Peršokti į turinį

cCheerSs

Kaip pirkti žaidimus, jei nėra Lietuvos lokalizacijos

Recommended Posts

Pirmasis mano Xbox'as, dar nieko nesuprantu dėl pirkimų ir panašių dalykų, kiek žaidimų prieš tai esu pirkęs, visi buvo GLOBAL ir iš G2A, tai veikia, bet dabar G2A žiūrėjau World War Z, jis yra Europos ir US "location'ui", kadangi per konsolę pasirinkau US, nes Lietuvos nėra, tai man kurį pirkti? Xbox'as pagal IP mato iš kur aš ir kurį žaidimą aktyvuoti, ar pagal šalį kurią pasirinkau nustatymuose? 

Kaip ten bebūtu iš G2A pirkt nenoriu, nes tik vienas pardavėjas ir yra buvę problemų pas mane su juo, taip kad nutariau už dvacoką pasiimt iš Microsoft store tiesiai per Xbox'ą, bet kad *Myliu SuperGames.lt* nežinau kaip daryt dbr, prašo adreso įvedus paypal'ą, tai man vest beleką ir viskas paeis, ar net neleis pirkti, arba jei ir leis tai bus su kokiais nors "zaliotais"? 

Reddit'e skaitinėjau, tai visi komentarai skirtingi, vieni sako pirkti iš tokių parduotuvių kaip G2A ar Kinguin, kiti sako kad vest betkokį adresą ir *Myliu SuperGames.lt*, bet realiai net neįsivaizduoju. 

 

Gal kažkas galit patart kaip geriau daryt? 

 

Dėkui.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį


Parašė (redaguota)
prieš 1 valandą, #barzDa parašė:

Nėra būvę taipn man, tai pabandyk, iš google mapp, pagal šalį gatvė įvest ir fsio :)

Skaičiau kažką, kad kiekviena valstija turi savo procentą mokesčiams, amerikonai kurie tai tiksliai žino vedą kažkokių viešbučių adresus, kur kažkodėl mokesčiai netaikomi.. Žodžiu kosmosas. Draugas pasiūlė pirkti iš g2a gift card'ą tam tikrai sumai ir aktyvuoti Xbox'e ir tuomet atsiskaityti su Microsoft Ballance. Gal būt taip pavyks. 

 

 

EDIT: 

Pasidalinsiu patirtimi, jeigu kada pasitaikytu dar toks durnelis kaip aš. 

 

Nusipirkau gift card'ą ant 20 dollerių už ~17 eurų. Aktyvavau kodą, viskas čiki, turiu wallet'e 20 baksų. Einu į store nusipirkti World War Z, pasirenku atsiskaitymo būdą "Microsoft Ballance" ar kažkas ten tokio ždž, viskas lyg ir ok, pyst ant galo prašo adreso. Nu joptvaimat, nežinojau ką daryt. 

Susisiekiau su Xbox support'u, gerą valandą susirašinėjau, bandė ten ir taip, ir anaip, pasirodo net jei kažkaip ir nustatai store location į Lithuania, daugiau nei pusė žaidimų dingsta, nėra pirkime, net neįsivaizduoju dėl ko.. 

Vopšim, support'as tiesiog nusprendė per mano acc nupirkti WWZ savo adresu ir viskas, pasirodo net ir perkant wallet'u priskaičiuoja mokesčius, teko dar bled 5 dolerius dasipirkt, nes bendra suma buvo 24.49. Nu tu *Myliu SuperGames.lt* ta demokratija. 

Žodžiu nusipirkau tuos 5 papildomus 5 baksus iš G2A, aktyvavau, support'as prisijungė per mano acc ir nupirko World War Z savo adresu. 

 

Jeigu kokiam nors Xbox'ininkui naujokėliui taip irgi nutiks, geriausias problemos sprendimo būdas arba iškart pirkt žaidimą ir aktyvuot kodą, arba jeigu jau įsiveli į tokias nesąmones - rašyt support'ui.

Redaguota , nario cCheerSs
  • Teigiamai 3

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį


2019-10-25 10:28, Zero Two parašė:

Pats prisidariai daug problemų, kad pasirinkai US būdamas Lietuvoje. Reikėjo pasirinkti GB, užmesti kokį nors GB adresą ir nebūtų buvę jokių problemu, nebent, kad kainos svarais. 

Tai vat kad nežinojau. Pasikeist lokalizaciją visada galima, kad ir dabar pat galėčiau į GB pasikeisti, bet kaži kuo tai padėtu. Nes realiai aš galėjau susivesti atsitiktinį JAV adresą, bet kiekviena valstija, ar net tam tikri miestai priskaičiuoja savus mokesčius. Realiai nežinau ant kiek "saugu" yra vesti "random"  adresus, jei jokių problemų vėliau nekiltu, tai Reddit'e susirasti būtu galima kokį nors adresą kur mažiausi mokesčiai. 

Neklausiau Xbox Support'o į kurį miestą prisibeldžiau aš jiems, bet man 4 doleriai mokesčių dasidėjo. 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×