Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gimtadienio proga - telefono paieškos


`Foxonas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1846 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gerą vakarą,

Mano gimtadienis jau nebe už kalnų ir sugalvojau atsinaujinti savo techninę įrangą į šiek tiek geresnę. Šiuo metu turiu Huawei P9 Lite (kenčiu), pasitaupiau pinigų ir ieškau telefono už, na, daugiausia 140€. Orientuojuosi į naudotus telefonus.

Tad prašau pasidalinti rekomendacijomis. :]

Esu nusižiūrėjęs Samsung Galaxy S6 Edge, tačiau paskaitęs atsiliepimus, noro pirkti nelabai liko (dėl baterijos).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Už tokią kainą ne stebuklai išeina. 

iOS: iPhone SE ; iPhone 6s (patariu nuo 32gb vidinės atminties, turėjau su 16gb, tikrai neužtenka)

Android: Xiaomi Mi A2 lite, Samsung Galaxy S7.

Asmeniškai, tavo vietoj pasitaupyčiau bent iki 300€, už tokią sumą bent jau įsigysi telefoną ilgesniam laikotarpiui nei metams - dviems, bet jeigu galimybės nėra - ^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Jizzy parašė:

Už tokią kainą ne stebuklai išeina. 

iOS: iPhone SE ; iPhone 6s (patariu nuo 32gb vidinės atminties, turėjau su 16gb, tikrai neužtenka)

Android: Xiaomi Mi A2 lite, Samsung Galaxy S7.

Asmeniškai, tavo vietoj pasitaupyčiau bent iki 300€, už tokią sumą bent jau įsigysi telefoną ilgesniam laikotarpiui nei metams - dviems, bet jeigu galimybės nėra - ^

Ojetus, man vargšui studentui iki 300€ tai kaip iki išlaikyto matematikos egzamino. :D Ačiū už rekomendacijas!

17 minutes prieš, Endrew'7 parašė:

nedomina pvz Xiaomi redmi 5 ar tai Xiaomi Mi A2 Lite ? visai neblogi telefonai

Bijau, nes jei reiktų kažką tvarkyti ar pakeisti, tai tikriausiai visus kalnus tektų verst.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, `Foxonas. parašė:

Ojetus, man vargšui studentui iki 300€ tai kaip iki išlaikyto matematikos egzamino. :D Ačiū už rekomendacijas!

Bijau, nes jei reiktų kažką tvarkyti ar pakeisti, tai tikriausiai visus kalnus tektų verst.

kokius kalnus dar? :D į garantinį ir viskas, o kas sugesti gali ? ekrana gali sudaužyt nebent, bet nekainuotu daugiau 30 euru manau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Endrew'7 parašė:

kokius kalnus dar? :D į garantinį ir viskas, o kas sugesti gali ? ekrana gali sudaužyt nebent, bet nekainuotu daugiau 30 euru manau

Kažin ar garantinis padėtų, kadangi į naudotus telefonus žiūriu. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau virš pusės metų laiko naudoju Xiaomi Mi A2 Lite, kaip už tokią nedidelę kainą sakyčiau labai gerai telefonas. Atminties daug, baterija laiko labai ilgai (man išlaiko beveik dvi paras), ekranas ryškus, bet kamera prieblandoje fotografuoja kiek silpnokai. Kainos ir kokybės santykis, mano atžvilgiu, labai geras. Rekomenduoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Jizzy parašė:

Jeigu žvalgytis į Xiaomi konkrečiau, pardavęs turimą p9 lite, "įkasi" naują Mi A2 lite su 2 metų garantija ir dar liks grikiams - Click here.

 

7 minutes prieš, naut1lus parašė:

Jau virš pusės metų laiko naudoju Xiaomi Mi A2 Lite, kaip už tokią nedidelę kainą sakyčiau labai gerai telefonas. Atminties daug, baterija laiko labai ilgai (man išlaiko beveik dvi paras), ekranas ryškus, bet kamera prieblandoje fotografuoja kiek silpnokai. Kainos ir kokybės santykis, mano atžvilgiu, labai geras. Rekomenduoju

Kągi, tuomet reikėtų dar pasitaupyti, ačiū. :]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Girdėjau jog S6 baterijos nekaip laikosi... Ir jau jį pasiėmęs jausi lag.

Tau su mažu biudžetu geriausiai išeitų kitų minėtas redmikas. 

 

Jei žadi imt iphone, tai lygiai tapati problema su baterijomis. Tik, kad jei silpnėja baterija ir pats telefonas nebenaudoja tiek pajėgumo, kiek jis gali. Nu o tada mėgsta šposus daryti.

Redaguota , nario Doomcė
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 pats nusivylęs esu mi a1 nežinau kaip su a2 po 1m. kai atsinaujino į 9.0 androidą pradėjo lėtai atsirakint atrodo kameros kokybė suprastėjo baterija max beveik dieną išlaiko nors seniau po 2d. Bandžiau netgi du kartus factory reset'ą. Tai jeigu jau pirkčiau naują mobą tai imčiau iphone kiek bandžiau patiko bent 6s pasiimk 32gb.  Biški dar 30-40eur reiktu damest(jei nesuskelto norisi ir pilnai veikiančio)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1846 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...