Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SAMP paslaugų dizainas jūsų teismui


lukelis.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1747 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pabandžiau papaišyti šiokį tokį dizainą, kadangi forumo dizaino dar kolkas nesugebu nupiešti, todėl meginau kažką paprastesnio. Norėčiau išgirsti nuomones ko trūksta, kokias klaidas darau.

 

paslaugosfc.thumb.png.7f5feefe139c454937b530e6e1afdd80.png

Redaguota , nario Gwin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man kaip ir viskas ok, bet kažkaip reikėtu prisijungimo buttona padailinti, galbūt kiek per didelis jis. 

P.S čia lygiavimas naudotas? Nes kažkaip refresh icona su viršui dešiniajame kampe tekstu nesutampa nuo viršaus atstumas, kaip ir namelio iconos dydis nesuderintas manyčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, euLukas parašė:

Man kaip ir viskas ok, bet kažkaip reikėtu prisijungimo buttona padailinti, galbūt kiek per didelis jis. 

P.S čia lygiavimas naudotas? Nes kažkaip refresh icona su viršui dešiniajame kampe tekstu nesutampa nuo viršaus atstumas, kaip ir namelio iconos dydis nesuderintas manyčiau.

yes, aš irgi dabar pastebėjau jog per didelis ir ne šiek tiek, lygiavima naudojau, bet refresh mygtuko ir namelio nelygiavau kartu todėl manau taip ir gavosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, visada smagu matyti "kažką" darančius žmones. Visu pirma, ką norėčiau pasakyti, tai man labiau čia tik paslaugų dizaino prisijungimą, toli iki pilno paslaugų dizaino.

Keletas pastebėlių, kas mano akimis "ne taip" :

  • Mano nuomone prastas šrifto pasirinkimas siūlyčiau: Roboto, Montserrat, Rubik, Source Sans, Lato, Nunito, Poppins
  • Nebijok baltos, inputai atrodo per blankūs, kaip ir tekstai juose, siūlyčiau daryti taip: https://imgur.com/a/IvHyYe3
  • Prisijungimo mygtukas, labai platus į šonus pvzhttps://imgur.com/a/fLAsQqR tai ne geriau? Ką manai?
  • Taip pat tą reload įkoną ir atgal į forumą siūlyčiau vienodai nuleisti 20-30px nuo viršaus, ir tiek pat nuo šonų.
  • "Dizaino" piešimas, tai pat šiek tiek pakelti, ir gal net pamėgink sucentruoti?

Toliau, labai nėra ką komentuoti mini darbelis, siūlyčiau tau sau mesti iššūkį ir pamėginti ką nors sudėtingesnio kokio landing dizaino nupiešimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

50 minutes prieš, heicmeister parašė:

Sveikas, visada smagu matyti "kažką" darančius žmones. Visu pirma, ką norėčiau pasakyti, tai man labiau čia tik paslaugų dizaino prisijungimą, toli iki pilno paslaugų dizaino.

Keletas pastebėlių, kas mano akimis "ne taip" :

  • Mano nuomone prastas šrifto pasirinkimas siūlyčiau: Roboto, Montserrat, Rubik, Source Sans, Lato, Nunito, Poppins
  • Nebijok baltos, inputai atrodo per blankūs, kaip ir tekstai juose, siūlyčiau daryti taip: https://imgur.com/a/IvHyYe3
  • Prisijungimo mygtukas, labai platus į šonus pvzhttps://imgur.com/a/fLAsQqR tai ne geriau? Ką manai?
  • Taip pat tą reload įkoną ir atgal į forumą siūlyčiau vienodai nuleisti 20-30px nuo viršaus, ir tiek pat nuo šonų.
  • "Dizaino" piešimas, tai pat šiek tiek pakelti, ir gal net pamėgink sucentruoti?

Toliau, labai nėra ką komentuoti mini darbelis, siūlyčiau tau sau mesti iššūkį ir pamėginti ką nors sudėtingesnio kokio landing dizaino nupiešimą.

Landing page, taip pat yra planuose, tik reikia atrasti truputėlį laisvesnio laiko, į pastaabs tikrai atsižvelgsiu pabandysiu padaryti, manau tikrai solidžiau atrodys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atrodo, kad ant dizaino uždėtas juodas fonas su sumažintu ryškumu, pasekoje to dizaine nebėra kontrasto, viskas be galo blanku.

Refresh icon'os nesimato;

Atgal į forumą nukreipimas nepatogioje vietoje bei praktiškai nesimato;

Naudok ryškesnes spalvas - ryškesnę oranžinę, pilką keisk į baltą (inputuose). Jei nori naudoti pilką ir nežinai kokį pilkos atspalvį naudoti - tada nenaudok pilkos;

Uždėk formoms antraštes;

Nesuspausk formų ir teksto virš jų nedėk taip arti, palik didesnius tarpus.

 

Googlink kitų darbus, kopijuok juos ir mokinkis kas kaip išdėliota pas jau išmanančius, taip greičiausiai išsilavinsi savo mąstyseną ir erdvės supratimą dizaine.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1747 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...