gelai dar neturėjau su juo problemų 2 metai naudojų. 

prieš 16 valandas(-ų), #Hooligan parašė:

Sveiki Supergames.lt nariai / lankytojai. 

Mano šiuo metų kompiuteris naudoja Windows 10. Man pradėjo labai strigti tai yra paspaudi dešinės pelės mygtuką ir jis rutuliukų krauna gal kokias ~5 sekundės ir šiaip labai stringa... Tai dabar šiuo metu ieškojau Windows 8.1 ir radau štai tokį tinklapį.

https://www.microsoft.com/de-de/software-download/windows8ISO

KLAUSIMAI BŪTŲ:

Ar čia normalus Windows 8.1? 

Ar čia pasileis man jie? t.y siunčiuosi ir užima 3.0 GB.

Ar čia tik kažkoks pack'as? 

#Hooligan

1. Taip čia normalus Windows 8.1.

2. Taip paleis tiek 32bit'u tiek 64bit'u pasileis.

3. Koks pack'as? :D Normalus windows'ai yra .

prieš 12 valandas(-ų), #Hooligan parašė:

SSD jeigu neklystu. Bet pas mane ant šito kompiuterio nesideda kompaktiniai diskai. Ir yra problema: išsirašiau visa USB suformatavau į Windows 8 per „Rufus“, įsijungiau boot ten padariau kad skaitytu USB padariau į UEFI ir išsaugodamas viska per boot's perkroviau kompiuteri ir neišmeta Windows 8 instaliavimo įsijungia toliau seni Windows 10...

Amm , pasidaryk per boot kad skaitytu USB'a ir kad paskui būtų ir hardas. Tada restartink kompa , spausk F12 arba ESC kad įjungtų boot meniu. Pasirink ant flesh'o ir bandyk spaudinėt space arba enter aiškus nedaryk iškarto abėjų pasirink arba space arba enter ir turėtu išmest jeigu nemaišau kad Windows 8.1 Install ir kitam būti seni tavo Windows 10 ir spaudi ant Windows 8.1 Install ir viskas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), #Hooligan parašė:

Jo Windows 7 man irgi prie širdies daugiau. xd

Naudojusi dabar iki šiol ir nieko nėra.

SSD jeigu neklystu. Bet pas mane ant šito kompiuterio nesideda kompaktiniai diskai. Ir yra problema: išsirašiau visa USB suformatavau į Windows 8 per „Rufus“, įsijungiau boot ten padariau kad skaitytu USB padariau į UEFI ir išsaugodamas viska per boot's perkroviau kompiuteri ir neišmeta Windows 8 instaliavimo įsijungia toliau seni Windows 10...

Sakiau kad po kelių mėnesių. Daugiau informacijos https://www.microsoft.com/en-us/microsoft-365/windows/end-of-windows-7-support

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Rolic parašė:

Sakiau kad po kelių mėnesių. Daugiau informacijos https://www.microsoft.com/en-us/microsoft-365/windows/end-of-windows-7-support

Tai kad vistiek aš turiu dabar įsirašęs ant kito kompiuterio ir jokiu problemų nėra dar atėję. Ir šiuo metų naudoju juos ir nieko blogo nematau ir leidžia perrašyti juos be problemų. Bet yra problema kad neduoda ant kito kompiuterio perrašyti kažkokius driverius meto nors aš vistiek ant kito PC juos pasileidžiu ir neprašo jokiu driverių... Visa Youtube išnaršiau ir nieko nepaėjo. Dabar pagalvojau gal kompiuteris negali priimti windows 7 nes pvz: rašo mano kompiuterio modelį Lenovo 100s- ideapad. Ir radau vakar kad ideapad tik ir naudoja 10 windows'us. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, #Hooligan parašė:

Tai kad vistiek aš turiu dabar įsirašęs ant kito kompiuterio ir jokiu problemų nėra dar atėję. Ir šiuo metų naudoju juos ir nieko blogo nematau ir leidžia perrašyti juos be problemų. Bet yra problema kad neduoda ant kito kompiuterio perrašyti kažkokius driverius meto nors aš vistiek ant kito PC juos pasileidžiu ir neprašo jokiu driverių... Visa Youtube išnaršiau ir nieko nepaėjo. Dabar pagalvojau gal kompiuteris negali priimti windows 7 nes pvz: rašo mano kompiuterio modelį Lenovo 100s- ideapad. Ir radau vakar kad ideapad tik ir naudoja 10 windows'us. 

Gal gali nuotrauką? Kompiuteriai neturėtų nustatyt kokias operacines galima įrašyt, o kokių negalima. Bėje, vietoj Rufus, naudok bandyk Windows 7 USB/DVD Download Tool, asmeniškai naudoju, ir veikia ne tik Windows 7-iem

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Rolic parašė:

Gal gali nuotrauką? Kompiuteriai neturėtų nustatyt kokias operacines galima įrašyt, o kokių negalima. Bėje, vietoj Rufus, naudok bandyk Windows 7 USB/DVD Download Tool, asmeniškai naudoju, ir veikia ne tik Windows 7-iem

 

Ką tik pasileidau Windows 8.1 64bit viskas gerai pasileido bet kai atsisiunčiau iš microsoft svetainės, neleidžia įrašyti prašo windows aktyvavimo slaptažodžio, nes jei reiškias mokami. Nebent siųstis tik iš torrentų windows kad neprašytu aktyvavimo. O rufus viskas gerai veikia paprasčiausiai kompiuteris neskaitę 32 bit kaip suprantu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...