Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

„Minecraft“ viršijo 2,5 milijono pardavimų

iMusic

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4727 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Indie sensacija „Minecraft“ jau pasiekė 2,5 milijono pardavimų, paskelbė žaidimo kūrėjas Markus Persson.

„2,5 milijono pardavimų! Tai tiek pat kiek Diablo 1 ir Far Cry, remiantis Wikipedia“,- savo džiaugsmo negalėjo nuslėpti Markus.

Taip pat savo blog'e Markus prasitarė, jog žaidimas, tikriausiai, nepasirodys kaip numatyta, lapkričio 11-ąją, kadangi visos vietos „MinecraftCon“ yra užsakytos, todėl planuojama tiesiog pastumti pasirodymo datą viena savaite vėliau.

Kol kas vis dar tebevyksta beta žaidimo versija, tačiau „Minecraft“ jau dabar pavertė Markus Persson milijonieriumi, kadangi žaidimą galima įsigyti jau nuo alpha versijos. „Minecraft“ šiuo metu kainuoja 14.95 euro, nors planuojama kainą kilstelti iki 20 eurų, kai žaidimas pasirodys. Taip pat šią žiemą „Minecraft“ pasirodys „Xbox Live Arcade“ ir palaikys „Kinect“ sistemą.

Eurogamer.net ; Games.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek girdėjau labai jis populiarus. Tačiau, aš nesuprantu kodėl.

Žaidimo serveris naudoja labai daug resursų, lyginant su kitais žaidimų serveriais tai 10 kartų daugiau (bandžiau tuščias serveris arba 2 žmonės online)

Pats žaidimas iš "client" pusės tai mažas labai langas, padidinus tada išviso grafika pasidaro prasta.

Pažaidžiau, ir nelabai supratau, koks žaidimo tikslas. Ten yra statyti tarkim namą yra nesudėtinga. Ką pastebėjau dar, tai tokį bugą kaip, pastatai namo stogą, ir gali visas sienas nugriauti stogas liks savo vietoj.

Asmeniškai man nepatiko (nesupratau žaidimo tikslo)

Nuoroda į komentarą

Kiek girdėjau labai jis populiarus. Tačiau, aš nesuprantu kodėl.

Žaidimo serveris naudoja labai daug resursų, lyginant su kitais žaidimų serveriais tai 10 kartų daugiau (bandžiau tuščias serveris arba 2 žmonės online)

Pats žaidimas iš "client" pusės tai mažas labai langas, padidinus tada išviso grafika pasidaro prasta.

Pažaidžiau, ir nelabai supratau, koks žaidimo tikslas. Ten yra statyti tarkim namą yra nesudėtinga. Ką pastebėjau dar, tai tokį bugą kaip, pastatai namo stogą, ir gali visas sienas nugriauti stogas liks savo vietoj.

Asmeniškai man nepatiko (nesupratau žaidimo tikslo)

Žaidimo tikslas išgyvent, čia ne bugas, čia grafika IR NETURI būt gera

Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4727 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai

• Sukurti naują...