Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Yra žaidžiančių Asphalt 8 / Asphalt 9?


deivis_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1772 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Asphalt 8/9  

14 balsai

  1. 1. Ar žaidžiate Asphalt 8 / Asphalt 9?

    • Taip, žaidžiu abu
    • Taip, žaidžiu Asphalt 8
    • Taip, žaidžiu Asphalt 9
    • Nebežaidžiu nei vieno
    • Niekada nesu žaidęs, bet pabandysiu!
    • Kitas ats. variantas


Recommended Posts

Buvau padaręs metų pertrauką ir vėl grįžau. Atrodo, Gameloft ganėtinai sudrąskė Asphalt 8 po pavasario update, daug stiprių permainų, ypač kreditų kainose, norint upgradinti MAX arba PRO, o aš jau nekalbu apie PRO reikalingų detalių kiekį ;D jis net patrigubėjo ;D bet lyginant su Asphalt 9, man vis tiek Asphalt 8 yra tikra nostalgija. Nors Asphalt 9 visai kita era: yra žaidėjų klubai, pati fizika žaidime ganėtinai neegzistuoja ;D man patiko muzika, bet valdymas ir tas blueprint'ų rinkimas - ne man. Grafika tikrai geresnė už Asphalt 8, daug geresnė. Bet ilgiau pažaidus, pradeda gan stipriai kaisti telefonas. 

Tad noriu paklausti ar yra tų, kurie vis dar žaidžia Asphalt 8 arba 9? Žaidimai yra ant visų platformų, nuo Android iki Iphone, ir Windows Phone, Windows PC. Dėkui už ats. (jeigu tokių bus, tada nors prabalsuokit!! ;D ).

Redaguota , nario ⠀⠀⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žaidžių tiek 8 tiek 9 per telefona . :D Su tavo parašyta nuomonę sutinku:)
Bet kuo sudetingiau tuo geriau, nes išpat pradžių būvo taip lentva ( 8 ) kad visi belekokiom mašinom skraidė, o dabar retai kada užgaudysi kur su tokiom kosminėm kad lakstytu :D
Realiai zeba tokie žaidimukai , va kaip kimarini ir pasijungi ir skraidai trasose :D Arba namie pasijungi vaizda į TV ir kitą dar pažiūri :D ( ant 9 versijos realiai žaidžių su ps4 pultelių  tai man vpš lafa pultelis :D ) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
(redaguota)

Šiandien išleistas naujas update. Kolkas WIndows os jo nepasiekė, bet jau yra ant Android ir Iphone ios. Update vadinasi: "Showdown Update" "arba kitaip "Showdown Mode"

Asphalt 8 Wiki: https://asphalt.fandom.com/wiki/Showdown_Update

Youtube:

 

Redaguota , nario ⠀⠀⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1772 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...