MrCookie

Kažkur pradėti tai reikia :D

Recommended Posts

Sveiki apie pusmetį laiko su draugu pradėjom užsiimt žaidimo kūrimu,

po kol kas esam sukūre du žaidimus ir dabar kuriam trečiajį. 

Žaidimai tikrai paprasti, bet ir tai prireikė mėnesio darbo pilnai išleisti ant google play, sorry Iphone useriai :D

Jei galit išbandykit įvertinkit duokit pastabų ir patarimų ka pagerint/patobulint ir iš anksto dėkui!

Mūsų pirmasis žaidimas

Mūsų antras žaidimas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Žaidimuikai, kaip pradžiai, paprasti, tačiau įdomūs. Sėkmės tobulėjant! Pats buvau pasinešęs ant unity, kokius gerus 3 mėnesius ir buvau netgi padaręs tokio pat stiliaus, kaip pirmasis jūsų žaidimukas. Svarbu nepraraskit noro.

Dalintis šį pranešimą

prieš 19 valandas(-ų), Michael_Scott parašė:

Žaidimuikai, kaip pradžiai, paprasti, tačiau įdomūs. Sėkmės tobulėjant! Pats buvau pasinešęs ant unity, kokius gerus 3 mėnesius ir buvau netgi padaręs tokio pat stiliaus, kaip pirmasis jūsų žaidimukas. Svarbu nepraraskit noro.

Dėkui jo stengiames

prieš 16 valandas(-ų), Zero Two parašė:

dunno, paprasti tokie, chebra pas mane mokykloj per pusę metų geresnių sugebėjo padaryt

šaunu reiškia turėjai gerus klasiokus ;)

Dalintis šį pranešimą

42 minutes prieš, .Ignas parašė:

oho geri tavo chebros zaidimai

tiesiog fakta konstatavau, kad jeigu zmones nieko nesugebantys (isskyrus c++) sugebejo per puse metu geresniu padaryt, tai cia pakankamai lengvi darbai palyginus

Dalintis šį pranešimą

2 minutes prieš, Zero Two parašė:

tiesiog fakta konstatavau, kad jeigu zmones nieko nesugebantys (isskyrus c++) sugebejo per puse metu geresniu padaryt, tai cia pakankamai lengvi darbai palyginus

weird flex but okey ?

Dalintis šį pranešimą

2019-08-25 22:06, Zero Two parašė:

o tai tuos darbus galima pasiziuret "geresnius" ar ne? nes jei ne tai man tada nieko nesako tavo pasakymas "sugebejo geresniu padaryt" nes mes ir sugebam gersniu padaryt ir dar per puse metu abu projektai mums truko apie menesi laiko skiriant tik savaitgalius ir dienas po darbu bet todel ir pavadinau tema kad nuo kazko pradet reikia 

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė ORIONMU.NET S6 E3 IGCN
      Sukurčiau Mu-Online serverį už atitinkamą kainą.
      Kainos nesikandžioja.
      * Mu-Online serverio sukūrimas bei paruošimas darbui.
      * Tinklalapio įdiegimas.
      * Apsauga nuo DDOS atakų.
      * Apmokėjimo sistemos įdiegimas: PaySera/PayPal (pasirinktinai).
      Jums tereikia užsisakyti hostingo planą. Jei neturite ir nežinote iš kur, galėsiu parekomenduoti.

*** Serverio konfiguravimu t.y. nustatymais, drop rate, xp rate ir t.t.. neapsiimu, nes tai reikalauja labai daug laiko. Galėsiu tik pakonsultuoti Jums rūpimais klausimais, ir kaip tai padaryti, pagal pačių norus.
      P.S visi tie, kurie žinot kaip tai padaryti ir sakantys, jog tai labai paprasta - darykit patys. Siūlau paslaugas tik tiems, kurie išvis nenutuokia kaip/nuo ko pradėti. 

Susidomėję, rašot į AŽ

Kiti kontaktai susisiekimui:

Discord: ORIONAS#7022

Geros dienos.
    • Parašė taki
      Buvau padaręs metų pertrauką ir vėl grįžau. Atrodo, Gameloft ganėtinai sudrąskė Asphalt 8 po pavasario update, daug stiprių permainų, ypač kreditų kainose, norint upgradinti MAX arba PRO, o aš jau nekalbu apie PRO reikalingų detalių kiekį ;D jis net patrigubėjo ;D bet lyginant su Asphalt 9, man vis tiek Asphalt 8 yra tikra nostalgija. Nors Asphalt 9 visai kita era: yra žaidėjų klubai, pati fizika žaidime ganėtinai neegzistuoja ;D man patiko muzika, bet valdymas ir tas blueprint'ų rinkimas - ne man. Grafika tikrai geresnė už Asphalt 8, daug geresnė. Bet ilgiau pažaidus, pradeda gan stipriai kaisti telefonas. 
      Tad noriu paklausti ar yra tų, kurie vis dar žaidžia Asphalt 8 arba 9? Žaidimai yra ant visų platformų, nuo Android iki Iphone, ir Windows Phone, Windows PC. Dėkui už ats. (jeigu tokių bus, tada nors prabalsuokit!! ;D ).
    • Parašė R3GIMANTAS S
      DayZ Lietuva tai projektas kuris nesiekia tik pelno, męs stengiamės kiekvieną dieną tobulėti, daryti Lietuvos žaidėjų bendruomenę kuo įspūdingesnę ir pritrauklesnę naujiems žaidėjams. Kiekvieną dieną šiame žaidime ir bendruomenėje išvysite naujų atnaujinimų ir dar daugiau!
      Mūsų - Discord: https://discord.gg/xbyXyG
      Laukiame visu kam aktualus sis zaidimas.
      Greit turesime ir savo Web puslapi.

---------------------------------------------------------Nuotraukos darytos Mūsų------------------------------------------------------------------------------------

• Parašė Galilejas.Galilejas
      Sveiki, turiu galbut kvaila klausima, tačiau neesu programuotojas todėl galiu sau leisti ji užduot  Ar įmanoma sukurti žaidimo žemėlapį pasitelkus Warcraft 3 world editor įranki ir poto ta žemėlapį perkeltį kita programa (pavyzdžiui į busima žaidimą skirta android) ??
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele