Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2394 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 1 valandą, Virsenas parašė:

Užjaučiu tuos, kurie galvoja, kad praleidinėjant laiką žaidime ir turint sau antrą virtualų gyvenimą yra smagus dalykas. Atrodo tas virtualus gyvenimad svarbesnis už tikrajį. Zombiai.

Kiekvieno nuomonė šiuo klausimu yra ir bus individuali, nes visi turim atskirą mąstymą šiuo aspektu. Man, priešingai nei tau, į zombius panašesni tie, kurie renkasi grp projektus, nes daugumoje iš jų pagrindinė veikla yra darbinių transporto priemonių ridos kėlimas bei pinigų kaupimas, už kuriuos iš esmės tegalima nusipirkt verslą, namą, nuosavą automobilį ir kitus niekučius, kurie labai minimaliai paįvairina žaidimą, o apie frakcijų direktorius, kurie žaidėjus, priimtus į savo frakciją, tiesiogiai nori paversti vergais virtualioje erdvėje, sukuria begales taisyklių, kurios dar labiau riboja ir taip monotonišką žaidimą, net išsiplėsti nenoriu. Tuo tarpu roleplay serveryje kiekvienas žmogus neribodamas savo vaizduotės gali susikurti savo norimą charakterį, kuriam atstovaus žaidime, ugdyti jo asmenybę, užsiiminėti tuo, ką galbūt norėtų išbandyti realiame gyvenime, tačiau neturi tam galimybių ar tai tiesiog būtų netinkama. Viską, ką žaidėjas turi savo galvoje, gali perteikti savo charakteriui kompiuterio ekrane. Asmeniškai aš mieliau rinkčiausi pastovėti skersgatvyje su keliais gramais marihuanos, ginklu už diržo kitų gaujos narių apsuptyje, bendrauti su jais, veltis į konfliktus su kitais žaidėjais, planuoti masinius apiplėšimus, bėgti nuo pareigūnų bei dalyvauti realistiškuose susišaudymuose, kuriuose sužalotas nebegali Bunny Hop'indamas nubėgęs už sienos pavartoti narkotikų, kurie atstatys visas gyvybes, o turi ant žemės laukti medikų ar draugų pagalbos ir tuo atveju jei miršti, neatsirasti ligoninėj nepraradus nieko, o tiesiogiai prarasti savo charakterį (paskyrą) su visu turtu, vietoj to, kad kiekvieną dieną atėjęs į vieną ar kitą grp tematikos servery užsiimsiu ta pačia veikla - važinėsiu darbiniu transportu po miestą laukdamas kol kam nors prireiks mechaniko, taksisto, mediko ar vilkiko vairuotojo paslaugų, valandą ar dvi per dieną pasišaudysiu gaujų karuose su PD ar kita gauja vardan to, kad laimėti zoną, ginklų sandėlį ir pan., man tai nėra nei įdomu, nei linksma, tad ačiū už išreikštą užuojautą, zombi.

Tu vaivorykštė, aš daltonikas.

prieš 21 valandas(-ų), Jizzy parašė:

Tuo tarpu roleplay serveryje kiekvienas žmogus neribodamas savo vaizduotės gali susikurti savo norimą charakterį, kuriam atstovaus žaidime, ugdyti jo asmenybę, užsiiminėti tuo, ką galbūt norėtų išbandyti realiame gyvenime, tačiau neturi tam galimybių ar tai tiesiog būtų netinkama.

Aš irgi taip galvodavau, bet po to užaugau.

SHFitnE.jpg

13 minutes prieš, Virsenas parašė:

Ar žmogus suaugęs ar ne sprendžiama ne iš jo hobio ar ko nors kito, o jo suvokimo. Po 20 metų gal suprasi. Tol kol bazarinsi kaip koks 16-inis tol ir būsi mažvaikis.

Kuo toliau tuo gražiau:D

Anksčiau 10-mečiai buvo vadinami mažvaikiais, dabar 16-mečiai, kas toliau? Tėvus vaikais vadinsi?:D

50 minutes prieš, KasparasDope parašė:

Yeah, sure, whatever :D

Prikalbėjai šūdų man, buvai suvartytas ir dar bandai kažką čia dar pasakyt? Matosi nelabai žinai kada reikia patylėt. Ar pastoviai paskutinis pranešimas būna tavo, kad save paguostum ir įtikinėtum save, kad esi viską žinantis ir tik vienintelis teisingas nors smarkiai grybą renki? Patylėtum, nors protingesnis atrodytum.

SHFitnE.jpg

46 minutes prieš, Virsenas parašė:

Prikalbėjai šūdų man, buvai suvartytas ir dar bandai kažką čia dar pasakyt? Matosi nelabai žinai kada reikia patylėt. Ar pastoviai paskutinis pranešimas būna tavo, kad save paguostum ir įtikinėtum save, kad esi viską žinantis ir tik vienintelis teisingas nors smarkiai grybą renki? Patylėtum, nors protingesnis atrodytum.

Tai ir nutylėjau, jeigu nepastebėjai:D

Jau *Myliu SuperGames.lt* matau kaip tu remiantis lietuvių kalbos žodynu apšikinėji kitus narius, susiradai sąvokas ir jau protingas? Puikiai supratai ką norėjau tuo pranešimu pasakyti, bet pradėjai išsipisinėti. Pratesiant klausimą, ar tėvus irgi mažvaikiais vadintum, jeigu elgtųsi neatitinkamai? Bent kažkokios bendravimo etikos ir normų siūlyčiau išmokti. Ar gyvenime, ar internete - pravers.

Nežinai - geriau patylėk.

prieš 15 valandas(-ų), Virsenas parašė:

Ar žmogus suaugęs ar ne sprendžiama ne iš jo hobio ar ko nors kito, o jo suvokimo. Po 20 metų gal suprasi. Tol kol bazarinsi kaip koks 16-inis tol ir būsi mažvaikis.

Nenoriu čia veltis į bereikšmes diskusijas, bet siūlyčiau tamstai savo išmintį prisitaikyt ir pačiam. Nes ne kas kitas kaip pats atėjęs į sampo temą giriates kaip išaugot šį žaidimą, kitiems aiškindamas kad jie laiką švaisto ir mažvaikiais vadindamas.

prieš 1 valandą, yifohoxej parašė:

Nenoriu čia veltis į bereikšmes diskusijas, bet siūlyčiau tamstai savo išmintį prisitaikyt ir pačiam. Nes ne kas kitas kaip pats atėjęs į sampo temą giriates kaip išaugot šį žaidimą, kitiems aiškindamas kad jie laiką švaisto ir mažvaikiais vadindamas.

Gerai. Pirmas dalykas tai parodyk kur kalbėjau apskritai apie sa-mp, o ne gamemod'o tipą. Jeigų neparodysi kur kalbėjau grynai apie sa-mp, o ne gamemod'o tipą reiškiasi tau galvoj šiek tiek negerai.

SHFitnE.jpg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2394 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...