Peršokti į turinį

televizorius neskaito filmų


tak

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1859 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki bachuriukai, susidūriau su tokia problema, kad pajungus flashiuką į televizorių neskaito filmų, rodo taip lyg būtų tuščias flash'as, tv modelis KDL-32WE615, kaip supratau palaiko gan daug formatų, o bandytų filmų formatai tie pagrindiniai .mp4, .mkv, flashiuko file system FAT32 tai galit nesiūlyt pakeist. :D 

 

update: dabar rašo "atkūrimas nepavyko"

 

Rodo, galima rakint.

Redaguota , nario Hipster
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Hipster parašė:

Sveiki bachuriukai, susidūriau su tokia problema, kad pajungus flashiuką į televizorių neskaito filmų, rodo taip lyg būtų tuščias flash'as, tv modelis KDL-32WE615, kaip supratau palaiko gan daug formatų, o bandytų filmų formatai tie pagrindiniai .mp4, .mkv, flashiuko file system FAT32 tai galit nesiūlyt pakeist. :D 

visi tv, kurie turi usb, palaiko visus (arba beveik visus) audio ir video formatus

siūlau formatuoti usb ir padaryti gamintojo nustatymus jame, kadangi FAT32 nepalaiko nei vieno failo, kuris užima daugiau kaip 4 ar 5 gb (dbr nepamenu) todėl jeigu filmas užima daugiau, jo neatpažįsta (jeigu tai ntfs)

Redaguota , nario ⠀⠀⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
4 minutes prieš, ⠀⠀⠀ parašė:

visi tv, kurie turi usb, palaiko visus (arba beveik visus) audio ir video formatus

siūlau formatuoti usb ir padaryti gamintojo nustatymus jame, kadangi FAT32 nepalaiko vieno failo, kuris užima daugiau kaip 4 ar 5 gb (dbr nepamenu) todėl jeigu filmas užima daugiau, jo neatpažįsta (jeigu tai ntfs)

filmai užima nedaugiau ~2.5gb kuriuos bandau žiurėt, tarpkitko FAT32 ir yra default.

Redaguota , nario Hipster
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Hipster parašė:

filmai užima nedaugiau ~2.5gb kuriuos bandau žiurėt

man buvo lygiai tas pats su Kingston 64 gb usb 3,0. formatuojant galima pasirinkti 3 skirtingus formatus, 2x FAT32 ir vieną ntfs. pastarųjų dviejų man neskaitė nei ant muzikinio centro, nei ant tv, tai aš padariau default (gamintojo parametrus) tada viską nuskaitė.

jeigu filmas užima tarkim 12 GB (mane domina tik 1080p kokybė), jį galima dalimis suskaldyti pvž. po 3 GB, tai bus mkv.part1, mkv.part2.. ir tada skaito. Tie BDrip po 2-3 GB - tokios prastos quality yra, jau net nebekalbu apie Audio kokybę

Redaguota , nario ⠀⠀⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, ⠀⠀⠀ parašė:

man buvo lygiai tas pats su Kingstom 64 gb usb 3,0. formatuojant galima pasirinkti 3 skirtingus formatus, 2x FAT32 ir vieną ntfs. pastarųjų dviejų man neskaitė nei ant muzikinio centro, nei ant tv, tai aš padariau default (gamintojo parametrus) tada viską nuskaitė.

jeigu filmas užima tarkim 12 GB (mane domina tik 1080p kokybė), jį galima dalimis suskaldyti po 3,9 GB, tai bus mkv.part1, mkv.part2.. ir tada skaito. Tie BDrip po 2-3 GB - tokios prastos quality yra, jau net nebekalbu apie Audio kokybę

bet šiuo atveju FAT32 ir yra default formatas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Hipster parašė:

bet šiuo atveju FAT32 ir yra default formatas

Pabandyk labai paprastą dalyką: įrašyk į USB paveiksliukų, muzikos, įvairiais formatais ir pažiūrėk ar skaito. Jeigu neatpažįsta USB, tai arba blogai suformatuotas arba brokuotas USB. Kitokio sprendimo būti negali. Bandyk telefoną pajungti per USB į TV ir pažiūrėk, ar jį skaito. Iš telefono galima žiūrėti bet kokios apimties filmus, kad ir 30 GB.

Yra dar toks dalykas kaip USB šakotis: jungi usb į telefoną, o telefoną į TV ir panašiai

Redaguota , nario ⠀⠀⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
19 minutes prieš, ⠀⠀⠀ parašė:

Pabandyk labai paprastą dalyką: įrašyk į USB paveiksliukų, muzikos, įvairiais formatais ir pažiūrėk ar skaito. Jeigu neatpažįsta USB, tai arba blogai suformatuotas arba brokuotas USB. Kitokio sprendimo būti negali. Bandyk telefoną pajungti per USB į TV ir pažiūrėk, ar jį skaito. Iš telefono galima žiūrėti bet kokios apimties filmus, kad ir 30 GB.

Yra dar toks dalykas kaip USB šakotis: jungi usb į telefoną, o telefoną į TV ir panašiai

pabandžiau telefoną prijungt lygiai taip pat nėra jokių failiukų, o nuotraukas ir muziką iš flasho nuskaito.

Redaguota , nario Hipster
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1859 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...