Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sony Xperia XA Ultra root problem


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1733 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki Telefonistai !
iškilo problema , mėginau rootinti sony xperia xa ultra,

bet gavosi taip kad kai rootinau tel nepriėme root ir užlockino boot menu

, tiesiog nebeduoda boot menu ir t.t

, gal kas mėginote rootinti šita tel ? jai taip parašykite tiksliai kaip reikėtu , nes info gan mažai 

padėtumėte man ir kitiem kurie nori tai padaryti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Mantucha parašė:

nerootink negadink telefono garantija jau praradai, vienas abejoju ar perrasysi softa. Atnesk i tele2 salona uz 20e perrrasysiu softa

aš galiu persirašyti , tik boot menu nėra , ir garantinis jau senai pasibaigė , o root man reikalingas ir žinau kas buna po root ir t.t . o jai rupi dėl ko man reikia root tai dėl to kad galėčiau turėti netik Android bet ir linux operacine systema 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, karolis2091 parašė:

aš galiu persirašyti , tik boot menu nėra , ir garantinis jau senai pasibaigė , o root man reikalingas ir žinau kas buna po root ir t.t . o jai rupi dėl ko man reikia root tai dėl to kad galėčiau turėti netik Android bet ir linux operacine systema 

 bandyk softa perrasyt ir jei po softo boot menu neatsirakins greiciausiai jau tik plokstes keitimas pades :)

Apie rootinima mazai nusimanau bet kas liecia softo ir visus kitus dalykus galiu padet

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

30 minutes prieš, Mantucha parašė:

nerootink negadink telefono garantija (jei nusirootino) praradai, vienas abejoju ar perrasysi softa. Atnesk i tele2 salona uz 20e perrrasysiu softa

Įrašai stock softą ir niekas net nepastebės, kad jį nurootinai... 

I.T : Geras guide - https://forum.xda-developers.com/xa-ultra/how-to/f32xx-how-to-root-xperia-xa-ultra-noob-t3639729.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, darrel. parašė:

Įrašai stock softą ir niekas net nepastebės, kad jį nurootinai... 

I.T : Geras guide - https://forum.xda-developers.com/xa-ultra/how-to/f32xx-how-to-root-xperia-xa-ultra-noob-t3639729.

warranty void 1 islieka nesvarbu ar softas perrasytas po rooto ar ne kas nusimano tas pastebes o ypac autorizuotas servisas

Redaguota , nario Mantucha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, Mantucha parašė:

warranty void 1 islieka nesvarbu ar softas perrasytas po rooto ar ne kas nusimano tas pastebes o ypac autorizuotas servisas

Kiek skaitausi, tik ant Samsung ir HTC tokie dalykai vyksta, bet ir tai yra būdų tai apeiti ir nusirootinti telefoną... Tai, kad nėra ko čia jaudintys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, darrel. parašė:

Kiek skaitausi, tik ant Samsung ir HTC tokie dalykai vyksta, bet ir tai yra būdų tai apeiti ir nusirootinti telefoną... Tai, kad nėra ko čia jaudintys.

na jeigu telefonas yra jau senas tai galima daryt ka nori su juo nes yra atveju kuomet naujus telefonus rootina kas yra labai kvaila. Nesvarbu koks modelis ant visu matosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, Mantucha parašė:

na jeigu telefonas yra jau senas tai galima daryt ka nori su juo nes yra atveju kuomet naujus telefonus rootina kas yra labai kvaila. Nesvarbu koks modelis ant visu matosi

Nu tai jei toks ekspertas, tai papasakok kaip tai matosi :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Mantucha parašė:

na jeigu telefonas yra jau senas tai galima daryt ka nori su juo nes yra atveju kuomet naujus telefonus rootina kas yra labai kvaila. Nesvarbu koks modelis ant visu matosi

Jei pasidarai backup viskas švariai atsistato ir jokių žymių nelieką, bent jau anksčiau taip buvo. Savo senus s3 ir s3mini rootinau pasidaręs backupus ir viskas švariai buvo, garantiniame niekas nieko nepastebėjo. 
Dabar skaitęs samsungas kažkokias nuo to apsaugas turi, bet xda forumuose mačiau, žmones ir naujus rootiną s8 ir s9 modelius ir praeiną pro garantini su backupais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Mantucha parašė:

download mode labai gerai matosi arba is boot menu dar yra specialiu programu kurios mato ar yra rootas ar ne nes taip kartais akimi nepastebesi

Kaip ir sakiau, tik ant Samsung taip yra kiek žinau, tas vadinamas Knox ir HTC turi kažkokį specialų softą ar something like that, bet dėl kitų gamintojų nieko negirdėjau ir neradau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1733 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...