Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2423 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

14 minutes prieš, mariusqw parašė:

16 ram dabar yra minimumas vos ne ką reikia dėt į šių dienų pc 

 

2 minutes prieš, Kovalski☭ parašė:

pas mane 24gb ram ir man neuztenka,ateina laikai kai viskas daug valgo.

What? Aš su 8 gyvenu puikiausiai ir nematau problemų, daugiausia kiek naudojo tai turbūt 90℅ matęs. 

6 minutes prieš, - Blaack parašė:

Jei kažkas išgyvena su 8GB ram tai sveikintina,matyt tik tetri težaidžia,ar filmus žiūri.Kiti kaip sakė,naudoja Triple Screen'ą ir dirba darbus,o tai valgo tikrai daugiau nei 8GB ram.Dabar visi dedasi minimaliai 16GB,o kit iir 32 į ateitį,kadangi ramai irgi yra atpigę,nebent ieškai su more RGB tada teks pamokėti.

Ei, jus nediskutuokit apie ramus, o patarkit del buildo:D

2 minutes prieš, - Blaack parašė:

Iki 500,jei nedarysi OC imk pigiausia 1660 su 2 ventiliatoriais,ramus,bent 3200mhz ir cpu jei imsi tokį,imk be aušintuvo,išeis biški pigiau,nebent neturi atskiro aušintuvo.visa kita nežinau,Už 500 nelabai ytilpsi su gpu,cpu ir ramais ir dar mobo

Galvoju apie pigesne mobo su h310 socketu, todel iki 2666 ramai bus :D.

O siaip perfomance ir kainos atzvilgiu kazko geresnio neimanoma?

5 minutes prieš, qqqqq parašė:

Galvoju apie pigesne mobo su h310 socketu, todel iki 2666 ramai bus :D.

O siaip perfomance ir kainos atzvilgiu kazko geresnio neimanoma?

jei H310 Mobo,tai ramus gali imti 16gb pačius pigiausius skirtumo nebus vistiek jei 2666mhz max,už 500e geresnio nelabai nebent naudotų žiūrėt(ko nenusimanau,aš už naujas dalis),Jei žiūri į 9400f tai jau turėsi turėti būtinai gpu,nes tne nėra integruotos su f.Gali žiūrėti dar 8700 bet jau tau sprest ar su ar be K raidės,perfomance toks pat ir išeitų pigiau manau,bet jei nori 9400f su 1660 ir 16gb,tai manau iki 500e nemanau kad geriau rasi.Gal kiti ką pasiūlys geriau.

https://gyazo.com/90977fcd3d223273ac4e1fefad430ce4 kažko prasčiau, net nerekomenduočiau rinktis. Nebent naudotą GPU kokia, GTX 1070 maždaug už 150-180 dabar įmanoma gauti, o performance +/- tas pats arba net geresnis. Arba @Marichuana` turi ką pigiau pasiūlyti.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

3 minutes prieš, darrel. parašė:

https://gyazo.com/90977fcd3d223273ac4e1fefad430ce4 kažko prasčiau, net nerekomenduočiau rinktis. Nebent naudotą GPU kokia, GTX 1070 maždaug už 150-180 dabar įmanoma gauti, o performance +/- tas pats arba net geresnis. Arba @Marichuana` turi ką pigiau pasiūlyti.

palyginus i5 su tuo amd, tai i5 geresnis

https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i5-9400F-vs-AMD-Ryzen-5-2600/4051vs3955

1 minute prieš, qqqqq parašė:

Userbenchmark jau kurį laiką kaip nėra geras source tokių dalykų tikrinimui. Žaidimuose tas i5 bus kiek geresnis, bet tas skirtumas minimlus ir nepamiršk, kad prarandi 6 threads. Tai jau net kokiam Far Cry 5 tas CPU sėdi jau ant 80-90% usage, kai Ryzen ant 50%, kas reiškia, kad Ryzen bus geresnis in a long run. O ir paskui, tu galėsi upgradinti į Zen 2, kur net upgrade į pvz. Ryzen 5 3600 jau performance pridėtu. O ir jeigu netingėsi, galėsi dar ta Ryzen 5 2600 paoverclockinti, pažaisti su RAM timingais ir gausi geresnį CPU nei 9400f.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

4 minutes prieš, darrel. parašė:

Userbenchmark jau kurį laiką kaip nėra geras source tokių dalykų tikrinimui. Žaidimuose tas i5 bus kiek geresnis, bet tas skirtumas minimlus ir nepamiršk, kad prarandi 6 threads. Tai jau net kokiam Far Cry 5 tas CPU sėdi jau ant 80-90% usage, kai Ryzen ant 50%, kas reiškia, kad Ryzen bus geresnis in a long run. O ir paskui, tu galėsi upgradinti į Zen 2, kur net upgrade į pvz. Ryzen 5 3600 jau performance pridėtu. O ir jeigu netingėsi, galėsi dar ta Ryzen 5 2600 paoverclockinti, pažaisti su RAM timingais ir gausi geresnį CPU nei 9400f.

o 2600x kiek geresnis?

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2423 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...