Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2375 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

59 minutes prieš, Zero Two parašė:

ekonomiskos masinos siais laikais

Tai taip matosi :D 

36 minutes prieš, X̻̻̻ parašė:

Tai pasikeisk, wtf kas cia per klausimas kaip pasidaryti, susirask degalu sistema ir pasikeisk.

Blemb , tikslei :D 

 

11 minutes prieš, Michael_Scott parašė:

Ehhh, jeigu jau mokinies scriptint ir net nemoki kuro sanaudų pasikeist, tai needitink jokių sargo gm. Pradėk nuo tuščio švaraus lapo ir po biški mokinkis, nes čia pasiklysi.

Pričiom tie 'sargo gm'? Ar čia tiesiog atėjai tik freepostint ir viskas 

Dabar, Michael_Scott parašė:

Turiu omenyje, kad 90% spėjimas, jog mokaisi scriptint naudodamas kažkieno kito kurtą gamemod'ą, ko žiauriai nerekomenduočiau.

Nėra taip nes žinau kad gali būt ir kitam modifkacijoj klaidų irgi tai, tiesiog pakeičiau spidometra nes seniau naudojo 68,16l todėl man dabar lėtai ir yra , bet jau susitvarkiau nes dabar pas manęs yra 68l ir kiek dar telpa į mašina litrų.

prieš 9 valandas(-ų), Michael_Scott parašė:

Ehhh, jeigu jau mokinies scriptint ir net nemoki kuro sanaudų pasikeist, tai needitink jokių sargo gm. Pradėk nuo tuščio švaraus lapo ir po biški mokinkis, nes čia pasiklysi.

 

prieš 8 valandas(-ų), Michael_Scott parašė:

Turiu omenyje, kad 90% spėjimas, jog mokaisi scriptint naudodamas kažkieno kito kurtą gamemod'ą, ko žiauriai nerekomenduočiau.

kokį šūdą tu čia šneki? Kaip tik jam geriau mokytis nuo kito modo, jeigu jis visiškai nesigaudo dar, ims keis kažką kol gausis, o jeigu jis atsisės prie tuščio lapo jis vpš nesusigaudys nuo ko pradėt, kaip ką daryt, pavyzdžių neturės, o jei lups iš kitų modų sistemas ir klijuos tai dar didesnis šūdas gausis. ( nesakau kad sarg kopija yra zjbs mokytis, bet tavęs klausyt tikrai nepatariu )

„Life is too short to remove usb safely“


Su pawn'o search'u susirask ko reikia, įvesdamas bent vieną galimai sudedamųjų sistemos dalių (aišku, reiktų bent šiek tiek mokėt skaityt) ir pasikeisk. Tada nereiks ir temų kurt ekstrasensams, jog nuspėtų kelintoj eilutėj kokį skaičių pakeist.

Išmokęs naudotis pawn'u ir atsidaręs samp wiki gali nuveikt nemažai, tik noro reik ir nelaukt kada kas atsakys į bereikšmę temą.

prieš 3 valandas(-ų), Hoonz parašė:

 

kokį šūdą tu čia šneki? Kaip tik jam geriau mokytis nuo kito modo, jeigu jis visiškai nesigaudo dar, ims keis kažką kol gausis, o jeigu jis atsisės prie tuščio lapo jis vpš nesusigaudys nuo ko pradėt, kaip ką daryt, pavyzdžių neturės, o jei lups iš kitų modų sistemas ir klijuos tai dar didesnis šūdas gausis. ( nesakau kad sarg kopija yra zjbs mokytis, bet tavęs klausyt tikrai nepatariu )

Patikėk, šneku iš patirties. Pats mokiausi nuo 0 ir man buvo žymiai lengviau ir geriau nei imt kokią sargo kopiją ar kažką panašaus. Žmogus manęs va dabar prašo pagalbos į dc pm, kaip cituoju: "Paversti šitą tekstą nežaliu". Tekstas buvo užkomentuotas. Jeigu jis yra visiškai žalias programavime tai jam tikrai bus žymiai sunkiau mokytis atsidarius kažkieno rašytą seną gm, negu mokytis renkantis informaciją iš SAMP wiki ir samp forumų.

(redaguota)
prieš 17 valandas(-ų), Hoonz parašė:

 

kokį šūdą tu čia šneki? Kaip tik jam geriau mokytis nuo kito modo, jeigu jis visiškai nesigaudo dar, ims keis kažką kol gausis, o jeigu jis atsisės prie tuščio lapo jis vpš nesusigaudys nuo ko pradėt, kaip ką daryt, pavyzdžių neturės, o jei lups iš kitų modų sistemas ir klijuos tai dar didesnis šūdas gausis. ( nesakau kad sarg kopija yra zjbs mokytis, bet tavęs klausyt tikrai nepatariu )

Kažkoks durnius susiranda anglišką gamemod'ą sa-mp tinklapy. Atsisiunčia jį, sulietuvina ir paredaguoja pagal save. Redaguojant pridaro daug klaidų, visokių nesąmonių, prastai optimizuoja kodą, rašo kodus prasčiausiais būdais. Tada atsitinka tipinė situacija - durniaus projekte susipykstama tarpusavy ir gamemod'as paplatinamas lietuviškuose sa-mp forumuose. Kas toliau seka? Toliau gamemod'ą atsisiunčia dešimtys (jei ne šimtai) baltų avinėlių, kurie galvoja, kad šiek tiek įdės darbo ir galės pasidaryt vieną kitą kapeiką. Atsisiuntę platintą gamemod'ą toliau plėtoją jį ir išmoksta rašyti kodą kartu su visomis klaidomis TIK taip kaip parašyta tame pačiame gamemod'e. Tie avinėliai sugaišta pusę metų ar daugiau plėtodami tą gamemod'ą, beveik nieko neišmoksta ir kodavimas jiems yra vis dar gilus miškas. O tol kol tie avinėliai gaišo laiką, protinguoliai atsidarę savo smėlio dėžę kūrė, eksperimentavo ir galų gale (nors šiek tiek ir užtruko laiko) kažko tai išmoko ir pagaliau galėjo sukurti tai ką norėjo ir tuo pačiu tiems avinėliams parodė klasę pamokydami juos ir paaiškindami, kad viskas ką jie išmoko iš to platinto gamemod'o yra visiškas šūdas ir jiems reikėtų mokytis viską iš naujo tam, kad ko nors išmoktų, nors ir sugaišo tiek pat arba daugiau laiko negu tie protinguoliai.

Kaip sakant atgal į mokyklą toliau suolo trinti.

P.S. Čia trumpai aprašyta GRP4 gamemod'o istorija kaip viskas vyko nuo 2007 iki dabar. Avinėliai vis dar karaliauja iki dabar.

giphy.gif

Redaguota , nario Virsenas

SHFitnE.jpg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2375 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...