Peršokti į turinį
Mahart

Paypal Money sent - pending

Recommended Posts

Sveiki,

taigi išsiunčiau šaibas per paypal iš banko, bet rašo pending, bet pirkėjui padaviau iš banko šaibas, suma 520GBP, bet banko sąskaitoje tiek nebėra. Į minusą aš negaliu eiti, tai paypal negalės pervesti pinigų iš mano banko, nes nėra pakankamai pinigų?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Vienas projekto partneris turėjo panašia problema, galbūt galim pavadint net tokia pat kaip tavo, tačiau jis iš bosnijos ir overall jo bankas gan keistas, tai negaliu būt garantuotas, bet galbūt su swedbank bus kitaip, bet viskas buvo taip, tai paypal iš jo nuskaitė pinigus nors ir buvo 0 balance, kitaip sakant `rezervuos` tavo pinigus taip kaip daro sodra jei neturi banke pinigų. Arba tiesiog atšauks tavo pervedima.

Redaguota , nario Barz

Dalintis šį pranešimą

1 minute prieš, Barz parašė:

Vienas projekto partneris turėjo panašia problema, galbūt galim pavadint net tokia pat kaip tavo, tačiau jis iš bosnijos ir overall jo bankas gan keistas, tai negaliu būt garantuotas, bet galbūt su swedbank bus kitaip, bet viskas buvo taip, tai paypal iš jo nuskaitė pinigus nors ir buvo 0 balance, kitaip sakant `rezervuos` tavo pinigus taip kaip daro sodra jei neturi banke pinigų. Arba tiesiog atšauks tavo pervedima.

Aš anglijoje esu, bet parašiau aš dar jiem ( Paypal ), o rytoj skambinsiu į banka.

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele