Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduodu los santos gm


inkult0

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1677 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Atsiciuxinkit jus zmones, jai tu negali to padaryti tai nereiskia kad kiti negali?piesi grafikas piesk, o ne nesamones komentuok, cj tu cia uzsigyvenai per ilgai tsme supergames puslapi, realiai tik komentuot ir mokat jus cia visi, tik ir noris su tokiais susitikt pabazarint realybei. Zdz kritika *Myliu SuperGames.lt* man, *Myliu SuperGames.lt* man ka jus galvojat, autoritetai ble atsirado, realiai juokas ima is jusu tokiu protinguoliu, kazka pats gali vps ? Ar tik parasyt ir piest su kraidelem? Kad cia kitus kritikuoji?

7 minutes prieš, mariusqw parašė:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD sorry 

 

samp revoliucija nu jo pavarai seni, nukauk sargą su siuo gm as tavimi tekiu revoliucionuok samp, paversk jį kaip gta5 grafikas pakeisk su siuo gm nugalėk pasauli

Realiai nori imk i galva nori neimk, geriau vps imk i burna daugiau telpa.? realiai atsibodo *Myliu SuperGames.lt* jau tokie, nespeji imest posta o jau didviris kazka geresnio sugebantys kritikuoja, kartais apeikit nekomentuokit pasilikit savo nuomone sau, nes niekam ji neidomi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Jizzy parašė:

Turbūt fūristų frakciją pavadinai tolimųjų reisų vairuotojais ir tai jau tapo revoliucija samp’e?

Cia gelytes? unikalios sistemos kurios nesiskiria nuo realybes, nu realiai kurta kuo unikaliau tiek veiksmais tiek idomumu.

3 minutes prieš, AivarasT parašė:

Sekmės pardavime, bet kodėl patys nestartavot?

Darbas-šeima, laiko lieka bet to laiko nesinori dėti į projecta, nes su šeima norisi pabuti labiau, nes supranti darbas namai vaikas darzeli tevu beveik nemato iki vakaro tai supraskit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

22 minutes prieš, aJax parašė:

Cia gelytes? unikalios sistemos kurios nesiskiria nuo realybes, nu realiai kurta kuo unikaliau tiek veiksmais tiek idomumu.

Darbas-šeima, laiko lieka bet to laiko nesinori dėti į projecta, nes su šeima norisi pabuti labiau, nes supranti darbas namai vaikas darzeli tevu beveik nemato iki vakaro tai supraskit.

ir tu tėvu būdamas sugebėjai kurti SAMP modifikaciją? Aš jau įsivaizduoju kas tu per "tėvas", 16metis 14metei užstatęs vaiką, su "šeima" į UK'us pabėgę, kad tėvai per galvą neduotų.

30 minutes prieš, aJax parašė:

Atsiciuxinkit jus zmones, jai tu negali to padaryti tai nereiskia kad kiti negali?piesi grafikas piesk, o ne nesamones komentuok, cj tu cia uzsigyvenai per ilgai tsme supergames puslapi, realiai tik komentuot ir mokat jus cia visi, tik ir noris su tokiais susitikt pabazarint realybei. Zdz kritika *Myliu SuperGames.lt* man, *Myliu SuperGames.lt* man ka jus galvojat, autoritetai ble atsirado, realiai juokas ima is jusu tokiu protinguoliu, kazka pats gali vps ? Ar tik parasyt ir piest su kraidelem? Kad cia kitus kritikuoji?

Realiai nori imk i galva nori neimk, geriau vps imk i burna daugiau telpa.? realiai atsibodo *Myliu SuperGames.lt* jau tokie, nespeji imest posta o jau didviris kazka geresnio sugebantys kritikuoja, kartais apeikit nekomentuokit pasilikit savo nuomone sau, nes niekam ji neidomi.

 

"kritika *Myliu SuperGames.lt* man, *Myliu SuperGames.lt* man ka jus galvojat,"

bet atrašei didžiausią litaniją ir siūlai žmonėm BY** į burną. Vaikui savo irgi tą patį siūlysi, kai pirmą kartą 3 metų ištars "mano tėvas du*as"?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, mreaddy parašė:

ir tu tėvu būdamas sugebėjai kurti SAMP modifikaciją? Aš jau įsivaizduoju kas tu per "tėvas", 16metis 14metei užstatęs vaiką, su "šeima" į UK'us pabėgę, kad tėvai per galvą neduotų.

"kritika *Myliu SuperGames.lt* man, *Myliu SuperGames.lt* man ka jus galvojat,"

bet atrašei didžiausią litaniją ir siūlai žmonėm BY** į burną. Vaikui savo irgi tą patį siūlysi, kai pirmą kartą 3 metų ištars "mano tėvas du*as"?

Tokie kaip tu velniai vadinami laido ryteriais nesislepk uz monitoriaus ???ka jus suprantat vps? Jaigu *Myliu SuperGames.lt* net myzant sau rankas apsimyzat?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

44 minutes prieš, aJax parašė:

Atsiciuxinkit jus zmones, jai tu negali to padaryti tai nereiskia kad kiti negali?piesi grafikas piesk, o ne nesamones komentuok, cj tu cia uzsigyvenai per ilgai tsme supergames puslapi, realiai tik komentuot ir mokat jus cia visi, tik ir noris su tokiais susitikt pabazarint realybei. Zdz kritika *Myliu SuperGames.lt* man, *Myliu SuperGames.lt* man ka jus galvojat, autoritetai ble atsirado, realiai juokas ima is jusu tokiu protinguoliu, kazka pats gali vps ? Ar tik parasyt ir piest su kraidelem? Kad cia kitus kritikuoji?

Realiai nori imk i galva nori neimk, geriau vps imk i burna daugiau telpa.? realiai atsibodo *Myliu SuperGames.lt* jau tokie, nespeji imest posta o jau didviris kazka geresnio sugebantys kritikuoja, kartais apeikit nekomentuokit pasilikit savo nuomone sau, nes niekam ji neidomi.

apie mano sugebėjimus jau geriau tu nekalbėk, ir tai toje temoje ne viskas išvardinta ką moku lol

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, mariusqw parašė:

apie mano sugebėjimus jau geriau tu nekalbėk, ir tai toje temoje ne viskas išvardinta ką moku lol

Tai tu mokek man neidomu, bet sakau nereiskia kad kiti nemoka ir negali to sarg nuverst, tas sarg senas visiems zinomas o vidui sudo kruva kuri verta tik del populerumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Džemal. parašė:

Gandai sklinda, kad su šituo GM startavus samp'as išleis 4.0.0 versiją.

Sklinda gandai kad sa-mp oficeliai skelbia norintis nupirkti mano modifikacija kad nereiktu naujos versijos isleisti??

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, aJax parašė:

Atsiciuxinkit jus zmones, jai tu negali to padaryti tai nereiskia kad kiti negali?piesi grafikas piesk, o ne nesamones komentuok, cj tu cia uzsigyvenai per ilgai tsme supergames puslapi, realiai tik komentuot ir mokat jus cia visi, tik ir noris su tokiais susitikt pabazarint realybei. Zdz kritika *Myliu SuperGames.lt* man, *Myliu SuperGames.lt* man ka jus galvojat, autoritetai ble atsirado, realiai juokas ima is jusu tokiu protinguoliu, kazka pats gali vps ? Ar tik parasyt ir piest su kraidelem? Kad cia kitus kritikuoji?

Realiai nori imk i galva nori neimk, geriau vps imk i burna daugiau telpa.? realiai atsibodo *Myliu SuperGames.lt* jau tokie, nespeji imest posta o jau didviris kazka geresnio sugebantys kritikuoja, kartais apeikit nekomentuokit pasilikit savo nuomone sau, nes niekam ji neidomi.

O tu žiūriu bachurų bachurėlis toks :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1677 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...