Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5465 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Indie sensacija „Minecraft“ jau pasiekė 2,5 milijono pardavimų, paskelbė žaidimo kūrėjas Markus Persson.

„2,5 milijono pardavimų! Tai tiek pat kiek Diablo 1 ir Far Cry, remiantis Wikipedia“,- savo džiaugsmo negalėjo nuslėpti Markus.

Taip pat savo blog'e Markus prasitarė, jog žaidimas, tikriausiai, nepasirodys kaip numatyta, lapkričio 11-ąją, kadangi visos vietos „MinecraftCon“ yra užsakytos, todėl planuojama tiesiog pastumti pasirodymo datą viena savaite vėliau.

Kol kas vis dar tebevyksta beta žaidimo versija, tačiau „Minecraft“ jau dabar pavertė Markus Persson milijonieriumi, kadangi žaidimą galima įsigyti jau nuo alpha versijos. „Minecraft“ šiuo metu kainuoja 14.95 euro, nors planuojama kainą kilstelti iki 20 eurų, kai žaidimas pasirodys. Taip pat šią žiemą „Minecraft“ pasirodys „Xbox Live Arcade“ ir palaikys „Kinect“ sistemą.

Eurogamer.net ; Games.lt

Žaidžiau MineCraft, bet pažaidęs dieną supratau kad žaidimas atgyvenęs. Jis nebeturi tokios grafikos, nebeturi žaidimo įdomumo ir panašiai :)

PC: Intel Core i5 4460 3.2GHz || AMD Radeon R9 280 3GB || 8GB RAM || Cooler Master ATX  2.30 THUNDER 600W PSU || MSI B85M-E45 MB || Zalman Mini Tower T3 korpusas || 1,5TB HDD

 

Laptop (Asus X555LB): Intel Core i5 5200U 2.2 GHz || GeForce GT940M  || 8GB DDR3L RAM || 1TB HDD

Kiek girdėjau labai jis populiarus. Tačiau, aš nesuprantu kodėl.

Žaidimo serveris naudoja labai daug resursų, lyginant su kitais žaidimų serveriais tai 10 kartų daugiau (bandžiau tuščias serveris arba 2 žmonės online)

Pats žaidimas iš "client" pusės tai mažas labai langas, padidinus tada išviso grafika pasidaro prasta.

Pažaidžiau, ir nelabai supratau, koks žaidimo tikslas. Ten yra statyti tarkim namą yra nesudėtinga. Ką pastebėjau dar, tai tokį bugą kaip, pastatai namo stogą, ir gali visas sienas nugriauti stogas liks savo vietoj.

Asmeniškai man nepatiko (nesupratau žaidimo tikslo)

Kiek girdėjau labai jis populiarus. Tačiau, aš nesuprantu kodėl.

Žaidimo serveris naudoja labai daug resursų, lyginant su kitais žaidimų serveriais tai 10 kartų daugiau (bandžiau tuščias serveris arba 2 žmonės online)

Pats žaidimas iš "client" pusės tai mažas labai langas, padidinus tada išviso grafika pasidaro prasta.

Pažaidžiau, ir nelabai supratau, koks žaidimo tikslas. Ten yra statyti tarkim namą yra nesudėtinga. Ką pastebėjau dar, tai tokį bugą kaip, pastatai namo stogą, ir gali visas sienas nugriauti stogas liks savo vietoj.

Asmeniškai man nepatiko (nesupratau žaidimo tikslo)

Žaidimo tikslas išgyvent, čia ne bugas, čia grafika IR NETURI būt gera

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5465 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...