Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2546 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

sveiki, kompą susirinkau tiksliai nepasakysiu, maždaug 2017-2018metais, nieko gero nesusirinkinėjau, paprastą biudžetinį kompą susirinkau. laikui bėgant, pastebėjau, kad negaunu normalaus FPS'u kieko - žiūrėdavau visokius benchmark'us, šiuo atveju paimsim CS:GO. Su maksimaliom grafikom benchmarkuose, gameplayjuje būdavo ~180FPSų. 

Šiuo metu, grafikas nusimetęs ant žemiausių, 4:3 rezoliuciją ir t.t., ne dėl grafikų žaidžiu, tai shaderiai, antialiasingai nėra svarbu.

Visad žaidžiant su tokiom "grafikom" turiu 120 fpsų, įbėgus į smoke - tragedija - fpsai krenta iki 30, kartais net iki 20ties.

Gal šios skilties profesionalai pasakysit kame galėtų būt problema? Visų komponentų driverius įsirašęs pačius naujausius.

 

image.png.cb9bb1d19f2501d5f9103d536645a052.png

(kiek žinau, speccy niekada nerodo pilno RAM'ų dažnio, tai daug dėmėsio nekreipkit į dažnį).
RAM - ADATA XPG DDR4 8GB 3000Mhz.

 

P.S. nebūtų problemos dėl apkrauto HDD drivo? Esu susikūręs iš vieno hardo du partitionus, vienas partitionas laiko windowsus su kitomis keliomis programomis (AE, Sony Vegas, Photoshop t.t.), kitas partitionas laiko paprastą informaciją iš buvusių windowsų - nuotraukos, dainos ir t.t. Kitame HDD diske visi žaidimai ir t.t.

image.png.e89bd02801b33c09a83535db83dd9ed8.png

 

P.S.S. žinau, nėr svajonių kompiuteris ir su max grafikom nebus +300FPS'ų, bet su low grafikom, tikrai turėtų būti šiek tiek daugiau nei 140.

P.S.S.S. gaunami fpsai cs;go žaidime:

image.png.79f85882f76504a9baeee9942f80e775.png

Lauksiu jūsų patarimų.

Redaguota , nario newyorkas

lengviausia butu turbut sufixint tai perašai windows kad tuščias C butu bet jei normaliai darant tai nuo ko pradėčiau:
1. Keiti SSD i už 50 euru 480GB pats naudoju zjbs.( SSD SATA2.5" 480GB TLC/SA400S37/48 KINGSTON ).
2. isimesčiau dar 8GB ram
šitie tikrai išspres tavo bėda beto ssd max 70% galima užpildyti tada pradeda letėti viskas ties 90+ ragai prasideda

na tavo ryzen tai pats pirmas ir veliausias nežinau ar jis geras bet bent iš aprašymo 4core a yra 8threads? ar grinai 4core ir viskas?
nu bet atrodo geras bet jei turi laisvu pinigu greitai išeis žvėriški ryzen 3000

ai beto viskas švaru? GPU-CPU išsivalyk

ir galu galiausiai multiplayer žaidimai yra atnaujinami vis po biški daugiau ir daugiau resursu ryja bet kaip sakai i smoke ilendi žopa tai pirma nuo SSD tada ram duomenys stringa tarp ram<-ssd ->gpu

beto pats sėdžiu ne su kosmosu irgi biudžetinis
ryzen 1600 , 16gb ram, 480sdd ir radeon 460(kamštis)  tai CSGO 1080p High daug kas sedžiu 120-150 daugiau nešokinėja ai dangerzone 60-80fps
pačiam man tai GPU reik keist bet šaibu nėra :D

prieš 3 valandas(-ų), BehindYou parašė:

Nu nezinau net bandyk kazka tvarkyt windows persirasyt ar kazka dar jei nepaeis susitvarkyt tai nunesk pas kompiuteriu meistrus manau paziures kas blogai gali but.

kad tie "meistrai" nieko nepadarys. windowsus perrašys, suformatuos diskus, gal dar biosą perrašys kuris nieko nepadės. visus šitus dalykus galiu ir pats pasidaryt.

 

prieš 3 valandas(-ų), GBandza parašė:

lengviausia butu turbut sufixint tai perašai windows kad tuščias C butu bet jei normaliai darant tai nuo ko pradėčiau:
1. Keiti SSD i už 50 euru 480GB pats naudoju zjbs.( SSD SATA2.5" 480GB TLC/SA400S37/48 KINGSTON ).
2. isimesčiau dar 8GB ram
šitie tikrai išspres tavo bėda beto ssd max 70% galima užpildyti tada pradeda letėti viskas ties 90+ ragai prasideda

na tavo ryzen tai pats pirmas ir veliausias nežinau ar jis geras bet bent iš aprašymo 4core a yra 8threads? ar grinai 4core ir viskas?
nu bet atrodo geras bet jei turi laisvu pinigu greitai išeis žvėriški ryzen 3000

ai beto viskas švaru? GPU-CPU išsivalyk

ir galu galiausiai multiplayer žaidimai yra atnaujinami vis po biški daugiau ir daugiau resursu ryja bet kaip sakai i smoke ilendi žopa tai pirma nuo SSD tada ram duomenys stringa tarp ram<-ssd ->gpu

beto pats sėdžiu ne su kosmosu irgi biudžetinis
ryzen 1600 , 16gb ram, 480sdd ir radeon 460(kamštis)  tai CSGO 1080p High daug kas sedžiu 120-150 daugiau nešokinėja ai dangerzone 60-80fps
pačiam man tai GPU reik keist bet šaibu nėra :D

kad kiek pamenu nuo pat pirmų dienų kai tik kompą surinkau tiek pat fpsų būdavo, su tuo pačiu hdd, tik aišku, nebuvo jis ant tiek apkrautas. ramų kaip ir irgi neproblema csui turėtų būt, kadangi jis daugiau naudoja cpu, tikrai ne ramus.

ssd irgi ne į temą, 24/7 nežinia kokių dydžių failų jis tikrai neįrašinėja į jį žaidžiant csą.

o dėl cpu - tai jis 4 branduolių, 4 threadų. tai ateity turbūt teks patį cpu pasikeist.

 

prieš 3 valandas(-ų), TheKloras parašė:

atsisiusk msi afterburner ir ziurek kokios temp kai zaidi

niekad nebūna jos užkilusios, cpu aušintuvą pasidaręs ant high rpm, tai kažkiek nuaušina jis tas temperatūras, cpu/gpu naudojimas niekad nesiekia 100%, vos ne visada būna 60-70 procentų (pasidaręs high priority, galvojau, kad pakels kažkiek fpsų), apie gpu išvis tyliu, 30 procentų vos tenaudoja.

3 minutes prieš, newyorkas parašė:

kad kiek pamenu nuo pat pirmų dienų kai tik kompą surinkau tiek pat fpsų būdavo, su tuo pačiu hdd, tik aišku, nebuvo jis ant tiek apkrautas. ramų kaip ir irgi neproblema csui turėtų būt, kadangi jis daugiau naudoja cpu, tikrai ne ramus.

ssd irgi ne į temą, 24/7 nežinia kokių dydžių failų jis tikrai neįrašinėja į jį žaidžiant csą.

o dėl cpu - tai jis 4 branduolių, 4 threadų. tai ateity turbūt teks patį cpu pasikeist.

 

 

pas mane pc csgo sedi su 25GB spek pastovus hdd->gpu neina? aišku eina nematei backup error failu jie per matcha i hdd įrašo 200mb čia smulkmena bet pas tave vaikiškai mažas tas ssd jei jame laikai csgo tai dėl to žopa

realiai turi bėda dėl talpos didini ji arba atlaisvini

dėl tos mažos talpos spėju ten ssd? ar hdd?
jei ssd tai turi laikyt bent 20% laisva
o jei hdd tai mesk i šiukšliu dėže ir eik terabaita nusipirk 20euru skelbiu gali rast

5 minutes prieš, GBandza parašė:

pas mane pc csgo sedi su 25GB spek pastovus hdd->gpu neina? aišku eina nematei backup error failu jie per matcha i hdd įrašo 200mb čia smulkmena bet pas tave vaikiškai mažas tas ssd jei jame laikai csgo tai dėl to žopa

realiai turi bėda dėl talpos didini ji arba atlaisvini

dėl tos mažos talpos spėju ten ssd? ar hdd?
jei ssd tai turi laikyt bent 20% laisva
o jei hdd tai mesk i šiukšliu dėže ir eik terabaita nusipirk 20euru skelbiu gali rast

turiu 3hhd, du po vieną terabaitą, kitas 750gb. reikėjo viršuj pasiskaityt viską. :D parašęs gi, kad padaręs partitionus aš.

csą turiu išvis kitam harde, kuriam sukrauti visi žaidimai. csas taip pat kitam harde.

btw, jeigu būtų problema su "rašymu", būtų lag spike'ai arba nesveiki fps dropai, bet pas mane visai kitaip.

pasižiek kiek stovi ram kai loši ir kai gauni tuos fps dropus šeip išvis tikrink viska cpu gpu ir ram ir jei rasi kaip loggint disk I/O ta irgi gali pažiet gal kamštis ties HDD (šimtas metu nebenaudoju hdd kai panaudojau ssd atsimenu kad viskas super greičiau pasidare)
bet fps dropai dėl duomenu komščio bus kaškur gali but gal ir ram'ai
100% kad ne cpu
Ai beto multi core csgo settingose nesi išjunges :D

7 minutes prieš, darrel. parašė:

Tai vyksta tik CS:GO ar ir kituose žaidimuose?

ankščiau, prieš kelis mėnesius kai žaisdavau fortnite tas pats būdavo, tik ten ant low settingų daug rimčiau buvo - maximalus fps kiekis ant low settingų buvo gal kokių 60, bet tų 60 fpsų matydavau kartą kas 20 sekundžių, nesveiki fps dropai buvo.

 

4 minutes prieš, GBandza parašė:

pasižiek kiek stovi ram kai loši ir kai gauni tuos fps dropus šeip išvis tikrink viska cpu gpu ir ram ir jei rasi kaip loggint disk I/O ta irgi gali pažiet gal kamštis ties HDD (šimtas metu nebenaudoju hdd kai panaudojau ssd atsimenu kad viskas super greičiau pasidare)
bet fps dropai dėl duomenu komščio bus kaškur gali but gal ir ram'ai
100% kad ne cpu
Ai beto multi core csgo settingose nesi išjunges :D

viskas viskas cse išjungta, pačiam main menu net nebūna 100 virš fpsų.

1 minute prieš, GBandza parašė:

shadow high effect high arba kitaip nes šitie ne fps duoda bet skill duoda :D kiaurai ugni jei nori matyt ir šešelius
ir enable mutlicore ble tavo cpu ne 1core :D

gerai užteks tų jau bereikšmių postų, gal kažkas pasiūlys ką daryt su šitu lavonu :D

 

va, vakar iš matcho fotkės puikiai matos su mano "kompu" gaunami fpsai:

image.png.1ff38b3e1c93e3ad0b497f682f438b4c.png

Tavo RAM'ai šiaip tai veikia 2400mhz, kas nevisai yra gerai, tai siūlyčiau ir į tai atžvelgti. O šiaip BIOS naujausi? Ir siūlyčiau apsivalyti diską, nes tai gali įtakoti performance. Pasiilik, kad bent 20GB laisvos būtų.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

1 minute prieš, darrel. parašė:

Tavo RAM'ai šiaip tai veikia 2400mhz, kas nevisai yra gerai, tai siūlyčiau ir į tai atžvelgti. O šiaip BIOS naujausi? Ir siūlyčiau apsivalyti diską, nes tai gali įtakoti performance. Pasiilik, kad bent 20GB laisvos būtų.

biosą naujausią prieš kelis mėnesius įrašė skyteche, nes buvo šiek tiek problemėlių su juo.

pats diskas turi dar 500gb laisvos atminties, tik šitas vienas partitionas užkrautas.

kiek mačiau bios'e buvo ramų overclock'inimas, gal pabandyt užsioverclockint iki 3000mhz? ryzenai kiek žinau visi overclockinami, gal ir jį užsioverclockint?

tu ieškai problemu kitur kur ju nėra tu supranti kad tavo GPU ir CPU yra viskas gerai ramu trukumas galėtu but bet jei jo nėra neviršiji 7gb ram tai irgi viskas zjbs vienintele bėda matoma su tavo HDD visose paticijose bent 20% laisva laikyk nebent nenaudojamas visiškai (backup)
sakau jei hdd susitvarkius ir žaidimo settingus pasidares tvarkingus vistiek negauni 120+ pastovaus tada windowsus perašyk daugiau padėti neimanoma neprisėdus realiam pasaulį ir testavus kur kemšas

2 minutes prieš, newyorkas parašė:

biosą naujausią prieš kelis mėnesius įrašė skyteche, nes buvo šiek tiek problemėlių su juo.

pats diskas turi dar 500gb laisvos atminties, tik šitas vienas partitionas užkrautas.

kiek mačiau bios'e buvo ramų overclock'inimas, gal pabandyt užsioverclockint iki 3000mhz? ryzenai kiek žinau visi overclockinami, gal ir jį užsioverclockint?

C partition'as bent jau pas daugeli būna main t.y. įrašyti Windows ir visa kita, tai jį derėtu apsivalyti. Keli mėnesiai gana ilgas laikotarpis, siūlyčiau pasižiūrėti ar yra naujesnis. XMP profilį RAM'ų pradžiai pamėgink tiesiog įsijungti, o jei neeis stabiliai tada su timingais ir t.t. žaisk. O pati CPU, jei netingi gali irgi kiek paoverclockinti.

HP Omen 15

Ryzen 7 5800H @ 3.2GHz | 2x8GB DDR4 3200MHz | 1TB Sabrent SSD | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB 80W + 20W Dynamic Boost | Windows 11 Home 64bit

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2546 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...