Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodama išskirtinė modifikacija + visas paketas


Lipalas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1714 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 9 valandas(-ų), zeth parašė:

tas gta v tapo jau kaip sampas pilna sudserveriu. ;/

Taip nieko nesakau kad nera sudserveriu bet aš tai jei rinkščiaus tai gta5 nei samp

prieš 2 valandas(-ų), sanfranc parašė:

Man patinka tavo pasakymas ir po to realybe! 

,,Visi perejo i gta5" Nors SA:MP serveriuose, yra žaidėju :)

žmogau tu pažiūrėk prieš 5metus kiek žaidėjų buvo ir kiek dabar ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), KarmA` parašė:

Įdomus variantas čia, kažkas nuostabaus ir nematyto, bet keistai nuskambėjo, kad kainą juokingai maža, vien architektūros darbai kainavo virš 150 eurų, o kur visa modifikacija, dizainas, darbas, idėjos ir kt. Nors ne kiekvienas lietuvis sugebės įpirkti projektą.

Menka pinigų suma jei tikrai nori investuoti į verslą, vien su gera reklama starto metu atsipirktu tokia suma.

prieš 4 valandas(-ų), ????? parašė:

Nebesvaik shudas kaimeliai niekas neloštu juose, vo sf unique butu

Lv dykumos kaimeliai, kitaip palmių miesteliai manau geresnė idėja negu SF, pilna projektų buvo SF.

prieš 4 valandas(-ų), euLukas parašė:

Matosi daug darbo idėta, maža kaina, tikrai turėtu greitu metu atsirasti pirkėjas, o gal jau atsirado. Jei nepaslaptis kodėl pats netesi veiklos, nes bent man čia juokinga kaina kai buvo dirbama virš metų. @Lipalas

Yra nemažai pasiūlymų, pagrindinė priežastis studijos ir darbas, projektas jau kurį laiką stovi kėblioje pozicijoje ir laikas perleisti kažkam šią idėją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Lipalas parašė:

Menka pinigų suma jei tikrai nori investuoti į verslą, vien su gera reklama starto metu atsipirktu tokia suma.

Lv dykumos kaimeliai, kitaip palmių miesteliai manau geresnė idėja negu SF, pilna projektų buvo SF.

Yra nemažai pasiūlymų, pagrindinė priežastis studijos ir darbas, projektas jau kurį laiką stovi kėblioje pozicijoje ir laikas perleisti kažkam šią idėją.

Na kaip kam man SF prie širdies 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1714 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...