Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau projekto!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1542 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Taigi, kam esu nežinomas, tai esu Eimantas, 16 metų amžiaus žmogus, dirbantis ties minecraft serveriais jau 3 metai+

Dirbu tiek su pluginais, tiek tiesiog užimu projektuose įvairias pareigas, kaip Savininkas, Administratorius, Prižiūrėtojas, Koduotojas.

Esu dirbęs daug projektų, buvo projektai kur ir dabar gyvi ir buvo projektų kurie jau išire arba persikėlė kitur.

Pasistengsiu paminėt didesnius projektus kuriuose esu dirbes.

Chetos.Lt - Prižiūrėtojas

Mc.Kingdoms.Lt - Administratorius [šis projektas persikėlė į Chetos.Lt tik su kitokiu stiliu]

Mc.JoinMC.Lt - Prižiūrėtojas/Administratorius

Mc.JustMC.eu - Savininkas/Koduotojas [šis projektas dabar užsidares, liko tik forumas]

 

Daugiau informacijos tiem kas ieškos pateiksiu discord'e - EsCar#2448

Esu žinomas kaip - Wacky/EsCar/WackyUnknown 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Ricci parašė:

O kur dingo projektas užsienio rinkai? Kur investavom su @Speicas?

Dėkui, kad gadini mano reputacija su fake, galiu pasakyt tik tiek, pūsk su savo Sang'u į šona. Jau atsibodai su savo freepostinimais ant mano temos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, * EsCar / a.k.a Wacky * parašė:

Dėkui, kad gadini mano reputacija su fake, galiu pasakyt tik tiek, pūsk su savo Sang'u į šona. Jau atsibodai su savo freepostinimais ant mano temos. 

Reputuacijos tu neturi, tai apie ką tu kalbi. Neimk tu taip į galvą. Kuo čia dėtas mano projektas? Gal man papasakot, ką žadėjai su 50€ padaryti? Aš paklausiau kaip normalaus žmogaus, kur dingo savo SA-MP karjera, o tu mane pradėjai "pūtinėti".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Ricci parašė:

Reputuacijos tu neturi, tai apie ką tu kalbi. Neimk tu taip į galvą. Kuo čia dėtas mano projektas? Gal man papasakot, ką žadėjai su 50€ padaryti? Aš paklausiau kaip normalaus žmogaus, kur dingo savo SA-MP karjera, o tu mane pradėjai "pūtinėti".

Čia tau panašu į samp diskusijas? Mauk su savo sa-mpu iš čia.. Nepatinki tu man neikiek, ypač kai bandai pakenkti kitiems, darydamas viska, nors tau neikiek nesigauna. Fake atsiliepimai irgi nelabai išėjo ane? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, * EsCar / a.k.a Wacky * parašė:

Čia tau panašu į samp diskusijas? Mauk su savo sa-mpu iš čia.. Nepatinki tu man neikiek, ypač kai bandai pakenkti kitiems, darydamas viska, nors tau neikiek nesigauna. Fake atsiliepimai irgi nelabai išėjo ane? :D

Net ir neturėjo išeiti, mažiau verk. Galiu artėjančių švenčių proga padovanoti šitą, tik adresą atsiųsk.

image.png.c9d9e7c3f6f4f517188709b813759314.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, Zero Two parašė:

su nervais sitam ne itin gerai, nerekomenduociau 

Su nervais man viskas gerai, tik va ateina tokie žmonės kaip ponas Ricci, su kuriuo daugiau reikalu turėt nenoriu, nes tiesiog yra neadekvatus žmogus, nepasižymintis labai protingu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Armzis parašė:

Visi projektai nieko ypatingo, net ir tas pats kingdomas daug metų nieko vertas šūdservis. Nelaikyčiau to didele patirtimi

Atsakant į tavo teiginį tai tiesiog FREE Postas. mc.kingdoms.lt ir mc.mckingdom.lt nėra tas pats projektas ? Šūdserveris - Abejoju. mc.kingdoms.lt įkūrėjas buvau aš, pritrūko laiko ir uždariau, atsakant į tau neiškilusį klausimą, tu jame 99.99% net nebuvai, projektas iš esmės nebuvo TOP'inis, jies nebuvo reklamuojamas atvirai, dėl šios priežasties aš galiu teikti jog tu net nenumanai kas ten buvo. Abejoju ar tu bent vieną iš ano projekto sistemų matei, projektas tikrai buvo unikalus, tačiau buvo ir daug darbo, kuriuo netiesiau dėl laiko stokos. Aš taip pat galiu abejoti, ar tu tikrai sukurtum bent paprastutį projektą nenaudojant paprasčiausių BlackSpigot paketų. 


Šios temos autorius, žinomas žmogus, teiginys jog blogai su nervais - Abejoju. Su nervais šiam čiūvui tikrai viskas ok, paprašai - padaro. Nekyla klausimo, moku ? nemoku? - Kad ir nemoka, išmoksta.  Aš rekomenduočiau šį autorių, tačiau reikia ne paprasto savininko rekomenduočiau kreiptis su pasiūlymais tik tiems kas turi projektą su griežtomis taisyklėmis, žaidėjams, taip pat ir Administratoriams, kaip prieš tai vienas žmogus sakė "Šūdserveriai" - Patarčiau nesikreipti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

56 minutes prieš, _Anglis parašė:

Atsakant į tavo teiginį tai tiesiog FREE Postas. mc.kingdoms.lt ir mc.mckingdom.lt nėra tas pats projektas ? Šūdserveris - Abejoju. mc.kingdoms.lt įkūrėjas buvau aš, pritrūko laiko ir uždariau, atsakant į tau neiškilusį klausimą, tu jame 99.99% net nebuvai, projektas iš esmės nebuvo TOP'inis, jies nebuvo reklamuojamas atvirai, dėl šios priežasties aš galiu teikti jog tu net nenumanai kas ten buvo. Abejoju ar tu bent vieną iš ano projekto sistemų matei, projektas tikrai buvo unikalus, tačiau buvo ir daug darbo, kuriuo netiesiau dėl laiko stokos. Aš taip pat galiu abejoti, ar tu tikrai sukurtum bent paprastutį projektą nenaudojant paprasčiausių BlackSpigot paketų. 


Šios temos autorius, žinomas žmogus, teiginys jog blogai su nervais - Abejoju. Su nervais šiam čiūvui tikrai viskas ok, paprašai - padaro. Nekyla klausimo, moku ? nemoku? - Kad ir nemoka, išmoksta.  Aš rekomenduočiau šį autorių, tačiau reikia ne paprasto savininko rekomenduočiau kreiptis su pasiūlymais tik tiems kas turi projektą su griežtomis taisyklėmis, žaidėjams, taip pat ir Administratoriams, kaip prieš tai vienas žmogus sakė "Šūdserveriai" - Patarčiau nesikreipti. 

Dėkui :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), _Anglis parašė:

Atsakant į tavo teiginį tai tiesiog FREE Postas. mc.kingdoms.lt ir mc.mckingdom.lt nėra tas pats projektas ? Šūdserveris - Abejoju. mc.kingdoms.lt įkūrėjas buvau aš, pritrūko laiko ir uždariau, atsakant į tau neiškilusį klausimą, tu jame 99.99% net nebuvai, projektas iš esmės nebuvo TOP'inis, jies nebuvo reklamuojamas atvirai, dėl šios priežasties aš galiu teikti jog tu net nenumanai kas ten buvo. Abejoju ar tu bent vieną iš ano projekto sistemų matei, projektas tikrai buvo unikalus, tačiau buvo ir daug darbo, kuriuo netiesiau dėl laiko stokos. Aš taip pat galiu abejoti, ar tu tikrai sukurtum bent paprastutį projektą nenaudojant paprasčiausių BlackSpigot paketų. 


Šios temos autorius, žinomas žmogus, teiginys jog blogai su nervais - Abejoju. Su nervais šiam čiūvui tikrai viskas ok, paprašai - padaro. Nekyla klausimo, moku ? nemoku? - Kad ir nemoka, išmoksta.  Aš rekomenduočiau šį autorių, tačiau reikia ne paprasto savininko rekomenduočiau kreiptis su pasiūlymais tik tiems kas turi projektą su griežtomis taisyklėmis, žaidėjams, taip pat ir Administratoriams, kaip prieš tai vienas žmogus sakė "Šūdserveriai" - Patarčiau nesikreipti. 

Ne koks iš tavęs savininkas, jeigu projektas užsidarė ir visi jau šita jo varda žino , kaip šūdservio. Apie kokius tu įskiepius kalbi? Kur gi tas unikalumas, kaip užsienio projektai jau tokias sistemas turėjo gerus 2-3 metus atgal. Be to, esu išbandęs kingdoma ir galiu drąsiai teigt, kad ten nieko gero tiek bendruomenės atžvilgiu, tiek tos pačios modifikacijos atžvilgiu niekada nebuvo ir nebus.

 

Redaguota , nario Armzis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Armzis parašė:

Ne koks iš tavęs savininkas, jeigu projektas užsidarė ir visi jau šita jo varda žino , kaip šūdservio. Apie kokius tu įskiepius kalbi? Kur gi tas unikalumas, kaip užsienio projektai jau tokias sistemas turėjo gerus 2-3 metus atgal. Be to, esu išbandęs kingdoma ir galiu drąsiai teigt, kad ten nieko gero tiek bendruomenės atžvilgiu, tiek tos pačios modifikacijos atžvilgiu niekada nebuvo ir nebus.

 

Apie kuri tu kingdoma šneki? apie mc.mckingdom.lt? Ten niekada nebuvo labai unikalių dalyku. O mc.kingdoms.lt kurio savininkas buvo dėdė @_Anglis ten buvo labai daug unikalumo, nei vienas lietuviškas projektas neturėjo tokio unikalumo kaip šis. Neivienam projekte lietuviškam nebuvau matęs, tokių dalyku.. :) 

prieš 9 valandas(-ų), Sparrow. parašė:

nebutu paprasciau susikurti ji paciam, nes manau ilgai ieskosi su tokiu aprasymu.

no hate.

Nenoriu kurt savo, noriu padėti kitiems. Nedarau to dėl pinigu. Darau tai dėl malonumo ir dėl hobio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, * EsCar / a.k.a Wacky * parašė:

Nenoriu kurt savo, noriu padėti kitiems. Nedarau to dėl pinigu. Darau tai dėl malonumo ir dėl hobio.

primeni man zavaska su savo liberty, malonumas ir hobis dirbant uz aciu neblogai, tikriausia isoriniam gyvenime dirbsi patinkanti darba nemokamai irgi :D...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), * EsCar / a.k.a Wacky * parašė:

Apie kuri tu kingdoma šneki? apie mc.mckingdom.lt? Ten niekada nebuvo labai unikalių dalyku. O mc.kingdoms.lt kurio savininkas buvo dėdė @_Anglis ten buvo labai daug unikalumo, nei vienas lietuviškas projektas neturėjo tokio unikalumo kaip šis. Neivienam projekte lietuviškam nebuvau matęs, tokių dalyku.. :) 

Nenoriu kurt savo, noriu padėti kitiems. Nedarau to dėl pinigu. Darau tai dėl malonumo ir dėl hobio.

drąsiai teigi, kad tai buvo geriausias, unikaliausias serveris, yra tikrai geresnių, nors ir aš nematęs, bet tikrai žinau, kad ir kaip mcstory (deja neišgyveno), halfplay (iki šiol gyvas). 

so, negali teigti, jeigu nebuvai aplankęs šių serverių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1542 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...