Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ETS2 friend paieška


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1659 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

30 minutes prieš, darrel. parašė:

Prisijunk prie DPD-LT kompanijos, tikrai atrasi su kuo pasivažinėti :D

Kilometrų dulkintojai,nieko įdomaus.

35 minutes prieš, ŽygiiSK parašė:

Būtu norinčių kartu pažaisti Euro Truck Simulator 2 ? Iškarto pasakau, esu naujokas žaidime, nelabai ir ką suprantu, tai neprošal būtu pagalbos iš kitų :) 

Būtu smagiau surasti aktyvių, bei galinčių kalbėti DC/TS :)

Discord: ŽygiiSK#1637

 

https://steamcommunity.com/profiles/76561198815174751/ Pridėk,pažaisim, paaiškinsiu viską ko nežinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, - Blaack parašė:

Kilometrų dulkintojai,nieko įdomaus.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198815174751/ Pridėk,pažaisim, paaiškinsiu viską ko nežinai.

Niekas tavęs nespaudžia važinėti tuos kilometrus, pats duok dieve po 5-10k. km. per mėnesį nuvažiuoju ir nieks nieko nesako... Visi draugiški, su visais gali sueiti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, darrel. parašė:

Niekas tavęs nespaudžia važinėti tuos kilometrus, pats duok dieve po 5-10k. km. per mėnesį nuvažiuoju ir nieks nieko nesako... Visi draugiški, su visais gali sueiti.

Ant 90 vilktis,kai greitis serveryje 110,nieko už tai negausi,tik laiką supisi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, - Blaack parašė:

Ant 90 vilktis,kai greitis serveryje 110,nieko už tai negausi,tik laiką supisi.

Neviršyti turi 100km/h., o ir jai nežinojai tai galioja kiekvienai kompanijai. Aš jam tik pasiūliau prisijungti prie kompanijos, jei nenori, tai nenori, aš jo neversiu.

32 minutes prieš, ŽygiiSK parašė:

Ten discord tik klano ar būtu galima ir dabar nueiti į ta discordą ?

Tik kompanijos, anketą per TrucksBook užpildai ir tau turėtu po kiek laiko invite atsiųs.

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), darrel. parašė:

Neviršyti turi 100km/h., o ir jai nežinojai tai galioja kiekvienai kompanijai. Aš jam tik pasiūliau prisijungti prie kompanijos, jei nenori, tai nenori, aš jo neversiu.

Tik kompanijos, anketą per TrucksBook užpildai ir tau turėtu po kiek laiko invite atsiųs.

Nolaiferiai tik ir važinėja dėl KM :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, - Blaack parašė:

Žinau aš tą firmą kaip savo kambario sienas,Mindaugas vaflis valdo kompaniją,degradynas ne kompanija :D

Aš nesuprantu, tu gal kokio DLC negavai ar ko, kad tos kompanijos taip nemėgsti? But anyways, kaip matau beviltiška su tavimi diskutuoti...

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-10-10 21:15, darrel. parašė:

Neviršyti turi 100km/h., o ir jai nežinojai tai galioja kiekvienai kompanijai. Aš jam tik pasiūliau prisijungti prie kompanijos, jei nenori, tai nenori, aš jo neversiu.

Tik kompanijos, anketą per TrucksBook užpildai ir tau turėtu po kiek laiko invite atsiųs.

Užpildžiau, prieme, bet jokio invite negavau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), darrel. parašė:

Aš nesuprantu, tu gal kokio DLC negavai ar ko, kad tos kompanijos taip nemėgsti? But anyways, kaip matau beviltiška su tavimi diskutuoti...

Tiesiog yra žmonės debilai,kurie nolaifina kilometrus,turiu aš visus dlc,man iš jų nereikia nieko,Mindaugėlis vaflis ten ahueną vaidiną,nors šūdo gabalas tik realiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1659 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...