Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2459 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Yra dar vienas būdas paversti negeimerišką laptopą į geimerišką pajungiant išorinę Desktop vaizdo kortą su EXP GDC Graphics Card Dock adapteriu, kuri galima nupirkti Ebay už 36Us. Taip pat reikės maitinimo bloko vaizduškiai ir laisvo M.2, PCI-E lizdo.

Pranašumai aiškus, kad yra didesnė laisvė pasirinkti patinkantį laptopą ir vaizdo kortą gerokai sutaupant pinigų, išlaikant portatyvumą ir išorėje esantis GPU geriau vėdintusi bei būtų įmanomą sumažinti triukšmo lygį. Desktop GPU būtų gerokai spartesnis ir būtų didesnės galimybės OC greitį.

Tokios sistemos minusas, kad ilgesni laidai susilpina signalą, bet tada gali padėti kabelis su metaline izoliacija ir tektų rebootinti, kad išjungti GPU. Nėra garantijos, kad tai suveiks dėl įrangos/softo suderinamumo, trūksta dokumentacijos ir t.t. Taip pat gal būtų bottleneckai su negeimeriškų laptopu? Ar verta būtų naudoti nauja laptopą su garantija?

 

 

17 minutes prieš, Avalon parašė:

Yra dar vienas būdas paversti negeimerišką laptopą į geimerišką pajungiant išorinę Desktop vaizdo kortą su EXP GDC Graphics Card Dock adapteriu, kuri galima nupirkti Ebay už 36Us. Taip pat reikės maitinimo bloko vaizduškiai ir laisvo M.2, PCI-E lizdo.

Pranašumai aiškus, kad yra didesnė laisvė pasirinkti patinkantį laptopą ir vaizdo kortą gerokai sutaupant pinigų, išlaikant portatyvumą ir išorėje esantis GPU geriau vėdintusi bei būtų įmanomą sumažinti triukšmo lygį. Desktop GPU būtų gerokai spartesnis ir būtų didesnės galimybės OC greitį.

Tokios sistemos minusas, kad ilgesni laidai susilpina signalą, bet tada gali padėti kabelis su metaline izoliacija ir tektų rebootinti, kad išjungti GPU. Nėra garantijos, kad tai suveiks dėl įrangos/softo suderinamumo, trūksta dokumentacijos ir t.t. Taip pat gal būtų bottleneckai su negeimeriškų laptopu? Ar verta būtų naudoti nauja laptopą su garantija?

 

 

Čia jau bandymas iš žigulio padaryti lamborghini... Korpuse su geru airflow GPU taip pat gerai aušintusi ir ne taip dulkės rinktu. 

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

(redaguota)

Taip čia rizikinga būtų su naują įranga, bet turint sena nešiojamą kompą galima pigiau paversti geimerišku.

Vargas gyventi Lietuvoje kai kompiuteriai ir kitka kainuoja net brangiau nei JAV ar Vokietijoje kur atlyginimai gerokai didesni. Pvz. Asus ROG Zephyrus S GX701GWR su RTX 2060 ten kainuoja 2100Eu, čia 2416Eu. Su RTX 2070 2500Eu, čia 2617Eu. 

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/6430353_-rog-zephyrus-s-gx701-asus.html

RTX kompiuteriai yra švieži todėl turi didesne kainą, bet greičiu nelabai skiriasi nuo GTX 10 serijos. Deja LT nėra didelio laptopų pasirinkimo su 1070 kortomis ir 144hz ekranais. Kainos irgi aukštesnės nei užsienyje. Po to stebimasi kodėl iš Lietuvos taip emigruoja.

Redaguota , nario Avalon
(redaguota)
prieš 1 valandą, Avalon parašė:

Po to stebimasi kodėl iš Lietuvos taip emigruoja.

Emigruoja tikrai ne dėl to, kad negali laptopo nusipirkt už 2100 vietoj 2400 :D

Jei jau taip skiriasi kaina, tai ir pirk iš užsienio. ES viduj importo mokesčių nėra. Siuntimas laptopo kainuos 20, nu max 50 eur. Ateis per kelias dienas. Garantija greičiausiai galios Lietuvoje, o jei ne, tai išsiųsi atgal pas vokiečius. Vis tiek liksi sutaupęs. Jei visi pirks užsienyje, Lietuvos pardavėjai bus priversti mažinti kainas. Visiem tik geriau. O tai dabar verkiat forume ir toliau brangiai perkat :D

Redaguota , nario tepalas
  • Parašė po 2 savaičių...

O gal kas galite rekomenduoti kompaktišką Desktop kompiuterį ir monitorių, kuri būtų nesudėtinga gabentis? Vis tik pagalvojau geiminimui geriau paaukoti mobilumą kurio ne tiek daug reikia, kad būtų didesnė laisvė pasirinkti geriausius komponentus ir gerokai sutaupyti. Teko matyti PC net su pasyvaus vėsinimo radiatoriais. Kažin ar Lietuvoje yra tokių prekyboje?

  • Parašė po 1 mėnesio...
(redaguota)

Kažkur šių metų Spalio pabaigoje turi pasirodyti Asus ROG Zephyrus S GX701GWR nešiojamas kompiuteris su 300Hz ekranu! Kaip ne keista būtent šį kompiuterį buvau nusižiūrėjęs pirkti ir nustebino naujiena, kad pasirodo 300hz versija. Užklausiau ASUS apie šio laptopo ekrano parametrus ir man pateikė tokią informaciją:

Resolution FHD 1920x1080 16:9
Refresh Rate 300Hz
Response Time (G2G) 3ms
Viewing Angle 178/178
Panel Tech IPS-level
Brightness 300nits
Contrast 1000:1
NTSC % 72%
SRGB % 100%
Adobe % 75%
Anti glare Anti glare
Gsync Gsync
Pantone Validated

Yes

 

Taigi labai geri palyginus su 240hz IPS ekranų kompiuteriais kontrasto, sRGB bei AdobeRGB parametrai, aišku jei nepagražinti skaičiai netiksliais matavimais. Lauksiu su nekantrumu kada pasirodys prekyboje :)

https://www.15min.lt/mokslasit/straipsnis/technologijos/sukurtas-pirmas-nesiojamasis-kompiuteris-su-300-hz-ekrano-atnaujinimo-dazniu-646-1197806

Redaguota , nario Avalon

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2459 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...