Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Filmai.in versliukas


Martynas .

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1761 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai, taigi vasara, išvarau į UK dirbt, parduodu versliuką!

Įeina:

1. FB page: https://www.facebook.com/filmai.intaskaipigiau/ ir kaip keista dar pats renkasi like, patys žmonės rašo, nori pirkt taškus.

2. Visos turimos duombazės: http://prntscr.com/nx2dqz net yra vpsnet kažkokia:Dd

3. Pin nuėmėjas, per python. http://prntscr.com/nx2edm > http://prntscr.com/nx2ejg > http://prntscr.com/nx2erg >  http://prntscr.com/nx2fow

4. Scanerį, kuris nėra susietas su duombazėmis, viską paaiškinsiu. > 

 

 

Kainos nesu nusistatęs, per mėn galima drąsiai pasidaryti 50€+++, tai ir noriu 50€ :))) Galima paderint. Kontaktai šalia, profily. VISUS KLAUSIMUS TEN!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

NEPATIKIMAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepatikimas, parduoda duomenų bazę, o paskui dar kitiem perpardavinėja. R.I.P 30€. P.S Koks skirtumas, ką aš veikiu su ta duomenų baze. Dar prižadėjo jog neperdavinės tų duomenų bazių.

image.thumb.png.229014a2dd10e76ea420deef8682f1a0.png

image.thumb.png.3e0db64c7180e95054eadbc986366b31.png

image.png.12c0db96621ff1ad467b440c153f92b4.png

Žodžiu, nerekomenduoju prasidėti su šiuo asmeniu, kad ir nupirksit, jis vistiek perpardavinės. Meh, durnas kad pirkau :) 

 

Vienu žodžiu NEPATIKIMAS.

 

@Ethno

Redaguota , nario ̻ ̻ ̻ ̻̻ ̻ ̻ ̻̻ ̻̻,
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3 minutes prieš, ̻ ̻ ̻ ̻̻ ̻ ̻ ̻̻ ̻̻, parašė:

NEPATIKIMAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepatikimas, parduoda duomenų bazę, o paskui dar kitiem perpardavinėja. R.I.P 30€. P.S Koks skirtumas, ką aš veikiu su ta duomenų baze. Dar prižadėjo jog neperdavinės tų duomenų bazių.

image.thumb.png.229014a2dd10e76ea420deef8682f1a0.png

image.thumb.png.3e0db64c7180e95054eadbc986366b31.png

image.png.12c0db96621ff1ad467b440c153f92b4.png

Žodžiu, nerekomenduoju prasidėti su šiuo asmeniu, kad ir nupirksit, jis vistiek perpardavinės. Meh, durnas kad pirkau :) 

 

Vienu žodžiu NEPATIKIMAS.

 

@Ethno

:))))))))))))))) Blokuok visur, net nesiaiškink. Atiduodu viską, nesiruošiu nieko tęst:) Ir noriu primint, kad tavo duombazės šitam list'e nėr :) Bet kai daviau kažkada kažkokias daar dovanų, tos yra:) Bet čia daug atnaujintų. O tavo, nuo nenaudojimo, daug neveiks paskyrų. 

Redaguota , nario Martynas .
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Martynas . parašė:

:))))))))))))))) Blokuok visur, net nesiaiškink. Atiduodu viską, nesiruošiu nieko tęst:)

Man ta patį sakiai kaip pardavei, kažkaip vėl stumdai. Aiškus ir nepatikimas žmogus esi.

3 minutes prieš, Martynas . parašė:

:))))))))))))))) Blokuok visur, net nesiaiškink. Atiduodu viską, nesiruošiu nieko tęst:) Ir noriu primint, kad tavo duombazės šitam list'e nėr :) Bet kai daviau kažkada kažkokias daar dovanų, tos yra:) Bet čia daug atnaujintų. O tavo, nuo nenaudojimo, daug neveiks paskyrų. 

:DDDDDDDDDDDDDDD dovanų, kurios neveikia :DD:D:D:D:D, nu tai tegul neveikia, gi nenumirsiu, bet kad sakiai jog nebetęsi veiklos, tai nafik apsimelavęs esi. 

Redaguota , nario ̻ ̻ ̻ ̻̻ ̻ ̻ ̻̻ ̻̻,
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, ̻ ̻ ̻ ̻̻ ̻ ̻ ̻̻ ̻̻, parašė:

Man ta patį sakiai kaip pardavei, kažkaip vėl stumdai. Aiškus ir nepatikimas žmogus esi.

Tuo, kuo užsiėmiau, su tavo DUOMBAZE kurią turi, nebuvo nk bendro. O tu paranojikas, prisigalvoji, nieko nedarai ( na taip tavo reikalas ), nepavyko taip lengvai, tingėjai įdėt 15min į dieną darbo, tai jau ne mano problemos. Užblokavai visur, parašei neigiamą, Tau jeigu geriau, okey turėkis. Dabar tikrai nebėr laiko, kartais 2d netrašau žmonėms. > http://prntscr.com/nx3dsy tai nebelabai man čia kas reikalinga.

Redaguota , nario Martynas .
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Martynas . parašė:

Tuo, kuo užsiėmiau, su tavo DUOMBAZE kurią turi, nebuvo nk bendro. O tu paranojikas, prisigalvoji, nieko nedarai ( na taip tavo reikalas ), nepavyko taip lengvai, tingėjai įdėt 15min į dieną darbo, tai jau ne mano problemos.

Koks tavo skirtumas ką aš su ta duomenų baze darau, ne tavo reikalas. Tai aišku kad ne tavo problemos, sakiai nesikiši, tai ir nesikišk. Nafik kišiesi? Neparduosi tu niekam iš šito forumo, nes būsi užblokuotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, ̻ ̻ ̻ ̻̻ ̻ ̻ ̻̻ ̻̻, parašė:

Koks tavo skirtumas ką aš su ta duomenų baze darau, ne tavo reikalas. Tai aišku kad ne tavo problemos, sakiai nesikiši, tai ir nesikišk. Nafik kišiesi? Neparduosi tu niekam iš šito forumo, nes būsi užblokuotas.

:)))) Tu nebuvai apgautas. Turėtų ne neigiamas būt, o neutralus. Bet anyway, užblokuos tai užblokuos, neparduosiu, tai neparduosiu, tegu stovi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Martynas . parašė:

:)))) Tu nebuvai apgautas. Turėtų ne neigiamas būt, o neutralus. Bet anyway, užblokuos tai užblokuos, neparduosiu, tai neparduosiu, tegu stovi. 

Nesvarbu, prisižadėjai nekišti nosies į šiuos reikalus, bet kaip matau vistiek mėgsti kišti savo nosį kur nereikia. Nesvarbu ką aš su ta baze darau, ar pardavinėju taškus ar pats sau naudoju. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, ̻ ̻ ̻ ̻̻ ̻ ̻ ̻̻ ̻̻, parašė:

Man ta patį sakiai kaip pardavei, kažkaip vėl stumdai. Aiškus ir nepatikimas žmogus esi.

:DDDDDDDDDDDDDDD dovanų, kurios neveikia :DD:D:D:D:D, nu tai tegul neveikia, gi nenumirsiu, bet kad sakiai jog nebetęsi veiklos, tai nafik apsimelavęs esi. 

Tiesiog dabar taip kalbi, bet mano vietoj darytum taip pat. Nesakau, kad čia viskas gerai, bet.. VEIKIA, bet noriu pabrėžt, kad tokių kurie turi duombazę pilna, fb kurie pardavinėja acc pilna, tad žmonės arba pasikeičia pass, arba kažkas paiima acc, todėl laikui bėgant nebeveiks. Tiesiooog

 

1 minute prieš, ̻ ̻ ̻ ̻̻ ̻ ̻ ̻̻ ̻̻, parašė:

Nesvarbu, prisižadėjai nekišti nosies į šiuos reikalus, bet kaip matau vistiek mėgsti kišti savo nosį kur nereikia. Nesvarbu ką aš su ta baze darau, ar pardavinėju taškus ar pats sau naudoju. 

Tai tu ir naudok sau, aš tavo duombazės, būtent kurią tau atsiųnčiau po pavedimo, neturiu NĖRA JOS ČIA! Apie skanerį, kuris veikia daug kitokių principu, patyliu, ten išvis nk bendro nėr:Dd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1761 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...