Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5465 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gan linksmas žaidimukas labai įtraukia.

-- Papildyta --

Kiek girdėjau labai jis populiarus. Tačiau, aš nesuprantu kodėl.

Žaidimo serveris naudoja labai daug resursų, lyginant su kitais žaidimų serveriais tai 10 kartų daugiau (bandžiau tuščias serveris arba 2 žmonės online)

Pats žaidimas iš "client" pusės tai mažas labai langas, padidinus tada išviso grafika pasidaro prasta.

Pažaidžiau, ir nelabai supratau, koks žaidimo tikslas. Ten yra statyti tarkim namą yra nesudėtinga. Ką pastebėjau dar, tai tokį bugą kaip, pastatai namo stogą, ir gali visas sienas nugriauti stogas liks savo vietoj.

Asmeniškai man nepatiko (nesupratau žaidimo tikslo)

Ultrex - Žaidimo tikslas yra išgyventi.

[youtubecom]

[/youtubecom]

koks ten idomumas pasistatai nama paskui pili paskui deimantu surandi, portala i pragara pasidarai ir kaviskas daugiau ner ko viakt man geriausias zaidimas buvo cs niekad neparduociau cs uz minencraft, o kaip atsirado cs:s

as iskart numeciau cs ir parsisiunciau cs:s ir taip patarciau jum dariti, o ne apie minecraft svajoti. :pistols: :pistols: :pistols: :pyks: :pyks: :help: :pyks: :pyks: :pistols: :pistols: :pyks: :pyks: :pistols: :pistols:

koks ten idomumas pasistatai nama paskui pili paskui deimantu surandi, portala i pragara pasidarai ir kaviskas daugiau ner ko viakt man geriausias zaidimas buvo cs niekad neparduociau cs uz minencraft, o kaip atsirado cs:s

as iskart numeciau cs ir parsisiunciau cs:s ir taip patarciau jum dariti, o ne apie minecraft svajoti. :pistols: :pistols: :pistols: :pyks: :pyks: :help: :pyks: :pyks: :pistols: :pistols: :pyks: :pyks: :pistols: :pistols:

Patarinėk ką nori, bet cs, cs:s žinok kaikuriem irgi nepatinka. Be to šitas žaidimas labai geras :) Be to man rodos tu sunkumo lygi nusistates peacfull žaidei :) , o pabandyk nusistatyti ant normal :) tada bus įdomiau žaisti :). O dėl cs pavyzdžiui man jis labai greit atsibosta :)

76561198082478871.png

Su manim galite susisiekti discord'e (discord tag: nJoy.#1654) arba steam'e (https://steamcommunity.com/id/inspect1997)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5465 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...