Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Parduodamas Fivem RP serveris


Eigirdas Mil

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1448 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

4 minutes prieš, Eigirdas Mil parašė:

Kiekvienas autorius turi teisę įvertinti savo darbo ir praleisto laiko kainą,

pirkėjas turi teisę pasirinkti ar prekė yra pagal jo kišenę ar ne.

To tikrai neužtenka, dar reikia mokėti atsižvelgti į pačią rinką arba niekas nepirks, o ir tavo darbas neatrodo labai įspūdingas. Čia tas pats kas bandyti parduoti paskyrą su daug patirties, žaidimų, ar aukšo lygio ir pan. Tik ta esmė, kad jei užsikeli tokias kainas, kurios neatitinka rinkos standartų, tai, nemanau, ar kažkas ruošis kišti tiek pinigų. Pats esu ne vieną kartą patyręs tokią krizę, kai pardavinėjau World of Tanks paskyras, o patys pirkėjai atsirasdavo tik po kokių kelių mėnesių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, 5exyGuy parašė:

To tikrai neužtenka, dar reikia mokėti atsižvelgti į pačią rinką arba niekas nepirks, o ir tavo darbas neatrodo labai įspūdingas. Čia tas pats kas bandyti parduoti paskyrą su daug patirties, žaidimų, ar aukšo lygio ir pan. Tik ta esmė, kad jei užsikeli tokias kainas, kurios neatitinka rinkos standartų, tai, nemanau, ar kažkas ruošis kišti tiek pinigų. Pats esu ne vieną kartą patyręs tokią krizę, kai pardavinėjau World of Tanks paskyras, o patys pirkėjai atsirasdavo tik po kokių kelių mėnesių.

Tai yra mano asmeninis reikalas už kiek aš noriu parduoti prekę.

Verslo konsultacijų man nereikia ačiū ;)

4 minutes prieš, 5exyGuy parašė:

To tikrai neužtenka, dar reikia mokėti atsižvelgti į pačią rinką arba niekas nepirks, o ir tavo darbas neatrodo labai įspūdingas. Čia tas pats kas bandyti parduoti paskyrą su daug patirties, žaidimų, ar aukšo lygio ir pan. Tik ta esmė, kad jei užsikeli tokias kainas, kurios neatitinka rinkos standartų, tai, nemanau, ar kažkas ruošis kišti tiek pinigų. Pats esu ne vieną kartą patyręs tokią krizę, kai pardavinėjau World of Tanks paskyras, o patys pirkėjai atsirasdavo tik po kokių kelių mėnesių.

Parodyk nors vieną įspūdingesnį serverį.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Eigirdas Mil parašė:

Tai yra mano asmeninis reikalas už kiek aš noriu parduoti prekę.

Verslo konsultacijų man nereikia ačiū ;)

Labai matosi, kad bijai pripažinti tiesą, bet už tai neteisiu tavęs, čia tavo pasirinkimas. Tačiau ateityje turėtum pasidomėti, kaip reikia teisingai pristatyti savo produktą, nes nematau jokios vaizdinės medžiagos ar kitos išsamios informacijos apie serverį, o pardavėjas visąlaik turi pateikti svarbiausią informaciją ir įrodyti, kad prekė kažkuo išsiskira. O tokiu pasisakymu, kad aprodysiu savo rezultatą serveryje - niekas neis ir negaišs laiko tokiems dalykams.

13 minutes prieš, Eigirdas Mil parašė:

Parodyk nors vieną įspūdingesnį serverį.

Nepasakyčiau, nes pats nesilankiau nei vienam iš lietuviškų serverių, o ir pažiūrėjus patį serverių sąrašą ir jų turimų script'ų sąrašą - nekelia nuostabos. Visi naudoja tą patį, o ir nenuostabu, kodėl nėra nei vieno serverio, kuris palaikytų didesnį nei 64 žaidėjų skaičių. Manau, priežastis ir taip aiški. Patys kūrėjai nesugebėtų tokio sąrašo script'ų optimizuoti, kad kiekvienas žaidėjas pajustų „smooth gameplay“.

 

Redaguota , nario 5exyGuy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

30 minutes prieš, 5exyGuy parašė:

Labai matosi, kad bijai pripažinti tiesą, bet už tai neteisiu tavęs, čia tavo pasirinkimas. Tačiau ateityje turėtum pasidomėti, kaip reikia teisingai pristatyti savo produktą, nes nematau jokios vaizdinės medžiagos ar kitos išsamios informacijos apie serverį, o pardavėjas visąlaik turi pateikti svarbiausią informaciją ir įrodyti, kad prekė kažkuo išsiskira. O tokiu pasisakymu, kad aprodysiu savo rezultatą serveryje - niekas neis ir negaišs laiko tokiems dalykams.

Nepasakyčiau, nes pats nesilankiau nei vienam iš lietuviškų serverių, o ir pažiūrėjus patį serverių sąrašą ir jų turimų script'ų sąrašą - nekelia nuostabos. Visi naudoja tą patį, o ir nenuostabu, kodėl nėra nei vieno serverio, kuris palaikytų didesnį nei 64 žaidėjų skaičių. Manau, priežastis ir taip aiški. Patys kūrėjai nesugebėtų tokio sąrašo script'ų optimizuoti, kad kiekvienas žaidėjas pajustų „smooth gameplay“.

 

Patinka man pirmakursių paskaitėlės forumuose :D

 

o 64 žaidėjus pamiršau paminėt :D

gal čia unikalumas modifikacijos? :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Eigirdas Mil parašė:

Patinka man pirmakursių paskaitėlės forumuose :D

 

o 64 žaidėjus pamiršau paminėt :D

gal čia unikalumas modifikacijos? :D

Jau labai pasikėlęs esi, dar net sugebi panaudoti sarkazmą tokiose situacijose. Turėtume paploti tau už tai, kad tik tai sugebi padaryti. Manau, per tą laiką būtum jau susitvarkęs forumo formą ar kažkiek padirbęs prie serverio įvaizdžio. Daugiau neberašysiu, nes čia tikras laiko švaistymas, diskutuojant su tokio charakterio žmogumi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Pridėtos naujos/unikalios sistemos:

  • Miegas - žaidėjas užsinori miego, gali permiegoti motelyje, arba savo NT, žaidime miegas užtrunka 1min. Jei žaidėjas nenueina miegoti, jis nukrenta, užtamsėja ekranas ir 5min guli.(kol išsimiega)
  • Teslos dabar gali pačios vairuoti iki waypointo.
  • Sport/ECO mašinos važiavimo režimai
  • Statybininkų darbas

 

Greitu metu :

  • Picos išvežiotojo darbas - atveš maisto iki žaidėjo.
  • Fūristo darbas
Redaguota , nario Eigirdas Mil
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 9 mėnesių...
  • Ridas užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1448 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...