Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu filmai.in duombazės scanerį


Martynas .

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1786 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi parduodu filmai.in paskyrų scanerį/checkerį! Visi, kas nori užsiimt taškų pardavimais, ir uždirbt verta, visas kodas ant python3, viskas veikia, patikrinta, naudoju ant VPS, greičiau skenuoja ~2.5mln acc. Saugo tame pačiame aplankale, txt failiuke. Viskas suteikiama, ir veiks tinkamai.

 

Kaina - 20€, parduosiu max 2 žmonėms.

 

foto: http://prntscr.com/ndtf1n ir http://prntscr.com/ndtf5x

 

kontaktai šalia.

Redaguota , nario Martynas .
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatikimas, parduoda duomenų bazę, o paskui dar kitiem perpardavinėja. R.I.P 30€. P.S Koks skirtumas, ką aš veikiu su ta duomenų baze. Tas skaneris tas pats, kas pasiimti dabartine man "parduotą" duomenų baze, ir praskanuoti vartotojus. Dar prižadėjo jog neperdavinės tų duomenų bazių.

image.thumb.png.229014a2dd10e76ea420deef8682f1a0.png

image.thumb.png.3e0db64c7180e95054eadbc986366b31.png

image.png.12c0db96621ff1ad467b440c153f92b4.png

Žodžiu, nerekomenduoju prasidėti su šiuo asmeniu, kad ir tie du žmonės nusipirks, jis vistiek paslapčia perpardavinės. Meh, durnas kad pirkau :)

 

 

Redaguota , nario pesh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), pesh parašė:

Nepatikimas, parduoda duomenų bazę, o paskui dar kitiem perpardavinėja. R.I.P 30€. P.S Koks skirtumas, ką aš veikiu su ta duomenų baze. Tas skaneris tas pats, kas pasiimti dabartine man "parduotą" duomenų baze, ir praskanuoti vartotojus. Dar prižadėjo jog neperdavinės tų duomenų bazių.

image.thumb.png.229014a2dd10e76ea420deef8682f1a0.png

image.thumb.png.3e0db64c7180e95054eadbc986366b31.png

image.png.12c0db96621ff1ad467b440c153f92b4.png

Žodžiu, nerekomenduoju prasidėti su šiuo asmeniu, kad ir tie du žmonės nusipirks, jis vistiek paslapčia perpardavinės. Meh, durnas kad pirkau :)

 

 

draugas, neskiri scripto nuo duombazės. Šį script nusipirkau prieš 2sav ir tai niekaip nesusiję su tavo duombazę ir tavo accountais, čia visai kita sistema:)))) Parduodu scriptą, o ne duombazę, juolab čia nėr jokios duombazės:Ddd tik accountai, kurie iš cookie eina. nu krč, nesamones šneki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Martynas . parašė:

draugas, neskiri scripto nuo duombazės. Šį script nusipirkau prieš 2sav ir tai niekaip nesusiję su tavo duombazę ir tavo accountais, čia visai kita sistema:)))) Parduodu scriptą, o ne duombazę, juolab čia nėr jokios duombazės:Ddd tik accountai, kurie iš cookie eina. nu krč, nesamones šneki.

Koks skirtumas, vistiek esi nepatikimas, nes perpardavinėji duomenų bazes. Jei tema bus pašalinta, sukursiu nauja, pofik.

image.png.99f3cd326dc64dfa99f1fa0198a117ed.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2019-04-20 02:14, pesh parašė:

Koks skirtumas, vistiek esi nepatikimas, nes perpardavinėji duomenų bazes. Jei tema bus pašalinta, sukursiu nauja, pofik.

image.png.99f3cd326dc64dfa99f1fa0198a117ed.png

 

matosi, kad autistas esi kažkoks:DDDDDDDDDD okey, kurk.

Redaguota , nario Martynas .
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Martynas . parašė:

matosi, kad autistas esi kažkoks:DDDDDDDDDD okey, kurk.

Tai man gal susirasinejimus ikelt ? Lmao kid'as, 18m, bet tokias nesamones darai kad ohoh. Susirask darba, nes nebebus is ko masinai vazineti.

Redaguota , nario pesh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

56 minutes prieš, pesh parašė:

Tai man gal susirasinejimus ikelt ? Lmao kid'as, 18m, bet tokias nesamones darai kad ohoh. Susirask darba, nes nebebus is ko masinai vazineti.

XDDdd aš vieną kart po tavęs pardaviau, bet už tai daviau dar daugiau duombazių atnaujintų ir senesnių versijų :D po to niekas nk negavo, nebuvo parduota. Dabar nusipirkau script, kuris veikia ne duombazės principu, o tu čia keli bangas. nu tai ok, *Myliu SuperGames.lt* man tas neigiamas, tas SG miręs kaip ir tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Martynas . parašė:

XDDdd aš vieną kart po tavęs pardaviau, bet už tai daviau dar daugiau duombazių atnaujintų ir senesnių versijų :D po to niekas nk negavo, nebuvo parduota. Dabar nusipirkau script, kuris veikia ne duombazės principu, o tu čia keli bangas. nu tai ok, *Myliu SuperGames.lt* man tas neigiamas, tas SG miręs kaip ir tu.

oho koki nervai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va dėl to ir neapsimoka filmai.in jokių paskyrų turėt, nes atsiranda tokių, kurie prisikuria, nusiperka plugin'ų, scriptų ir viso gero tavo anketai, į kurią sukišai pinigus :) Jum tai ahuenas verslas, bet šiaip tiesiog vagimas iš žmonių. Ne vienas žmogus man skundės ir tavo parduotom anketom, kurias po 1-2 dienų susigrąžindavo tikras savininkas + pardavęs vieną acc tu toliau jį pardavinėsi ir kitiem, neišbrauki juk tu to acc iš savo 2,5 mil sąrašo? Geriau junkitės į torrentus nei leiskit savo pinigus ant tokios šūdo vertos kompanijos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1786 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...