Peršokti į turinį
Augys

Kaip padaryti

Recommended Posts

Pagal mane turėtum padaryti kiekvienai gaujai mašinų masyvą, tarkim : gmasina[gaujos id]; ir ant savo žaidėjo informacijos, priskirk gaujos id, kai prisijungia į ją. Žmogui įlipus į mašiną, patikrink ar sutampa gaujos id, jeigu ne išmesk iš mašinos, o su gaujos skinais, tiesiog pasidaryk define ar dar kažką, kuris laikys gaujos skinus, panašiai kaip su mašinom

• Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Michael_Scott parašė:

Pagal mane turėtum padaryti kiekvienai gaujai mašinų masyvą, tarkim : gmasina[gaujos id]; ir ant savo žaidėjo informacijos, priskirk gaujos id, kai prisijungia į ją. Žmogui įlipus į mašiną, patikrink ar sutampa gaujos id, jeigu ne išmesk iš mašinos, o su gaujos skinais, tiesiog pasidaryk define ar dar kažką, kuris laikys gaujos skinus, panašiai kaip su mašinom

Dq bandysiu kazka padaryti

Dalintis šį pranešimą

44 minutes prieš, Michael_Scott parašė:

bruh tu net nezinai kaip masyvai veikia, tai ka tu cia parasei yra super retarded

• Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

18 minutes prieš, Augys parašė:

Serveryje yra Mafijos ir yra gaujos Mafijų neina sukurti mafijos esa kaip darbas o gaujos eina kiekvienam tai aš ieškau kaip padaryti kad negalietų kiti įlipti y gaujos car tik gaujiniai 

va visas kodas: 

if(Darbas[playerid] != 1) return SendClientMessage(playerid,0xFF0000FF,"Tu ne mechanikas!"); //Čia ir visa "darbo" sistemos esmė, jeigu vienas kintamasis neatitinka sąlygos, reiškia žmogus ten nedirba.

Daugiau darykis pats gi

Dalintis šį pranešimą

Sukurk transporto priemonių masyvą ir tam tikrai transporto priemonei priskirk gaują, jeigu tai gaujos transportas. Patikrint ar žaidėjui priklauso gaujos transportas gali taip pat, priskirt žaidėjui gaują, ir sulygint ar transporto ir žaidėjo gaujos sutampa. Aprangą žaidėjui uždėti gali su https://wiki.sa-mp.com/wiki/SetPlayerSkin, aprangų sąrašą gali rasti čia: https://wiki.sa-mp.com/wiki/Skins:All

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele