Peršokti į turinį
Julius_Weed

GoldenStateRP Serveris!

Recommended Posts

 • Serverio aprasymas Golden State - RP stiliaus serveris, kuris bus įkurtas 2019-2020m. Serveris išsiskirs unikaliom, nematytom detalėm. Serverio veiksmas vyksta net per visa pasauli! Šio serverio administracijos tikslas yra, kad žaidėjai gerai ir įdomiai praleistu laika, kad kiekvienam būtu lengva žaisti. Taippat nori padaryti šį serverį kuo realesištikesnį. Su įvairiom gyvenimiškom situacijom, kurios vienos būna lengvesnes, o kitos sunkesnes. Kodel verta prisijungti į mūsų serverį? * Serveris yra visuomet prižiūrimas, taisyklių nesilaikius bus pastebėta ir iškarto imtasi veiksmų. * Aktyvi ir draugiška serverio administracija, atsižvelgia į žaidėjų norus ir bando juos įgyvendint. * Yra net gyvūnėlių parduotuvė kurioje gali nusipirkti savo augintini, jį maitinti ir su juo žaisti. Tokių dalykų kituose serveriuose dažnai nerasi! * Serveriui buvo skirta labai daug laiko, daug naujovių. Ir serveris vis atsinaujins. * Platus darbų,mašinų pasirinkimas. * Taip pat serveryje pamatysi ir kitų įvairių sistemų, kurių nepamatysi niekur kitur! Nori sužinoti daugiau nei čia yra išvardinta? Tai ko lauki tada? Prisijunk prie mūsų serverio, visada esi laukiamas! Nedvejok! Darbai Policija Nori įsijausti į policininko vaidmenį? Įstok į policijos departamentą! Darbas skirtas saugoti miestus nuo įvairiausių nusikaltėlių. policininkai gaus įvairiausius reikiamus dalykus, tokius kaip: šarvai, ginklai, tazeris ir policijos šunį! Jis padės greičiau sugauti nusikaltėlius, užuosti narkotines medžiagas ir t.t.Kiekvienas policininkas galės kilti savo karjeros laipteliais gaunant vis naujus rangus iš direktoriaus. Medikai (GMP) Mee..edikai sakot nuobodus darbas? Kitiems gal ir taip, bet visada atsiras žmonių, kuriems šitas darbas reikalingas ir kelią susižavėjimą, todėl medikai taip pat neprastas darbas ir neatsilieka nuo kitų. Jūsų darbas serveryje būnant mediku bus labai svarbus, nes nuo medikų priklausys piliečio gyvybė. Mechanikai Mechanikai serveryje labai svarbus darbas, jie turės greitai reaguoti į iškvietimus ir vykti į nurodytas vietas tvarkyti transporto priemonių. Taksistai - Neturi automobilio, tačiau mėgsti važinėtis? Įsidarbink taksistu ir vežiok žmones iš taško A į tašką B. Kariuomenė Neįprastas dalykas šiame serveryje. Dalyvaujant kariuomenėje galėsi vykdyt įdomias ir linksmas misijas, o jas pabaigus jeigu gerai ivikdysi bus ir apdovanojimai.

Serverio Discord: https://discord.io/goldenstaterp

Redaguota , nario Julius_Weed
 • Teigiamai 1
 • Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Norėčiau pamatyti tas jūsų unikalias detales, tačiau ištryniau FiveM, kadangi platforma tokia pat trash kaip ir joje esantys projektai.

 • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį


Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė ŠPOKAS
   Kviečiame tave prisijungti prie ExclusiveRP serverio !!! Atvykus į serverį jus pasitiks unikali bendruomenė su skirtingais veikėjais. Serveris bazuojasi Los Santos mieste. Jo tipas - SeriousRP. Serveris turi savo Whitelist taip pat ir TokoVoip sistemą. Mūsų siekis - Aukšto lygmens, unikalus ir smagus RolePlay. Serverio scripteriai dirbą kasdien stengdamiesi įdiegti kuo daugiau atnaujinimų siekiant RolePlay lygį pakelti į dar nematytą aukštį. Mieste netrūksta veiksmo, kadangi pietinę Los Santos pusę valdo žiaurios Ballas ir Vagos gaujos. Tačiau miestą nuo jų saugo nuostabus Los Santos Policijos Departamentas, visų sveikatą prižiūri Los Santos Medicininis Centras, miestiečių automobilius tobulina ir tvarko Los Santos Auto Salonas. Visas naujienas miestui praneša Exclusive Žinios, o svarbiausius miesto klausimus sprendžia Los Santos Parlamentas. Didžiausius nusikaltėlius teisia Los Santos teismas, su generaliniu teisėju priešakyje. Mieste yra pilną įdomių funkcijų, kaip unikali narkotikų gamyba, sudėtinga, tačiau intriguojanti apiplėšimų sistema, tvarkinga parduotuvių sistema. Serveris neverčia tavęs dirbti oficialaus darbo, gali kurti savą verslą, ieškotis darbuotojų, ar užsiimti individualia veikla. Mes skatiname unikalumą ir individualumą, tad tikrai skatiname kurti veikėją kurio dar niekas nebūtų matęs. Serveryje negirdėsite jaunimo balsų, o jei ir išgirsite, tai jis žaidime jo veikėjas ir bus vaikas. Prisijunk prie mūsų, jei nori pajusti tą tikrą RolePlay skonį.
                                                                            Mūsų Discord: https://discord.gg/UWfbzB7 
                                                                                                  Gaujos
                            
                          
                        
                         
                                                               Los Santos Policijos Departamentas
             
                                                            Los Santos Medicininis Centras
                            
                                                                                                                   
                                                           Los Santos Auto Salonas
                            
                                      
                                                                               Los Santos Parlamentas
                            
                                                                                                                             
    Su visa pagarba, ExclusiveRP Administracija
    
  • Parašė iPlayGames.lt
   Sveiki, kviečiame visus apsilankyti mūsų FIVEM serveryje PlayLTRP! 
   Serveris yra kūrimo stadijoje, todėl kviečiu prisijungti prie mūsų bendruomenės ir sėkti serverio veiklą gyvai. Serverio scripteris bando kiekvieną dieną įdiegti kuo daugiau naujovių, jog žaidimas būtu kokybiškas žaidėjams. Serveryje jūsų laukia aktyvi administracija, kuri užtikrins aukštą RP lygį serveryje! Visas veiksmas vyksta kaimeliuose - Paleto Bay, Sandy Shores ir Grand Senora Desert! Atvykusiems naujiems miestelio gyventojams siūloma apsilankyti darbo biržoje ir susirasti sau norimą darbą. Tai pat jei turėsi noro ir laiko jūsų lauks Policijos Departamentas, Medicinos Centras, Taxi bendrovė "Bolt", bei Autoservisas. Galima įkurti savo verslą, įdarbinti darbuotojų, pirkti produktus ir užsidirbti iš verslo nemažai pinigėlių. Tai pat miestelyje gyvuoja Lapinų ir Daktarų mafijos, kurios ieško naujų miestelių gyventojų kurie nebijo susitepti rankų krauju ir norėtu prisijungti prie jų grupuotės. Be darbų yra ir linksmybių tokių kaip klubas, tai pat kaikuriem reikia ir narkotikų, miestelyje yra atokių vietų kur galima būtu puikiai pradėti nelegalų verslą. 
   Pora kadrų iš serverio:
    
   Policijos darbas


   Mediko darbas

   Taxi darbas

   Mechaniko darbas

   Mafijos

   Parduotuvių apiplešimai

   Jūverylikos apiplešimai

   Nelegalios veiklos


   Discord serveris: https://discord.gg/6n84McC
   Pagarbiai PlayLTRP administracija!
    
  • Parašė cig321
   deleted
  • Parašė NetavoReikalas123
   link: https://mega.nz/#!bElH0QDI!l6Jr-k2UbI7MnXSQTTv8ww6cj5GV5CrN4RnCISlzerE
 • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


 • SuperGames programele
 • SuperGames programele


×