Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kažkur pradėti tai reikia :D


MrCookie

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1694 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki apie pusmetį laiko su draugu pradėjom užsiimt žaidimo kūrimu,

po kol kas esam sukūre du žaidimus ir dabar kuriam trečiajį. 

Žaidimai tikrai paprasti, bet ir tai prireikė mėnesio darbo pilnai išleisti ant google play, sorry Iphone useriai :D

Jei galit išbandykit įvertinkit duokit pastabų ir patarimų ka pagerint/patobulint ir iš anksto dėkui!

 

Mūsų pirmasis žaidimas

Mūsų antras žaidimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), Michael_Scott parašė:

Žaidimuikai, kaip pradžiai, paprasti, tačiau įdomūs. Sėkmės tobulėjant! Pats buvau pasinešęs ant unity, kokius gerus 3 mėnesius ir buvau netgi padaręs tokio pat stiliaus, kaip pirmasis jūsų žaidimukas. Svarbu nepraraskit noro.

Dėkui jo stengiames

prieš 16 valandas(-ų), Zero Two parašė:

dunno, paprasti tokie, chebra pas mane mokykloj per pusę metų geresnių sugebėjo padaryt

šaunu reiškia turėjai gerus klasiokus ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Zero Two parašė:

tiesiog fakta konstatavau, kad jeigu zmones nieko nesugebantys (isskyrus c++) sugebejo per puse metu geresniu padaryt, tai cia pakankamai lengvi darbai palyginus

weird flex but okey ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-08-25 22:06, Zero Two parašė:

tiesiog fakta konstatavau, kad jeigu zmones nieko nesugebantys (isskyrus c++) sugebejo per puse metu geresniu padaryt, tai cia pakankamai lengvi darbai palyginus

o tai tuos darbus galima pasiziuret "geresnius" ar ne? nes jei ne tai man tada nieko nesako tavo pasakymas "sugebejo geresniu padaryt" nes mes ir sugebam gersniu padaryt ir dar per puse metu abu projektai mums truko apie menesi laiko skiriant tik savaitgalius ir dienas po darbu bet todel ir pavadinau tema kad nuo kazko pradet reikia 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1694 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...