Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Ieškau CSGO modifikacijos 1.6


AlytausMeras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1585 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Taigi, kaip iš temos pavadinimo supratote, jog ieškau CSGO modifikacijos, pritaikytos Counter-Strike 1.6
Turiu susikūręs paprastą public tipo serverį ir pritrūko pačios modifikacijos. Taip, suprantu, kad nemažai serverių šiuo metu naudojančių šią modifikaciją ir konkurencija tikrai nemaža, tačiau kur aš ją naudosiu ir kaip - mano reikalas.  Gerai būtų, jog pasiūlytas ar pasisiūlęs žmogus padėti, suprastų apie ką kalba eina. Pati modifikacija svarbiausia, jog būtų veikianti, sutvarkytos klaidos. Privalumas, kuo paprastesnė, tuo geriau. Kontraktų sistema ar Jackpot tikrai nėra būtina. Norisi žmogui padaryti, kuo paprasčiau ir lengviau suprasti patį serverį, jame veikiančias sistemas, jo neapkraunant įvairiausiom nesąmonėm.

 

Kontaktai:
STEAM ID: http://steamcommunity.com/id/pasitiknakti
Discord: ORIONAS#7022
Skype: fectus24

Ačiū ir gražios dienos Jums :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galbūt ir ne į temą, bet jeigu sukursi csgo mod serverį be bugų ir pradžiai reikės bendruomenės, tai parašyk man. Su malonumu prisijungsiu ir pakviesiu žmonių, kad pradžia būtų lengvesnė. Sėkmės, bendravardi ;).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
56 minutes prieš, Orion parašė:

Galbūt ir ne į temą, bet jeigu sukursi csgo mod serverį be bugų ir pradžiai reikės bendruomenės, tai parašyk man. Su malonumu prisijungsiu ir pakviesiu žmonių, kad pradžia būtų lengvesnė. Sėkmės, bendravardi ;).

Gavosi taip, jog projekto pavadinimas bus kaip Tavo CS nick. Aš saviškį: Mad naudosiu ir Discord bei Twitch pas mane toks kaip Tavo nick. Dėkui, turėsiu omenyje :) Bus matyt ateityje, niekur neskubu. Po truputį, po truputį ir sukursim kažką.

Redaguota , nario Mad@Man
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), Orion parašė:

Galbūt ir ne į temą, bet jeigu sukursi csgo mod serverį be bugų ir pradžiai reikės bendruomenės, tai parašyk man. Su malonumu prisijungsiu ir pakviesiu žmonių, kad pradžia būtų lengvesnė. Sėkmės, bendravardi ;).

@Mad@Man Iškarto sakau pagalvok ar tau reikia žmogaus kuris vaikšto per visus projektus? Ir bandantis kažką įrodyti dažniausiai neįšeina :D Jei nori pasitikrinti ar tikrai tiesa sakau numesk jo Steam ID i google, arba aplamai per projektus pereik :D Pamatytis ar tikrai varta toki imtis i projekta :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), xGlory parašė:

@Mad@Man Iškarto sakau pagalvok ar tau reikia žmogaus kuris vaikšto per visus projektus?

Pradėkime nuo to, kad skaityti ir suvokti tekstą mokėmės pradinėse klasėse, o jeigu dar iškyla ties tuo trūkumų, tai čia jau jūsų bėdos. Apie jokias pareigas kalbos nebuvo. Tiesiai šviesiai parašiau, kad galiu padidinti žaidėjų skaičių, jog būtų bent jau 3-3 online nonstopu, kas yra labai gerai naujam projektui, jeigu su serveriu viskas bus tvarkoje. Tuo pačiu aišku ir aš prisijungsiu, nes šiuo metu tvarkingo serverio bei su man patinkančia administracija Lietuvos rinkoje apart s-cs nematau.

prieš 2 valandas(-ų), xGlory parašė:

Ir bandantis kažką įrodyti dažniausiai neįšeina :D

O jūs, pranaše iš žemės, įrodyti bandot ir jums dažniausiai išeina. O nesišaipant, tai net nesupratau ką turi omenyje.

Capture.PNG.e079f7acc803d7b8b34ed6ef417950f9.PNG

prieš 2 valandas(-ų), xGlory parašė:

Jei nori pasitikrinti ar tikrai tiesa sakau numesk jo Steam ID i google, arba aplamai per projektus pereik :D

Capture.PNG.6e92f058bc1a7e0e0af70c90eda9d023.PNG

Šiuo metu esu paprastas ir niekur neturintis privilegijų žaidėjas, o tai reiškia, kad negaliu žaisti keliuose projektuose? Tai tu nori pasakyti, kad negali ramiai net į serverį prisijungti, nes kažkoks randomas tau turi pasakyti kaip ir kur tu turi žaisti? Negalima žaisti mixų, masofkių ar kitokių modų, kuriuose yra žaidėjų, nes tu gi užsiregistravęs kito projekto forume? Neslėpsiu, įdomus žmogus esi. Taip, esu administravęs keletą serverių, tačiau tuo metu kai turėjau pareigas prioritetas buvo mano administruojami serveriai ir niekas daugiau. Mane žmonės daugiau žino iš unban.lt, battle.lt, gilze.lt ir siūlyčiau pasidomėti, nes jų gyvenimo datos yra žymiai skirtingos.

prieš 2 valandas(-ų), xGlory parašė:

Pamatytis ar tikrai varta toki imtis i projekta :D

Ok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), xGlory parašė:

@Mad@Man Iškarto sakau pagalvok ar tau reikia žmogaus kuris vaikšto per visus projektus? Ir bandantis kažką įrodyti dažniausiai neįšeina :D Jei nori pasitikrinti ar tikrai tiesa sakau numesk jo Steam ID i google, arba aplamai per projektus pereik :D Pamatytis ar tikrai varta toki imtis i projekta :D

Tai žmogus tik pasisiūlė padėti, privilegijų neprašė. Aš turiu akį - nepražūsiu. Dėkui už patarimus :) Gali kur nori žaisti žaidėjai laisva valia, svarbiausia, kad patikimumas būtų ir galva ant pečių, o tą dalyką galima per pusvalanduką pamatyti, pabendravus asmeniškai ;) Nesipykit tarpusavyje, geriau asmeniškai išsiaiškinkit, jei yra kažkokių nuoskaudų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1585 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...