Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Parekomenduokite kompiuterio dalis


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1643 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba vakarą. Norėčiau paklausti planuoju pirkti Ryzen 3700x kokią būtent motininę parekomenduotumėte? 
Norėtųsi ir astetikų ir pačios kokybės tiek su garsu, VRM ir pnš, bet kai jų daug tai sunku išsirinkti. Tikrai nesiruošiu naudoti tokių dalykų kaip SLI. 
Vaizdo plokštė RTX 2070 
Ramai G.Skill Trident 3200MHZ 16GB
Kompiuteris bus naudojamas žaidimams, darbui su įvairiomis programomis kaip blender, unity, adobe effects.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš brangesnių gali imti MSI B450 Gaming Pro Carbon arba vieną iš populiaresnių Tomahawk. Kainų tiksliai nežinau, tai galiu pats suklysti. Gali rasti ir geresnių pasūlymų šiuo metu.

Šiaip gali užmesti akį ant tier listų: 

Redaguota , nario 5exyGuy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-10-19 23:57, darrel. parašė:

Kokios kokyiškos B450 pilnai užteks, pvz. Tomahawk Max. Bet jei jau nori labai fancy, tai gali imti ir X470. X570 nebent tik tuo atveju, jei pinigų neturi kur dėti.

yra žmonių kurie nenori "pistis" su bios atnaujinimais ir kitais bios reikalais,ima naujausią pigiausią ir viskas,aš vienas iš jų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

55 minutes prieš, - Blaack parašė:

yra žmonių kurie nenori "pistis" su bios atnaujinimais ir kitais bios reikalais,ima naujausią pigiausią ir viskas,aš vienas iš jų :D

Gali paprašyti, kad BIOS atnaujintu prieš išsiunciant ir viskas, o ir gana dažnai, jei tai naujesnio leidimo, BIOS jau bus atnaujintas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, darrel. parašė:

Gali paprašyti, kad BIOS atnaujintu prieš išsiunciant ir viskas, o ir gana dažnai, jei tai naujesnio leidimo, BIOS jau bus atnaujintas.

Nebent.bet aš kažkaip esu linkęs prie naujesnių modelių,man tie B modeliai prie senesnių modelių asocijuojasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1643 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...