Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar geras variantas?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1702 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki šia vasarą pagaliau dirbau ir noriu užsisakyti gaming pc. Tai paklausiu labai greit biudžetas nedidelis, nes daug išleidau pinigų kitiem dalykam o kompą sugalvojau pirkt tik dabar tai 700e  be monitoriaus.

ar gerai yra rx590 ir ryzen 2600? 2x8gb ram ir koks psu geriausias? Ir ar verta pirkti monitoriu 144hz ar siam kompiuteriui neverta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Ernestas’s parašė:

Sveiki šia vasarą pagaliau dirbau ir noriu užsisakyti gaming pc. Tai paklausiu labai greit biudžetas nedidelis, nes daug išleidau pinigų kitiem dalykam o kompą sugalvojau pirkt tik dabar tai 700e  be monitoriaus.

ar gerai yra rx590 ir ryzen 2600? 2x8gb ram ir koks psu geriausias? Ir ar verta pirkti monitoriu 144hz ar siam kompiuteriui neverta?

Ar pc bus skirtas konkrečiai žaidimams? Aš tai neimčiau 16 gb. Ganėtinai daug. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), tkiit parašė:

Ar pc bus skirtas konkrečiai žaidimams? Aš tai neimčiau 16 gb. Ganėtinai daug. 

irodyk kodel 16gb ram perdaug. p.s. siuolaikiniai zaidimai 10-12gb nesunkiai sutyja ir apart to 16gb ram vos ne tiekpat kiek 8gb ram dabar kainuoja so... tavo pasiulymas yra neadekvatus det maziau kas reikstu issvaistyma pinigu kai teks upgradint ram ammount.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Taip pc skirtas zaidimams.

https://imgur.com/a/1Ql2q6D

ir koki monitoriu galit pasiulyt? Pasiulykit 2 kad nereiktu vel cia rasyti tai viena pigesni ir kita brangesni, nes nezinau tiksliai kiek leisiu monitoriui. Ar verta pirkt 144hz tokiam build? Curved nepatinka man kazkodel tai nesiulykit noriu flat va arba ips

 

Ir ar 1gb/s nebus overkill internetas? Ar uztektu ir 300mb/s

prieš 7 valandas(-ų), tkiit parašė:

Ar pc bus skirtas konkrečiai žaidimams? Aš tai neimčiau 16 gb. Ganėtinai daug. 

Cia tai berysio parasei, 16tikrai nera labai daug

 

Redaguota , nario Ernestas’s
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Ernestas’s parašė:

O gpu gera sita? Del ko ji pigesne uz 580? Ir del monitoriaus ka siulai ir ar 1gb/s nebus overkill?

Dėl ko ji pigesnė, aš nieko pasakyti negaliu, aš ne AMD ne aš kainas sudarau. Dėl monitoriaus taip pat pilna pasiūlymų gali rasti forume, o ar 1GB/s nebus overkill tai čia jau nuo tavęs priklauso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, darrel. parašė:

Dėl ko ji pigesnė, aš nieko pasakyti negaliu, aš ne AMD ne aš kainas sudarau. Dėl monitoriaus taip pat pilna pasiūlymų gali rasti forume, o ar 1GB/s nebus overkill tai čia jau nuo tavęs priklauso.

Ai ir dar ziuriu sita motinine tai raso kad palaiko 2933, 3200+mhz tai 3000palaiko ar ne?

https://imgur.com/a/U6eg4DQ

susidejau. Bet pakeiciau psu i toki pat tik 600w nzn ar geriau cia ar ne? Uz 2 sav gaunu atlyginima ir iskart perku :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Synthwavez parašė:

irodyk kodel 16gb ram perdaug. p.s. siuolaikiniai zaidimai 10-12gb nesunkiai sutyja ir apart to 16gb ram vos ne tiekpat kiek 8gb ram dabar kainuoja so... tavo pasiulymas yra neadekvatus det maziau kas reikstu issvaistyma pinigu kai teks upgradint ram ammount.

Pas mane 8 gb ram. Man jų pilnai pakanka bet kokiam žaidimui, programoms ir apie 200 tabs vienu metu su chrome. 

Dėtis 16 gb ram verta tik tuo atveju, jeigu reikalinga super mašina, o ne kompiuteris. Vaikams tai gal būt aktualu nes virtualūs nauji žaidimai reikalauja galingų specs., bet vyresniam, kuris žaidžia vieną kitą žaidimą, pilnai galima gyventi su 8 gb ram. Man pilnai su 8 gb ram and the highest video  set. be jokių lag puikiai veikia pubg, gta v, csgo ir steins;gate. 

Redaguota , nario tkiit
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, tkiit parašė:

Pas mane 8 gb ram. Man jų pilnai pakanka bet kokiam žaidimui, programoms ir apie 200 tabs vienu metu su chrome. 

Dėtis 16 gb ram verta tik tuo atveju, jeigu reikalinga super mašina, o ne kompiuteris. Vaikams tai gal būt aktualu nes virtualūs nauji žaidimai reikalauja galingų specs., bet vyresniam, kuris žaidžia vieną kitą žaidimą, pilnai galima gyventi su 8 gb ram. Man pilnai su 8 gb ram and the highest video  set. be jokių lag puikiai veikia pubg, gta v, csgo ir steins;gate. 

pabandyk koki uzmodinta zaidima pazaist kur 4k teksturos ir kokie modeliai, sekmes, noreciau paziuret kaip vilktu su 8gb, kiekvienam pagal poreikius, 8gb ir 16gb kainos nelabai proporcingos, ir daugiau vis tiek niekada nebus blogiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), tkiit parašė:

Pas mane 8 gb ram. Man jų pilnai pakanka bet kokiam žaidimui, programoms ir apie 200 tabs vienu metu su chrome. 

Dėtis 16 gb ram verta tik tuo atveju, jeigu reikalinga super mašina, o ne kompiuteris. Vaikams tai gal būt aktualu nes virtualūs nauji žaidimai reikalauja galingų specs., bet vyresniam, kuris žaidžia vieną kitą žaidimą, pilnai galima gyventi su 8 gb ram. Man pilnai su 8 gb ram and the highest video  set. be jokių lag puikiai veikia pubg, gta v, csgo ir steins;gate. 

Jėzau, man ant mano laptopos 8GB RAM neužtenka, kaip tau užtenka neįsivaizduoju. Man pora programų pasijungus būnant ir GTA V pasijungus jau crashina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), tkiit parašė:

Pas mane 8 gb ram. Man jų pilnai pakanka bet kokiam žaidimui, programoms ir apie 200 tabs vienu metu su chrome. 

Dėtis 16 gb ram verta tik tuo atveju, jeigu reikalinga super mašina, o ne kompiuteris. Vaikams tai gal būt aktualu nes virtualūs nauji žaidimai reikalauja galingų specs., bet vyresniam, kuris žaidžia vieną kitą žaidimą, pilnai galima gyventi su 8 gb ram. Man pilnai su 8 gb ram and the highest video  set. be jokių lag puikiai veikia pubg, gta v, csgo ir steins;gate. 

tai pasilik ta savo nuomone "man pakanka nes bele veikia" sau paciam-mes zmonems patariame argumentuodami ir duodami faktinius irodymus is savos patirties neziuredami i nuomones paremtas eiliniais vejais is zmogelio kuris dziaugiasi bezaisdamas fortnite su csgo.

@darrel. nesvaistyk tokiems fruktams laiko, jie nesupras. tenkinas betkuo. ciaa kaip lietuvoje pistis uz minimalke vos ne be iseiginiu vietoj to kai uzsienyje pvz uk atsiputus pusfabrikaciu fabrike stovet prie takelio ir padet zmogui su pakavimu per minute po dvi dezutes islankstanto gauni 2.5karto daugiau dirbdamas 8val i diena maximum ? po kokias 4dienas i savaites su 4 offais ?

http://www.skytech.lt/bls2k8g4d30aesbk-ballistix-sport-16gb-kit-8gbx2-ddr4-3000-mts-pc424000-cl15-udim-p-426352.html salyginai pigus ram sticks kaip pavyzdys. @tkiit palygink kainas su savais pasiulytais hyperx'ais ir verk del neadekvatumo. tereiktu patikrint mobo manualus ar ram suderinami su motina ir 10euru pigiau iseitu nei tavasis 8gb variantas iki 3200mhz turbinamas ? p.s.  patarciau nekomentuot kaip "pakanka 8gb ram nes mano nuomone ju pakanka ?" vietoj to kai uz 80euru gali pasiimti 2x 8gb nei 1x 8gb uz 90 xdd

------ dabar duosiu teigini susijusi su uk downtow  uzkandiniu aptarnavimu-price toperformance(price to taste and ammount of food). turku uzkandineje galiu kebaba pasiimti large'a su aviena uz 6-7svarus, pas brita ta pati kebaba uz 14svaru. kai pas turka panini sumustinis baguatte duonos ilgio 9svarais o pas brita ciuciko hotdogo "du" panini padaryti is vieno perpjauto i dvi dalis 10svaru.

turku maistas ir skanesnis-pas ka eisi maisto uzkandai pasiimti :D

arba britas kerpa uz 16svaru sudinai+ reiks bookintis, pas turka be bookinimosi uz 8 svarus apsikiiirpsi kai taip kerpantis britas lups 25svarus :D kur eisi kirptis geriau XD?

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), Ernestas’s parašė:

Tai ar atsakis i mano klausima kazkas del psu ir ar tie ram tinka?

todel kad del psu variantu gali sakykim ir riotoro onyx pasiimt arba pvz seasonic s12II-520 ar 620w varianta(598W realybeje). arba rizikuojant imt sakykim eversun electronics pagaminta supremo l2/m2 unita 80+ gold certified tarp 60-70euru skirta grubiai tik budgetui. lenkisko brando. tu variantu yra tiktai reik ieskot. senu nariu planas kurie kazkada buvo itin aktyvus diskusijose siame forume patart zmogui taip kad jis ir sutaupytu ir pasiimtu geriausia verte uz atitinkama kaina.

ir tarp kitko-mes nesa remiami nei nesame apmokami uz tai kad rasome forume ir patariame kitam. mums nereik parduot prekes padet selleriui bet kokia kaina. viska paremiame kainos ir performance santykio racionaliu supratimu. nesiremiame sava nuomone kaip pastarasis komentatorius bandydamas ikist 8gb ram 3200mhz kai uz ta pacia ar zemesne kaina galima gaut 3000mhz 16gb.

del ram-nueik i motinines manulus ir pasiziurek support listinga(QVL''us) ir poto prekybininko saite ieskok suderinamo ramo racionalia kaina. 

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-08-20 12:18, Ernestas’s parašė:

Ai ir dar ziuriu sita motinine tai raso kad palaiko 2933, 3200+mhz tai 3000palaiko ar ne?

https://imgur.com/a/U6eg4DQ

susidejau. Bet pakeiciau psu i toki pat tik 600w nzn ar geriau cia ar ne? Uz 2 sav gaunu atlyginima ir iskart perku :)

Korpusą pasikeisk, nes tas korpusas yra trash. Dėkis kokį SilverStone PS15, Deepcool E-shield. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1702 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...