Peršokti į turinį

Ką manote ?


Wrohi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1642 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki ką manote apie serveri (EU/EN), kuris apiimtu šaliu kovas, sakykime paremtas istorija, žemelapis padalintas į dalis, prisiregistraves žaidėjas gali pasirinkti šali (pvz: LDK, Teutonic Order etc), stipriausia puse galėtu plėsti žemes. Apsimokėtu vistyti ? Kurti pluginus ne problema, bet įdomu ar yra kažkur jau tokia idėja igyvendinta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Wrohi parašė:

Sveiki ką manote apie serveri (EU/EN), kuris apiimtu šaliu kovas, sakykime paremtas istorija, žemelapis padalintas į dalis, prisiregistraves žaidėjas gali pasirinkti šali (pvz: LDK, Teutonic Order etc), stipriausia puse galėtu plėsti žemes. Apsimokėtu vistyti ? Kurti pluginus ne problema, bet įdomu ar yra kažkur jau tokia idėja igyvendinta.

Yra žmogus kuris kuria projektą EN su imperijom ir serveryje žaidžia 70žaidėjų į diena. Kodėl jis lietuvoje nekurė ? Todėl , kad lietuviai nesuprastu , o anglai suprantą. Bet jis nori pabandyti lietuvoje tai , kad dabar bandys ant LT rinkos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Hunters parašė:

Yra žmogus kuris kuria projektą EN su imperijom ir serveryje žaidžia 70žaidėjų į diena. Kodėl jis lietuvoje nekurė ? Todėl , kad lietuviai nesuprastu , o anglai suprantą. Bet jis nori pabandyti lietuvoje tai , kad dabar bandys ant LT rinkos. 

Ir tas žmogus padarys didžiausią klaidą savo gyvenime.

Lietuviai serga „Mano kiemas“ sindromu jau iš po tarybinių laikų kada buvom sovietų sąjungos dalis, kodėl tu visdar matai, kad didesnioji dalis žmonių labiau klauso lietuviškų arba rusiškų dainų, o ne paprastų angliškų pop gabalų.

Lietuviai dar tik dabar į "eSport'ą" "oficialiai" įeina ir tam skirią laiko, kol kitos šalys kiek laiko tai daro, o žmonių nuomonė į eSportą ir kompą yra visdar šūdina švelniai tariant - gadina akis, sveikata, niekada neišeina į lauką ir taškas.

Per siauras yra lietuvių mąstymas, kad tokias įdėjas galėtum įkišti, kad lietuviam patiktų tai viskas turėtų būti lengva žaidime, kalbu iš patirties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, Domiŋykas parašė:

Ir tas žmogus padarys didžiausią klaidą savo gyvenime.

Lietuviai serga „Mano kiemas“ sindromu jau iš po tarybinių laikų kada buvom sovietų sąjungos dalis, kodėl tu visdar matai, kad didesnioji dalis žmonių labiau klauso lietuviškų arba rusiškų dainų, o ne paprastų angliškų pop gabalų.

Lietuviai dar tik dabar į "eSport'ą" "oficialiai" įeina ir tam skirią laiko, kol kitos šalys kiek laiko tai daro, o žmonių nuomonė į eSportą ir kompą yra visdar šūdina švelniai tariant - gadina akis, sveikata, niekada neišeina į lauką ir taškas.

Per siauras yra lietuvių mąstymas, kad tokias įdėjas galėtum įkišti, kad lietuviam patiktų tai viskas turėtų būti lengva žaidime, kalbu iš patirties.

Dafuq did I just read? Dauguma lietuvių atsiskyrė nuo Lietuvos, net gyvendami joje, reiškiasi žiūri tik užsieniečių turinį (daugiausiai anglišką). Naujesnė karta nelabai moka rusų.

Lietuvių mąstymas nėra siauras, bet toxic.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, NTQ parašė:

Dafuq did I just read? Dauguma lietuvių atsiskyrė nuo Lietuvos, net gyvendami joje, reiškiasi žiūri tik užsieniečių turinį (daugiausiai anglišką). Naujesnė karta nelabai moka rusų.

Lietuvių mąstymas nėra siauras, bet toxic.

Naujesnė karta dabar galvoja, kad rusai bet kurią minute mus užpuls.

Lietuvių mąstymas yra siauras, kiek tu esi matęs lietuviškų projektų kurie būtų sudėtingi žaidėjams išgyveną?

Bet toxic taip pat, daugelis serverių kurie startuoja tiesiog būna ddosinami iki žlugimo.

"Dauguma lietuvių atsiskyrė nuo Lietuvos, net gyvendami joje reiškiasi žiūri tik užsieniečių tūrinį (daugiausiai anglišką)" - Iš savo asmeniškos patirties (18 gyvenimo metų) kiek esu susidūręs tai didžiausias kiekis lietuvių kuriuos pažįstu labiau klauso lietuviškas arba rusiškas dainas, net mano paties klasiokai žino, kad aš mėgstu "Soul" žanro muziką ir man sako, kad aš neturiu jokio muzikos skonio ir patys pasileidžia rusiškus gabalus ir pas jų visdar kambarys ežero dugne.

Redaguota , nario Domiŋykas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Domiŋykas parašė:

Naujesnė karta dabar galvoja, kad rusai bet kurią minute mus užpuls.

Lietuvių mąstymas yra siauras, kiek tu esi matęs lietuviškų projektų kurie būtų sudėtingi žaidėjams išgyveną?

Bet toxic taip pat, daugelis serverių kurie startuoja tiesiog būna ddosinami iki žlugimo.

"Dauguma lietuvių atsiskyrė nuo Lietuvos, net gyvendami joje reiškiasi žiūri tik užsieniečių tūrinį (daugiausiai anglišką)" - Iš savo asmeniškos patirties (18 gyvenimo metų) kiek esu susidūręs tai didžiausias kiekis lietuvių kuriuos pažįstu labiau klauso lietuviškas arba rusiškas dainas, net mano paties klasiokai žino, kad aš mėgstu "Soul" žanro muziką ir man sako, kad aš neturiu jokio muzikos skonio ir patys pasileidžia rusiškus gabalus ir pas jų visdar kambarys ežero dugne.

Niekas negalvoja, kad rusai užpuls. Normalūs žmonės atskiria panikos kurstymą nuo realybės. Pasižiūrėk į šauktinių statistiką, vos ne pusę atsimazina.

Tu sakai, kad jeigu kažkas nenori sunkesnių žaidimų žaisti, jų mąstymas siauras? 65wat'ai. Dabar visos visuomenės dėmesys yra sutrikęs. Mes norime gauti kuo daugiau informacijos per trumpesnį laiką, naujienų daug kas net neskaito, užtenka raktažodžių arba pavadinimo.

Taip pat norime gauti malonumą įdedant kuo mažiau pastangų, kas panašiai susiję su sunkesnių dalykų vengimu. Siauro mąstymo žmogus turi ribotą, ignoringą mąstymą, o tai visiškai nesusiję.

Tai gal tavo matyme ir klauso, tačiau yra toks dalykas kaip silent majority, per kurią Donald J. Trump ir laimėjo:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

VIskas priklauso nuo tavęs, jeigu gerai isplėtosi idėja, jos neapleisi ir žaidėjų bus. Visi žmonės skirtingi ir vieni mėgsta kas sunkiau, kiti kas lengviau.  Aš manau, kad idėja labai gera, padarysi gera turinį su laiku ir išpopuliarės, tad sėkmės jeigu kažką mėginsi daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Esme sio klausimo buvo ar verta kurit ANGLISKA serveri su GDL (LDK), ar butu Lietuviu atstovaujanciu sia sali serveri, pats programuoti java moku ir neproblema butu surasti uz pinigus/nemokamai, bet esme tapati kad norisi serveri padaryti populiaru. Is EU niekas nesijimtu LT salies nebent zinotu istorija, tai pgr klausimas buvo - ar Lietuviai jungtusi prie LDK frakcijos jei toks serveris ispopiliaretu.

Redaguota , nario Wrohi
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

yra toks projektas angliškas EarthMC.net, jis veikia towny pavidalu, įkūri savo šalį ją pleti ir t.t ten žaidėjų eilės kas dien būna po minimum 20 ir gali tęstis iki 200 žmonių. Realiai nežinau jei kažką panašaus kursi sunku bus atsilaikyti prieš tą projektą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1642 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...