Peršokti į turinį

Ieškomas GFX'eris / 3D modeliuotojas [darbas su Automobiliais]


nogalosa

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1868 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

ieškau, kas galėtų užsiimti panašaus darbo padarymu. Idėja tokia, kad automobiliui reikia sužymėti detalių grupes. Koks automobilis, kaip jis atvaizduojamas, didelio skirtumo nėra, reikia tik unikalaus, panašaus darbo. Aišku darbas nėra nemokamas.

Jei domina, PM arba email [email protected]

Pavyzdžiai: 

https://rrr.lt/dalies-kategorija?cm=1544
https://www.bildelsbasen.se/se-sv/Toyota/TOYOTA-CELICA/2000_2005/

image.thumb.png.c52f4434f38fa9571da5e0802099155e.pngimage.thumb.png.3730f06c31b41873b72ea3650038adda.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, lie parašė:

Iš kur tokios statistikos? :DD Ai, nors tiksliai, sedint čia visą dieną ir “freelancinant” viską žinai kas kuo užsiima

Užtenka praeit pro sukurtas temas GFX skiltyje, kad pamatyti kas kuo užsiima, taip pat Atsiliepimų skiltis. Na ir žinoma keletas metų lankymosi tiek SG, tiek uždarbyje tiek FB grupėse leidžia kurti tokias prielaidas, tad vėl tau nepavyko kažko įrodyt :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Dizaino Paslaugos parašė:

Užtenka praeit pro sukurtas temas GFX skiltyje, kad pamatyti kas kuo užsiima, taip pat Atsiliepimų skiltis. Na ir žinoma keletas metų lankymosi tiek SG, tiek uždarbyje tiek FB grupėse leidžia kurti tokias prielaidas, tad vėl tau nepavyko kažko įrodyt :(

Iš kur tu trauki, kad aš kažką įrodyt bandau? Manau viskas ir taip apie tave akivaizdu ir ne man vienam :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, lie parašė:

Iš kur tu trauki, kad aš kažką įrodyt bandau? Manau viskas ir taip apie tave akivaizdu ir ne man vienam :D 

1. Komentuoji kiekvieną mano komentarą kišdamas savo nuomonę

2. Bandai įrodyt, koks aš esu, pažeminti, pamenkinti

3. Kiši savo "žinias" lyg jos yra tai, kuo kiekvienas turėtų tikėti

Manau 3 punktų pilnai užtenka tavo arogancijai apibrėžt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, Dizaino Paslaugos parašė:

1. Komentuoji kiekvieną mano komentarą kišdamas savo nuomonę

2. Bandai įrodyt, koks aš esu, pažeminti, pamenkinti

3. Kiši savo "žinias" lyg jos yra tai, kuo kiekvienas turėtų tikėti

Manau 3 punktų pilnai užtenka tavo arogancijai apibrėžt

Komentuoju nes tu totalias nesąmones rašai. tuo pačiu sulaukiu +repu. O tavęs žemint man nereik, pats tą puikiai sugebi pasidaryt! :taika:

Kokias dar “žinias”? :DD Kad paklausiu is kur trauki statistikas kad niekas čia neužsiima 3D modeliavimu tai reiškia, kad kišu savo žinias :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, lie parašė:

Komentuoju nes tu totalias nesąmones rašai. tuo pačiu sulaukiu +repu. O tavęs žemint man nereik, pats tą puikiai sugebi pasidaryt! :taika:

Kokias dar “žinias”? :DD Kad paklausiu is kur trauki statistikas kad niekas čia neužsiima 3D modeliavimu tai reiškia, kad kišu savo žinias :lol:

Nu matai, man eina matyti ir kitus tavo komentarus, į kuriuos (priešingai negu tu) nebėgu ir neatsakinėju kišdamas savo niekam neįdomią nuomonę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, Dizaino Paslaugos parašė:

Užtenka praeit pro sukurtas temas GFX skiltyje, kad pamatyti kas kuo užsiima, taip pat Atsiliepimų skiltis. Na ir žinoma keletas metų lankymosi tiek SG, tiek uždarbyje tiek FB grupėse leidžia kurti tokias prielaidas, tad vėl tau nepavyko kažko įrodyt :(

o visi dizaineriai kurie cia apsilanko kelia savo darbus? :) kitiems gal uztenka uzeiti, paziuret ar kas ieskosi kazko ir jau privaciai pristato savo portfolio ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-03-26 10:20, Dizaino Paslaugos parašė:

Uzdarbis.lt arba tiesiog FB "Freelancerių darbo pasiūlymai" 

Nes čia niekas tokiais neužsiima

Man dabar toks klausimėlis, sakai kad ilga laiką žiūri kad nieks nekelia darbu kurie verti dėmesio ar dar kažkas ar kurie kažką sugeba, o ne pagalvojai apie žmonės kurie tiesiog dirba ir nebūną pagyrūnai? Kurie parodo ką sugeba tik tada kai jų paprašo padaryti ar kai gauną užsakymą? Jei tu čia į kairė į dešinė mėtai savo š darbus ir primeti kad profesionalas esi tai žinai tokiems greitai tokia karjera ir prikerta kojas, tad manau geriau sėdėk ramus ir nebandyk čia kažko primesti. 

2019-03-26 16:17, Dizaino Paslaugos parašė:

Nu matai, man eina matyti ir kitus tavo komentarus, į kuriuos (priešingai negu tu) nebėgu ir neatsakinėju kišdamas savo niekam neįdomią nuomonę.

Ir dar vienas teiginys, cituoju "nebėgu ir neatsakinėju kišdamas savo niekam neįdomią nuomonę" Tai ką šiuo metu Tu čia darei? Tu tiesiog galėjai išvengti konfliktą. 

Aš nesakau aš esu toks vidurys tarp grafikos darbų kūrimo. Ir jeigu man reikėtu grafikos darbo tikrai ieškočiausi kažko kito, nes vien iš tavo bendravimo galimą pasakyti kad per daug savimi pasitiki. O tai kad turi reputacijos nieko nereiškia, kad manai kad tavo darbai yra "unikalus" ir pardavinėji juos žmonėms kurie mato ir žino apie tai minimaliai, taai joo, jiems tai WOW, o jei vertintu žmonės kurie tikrai gerai numano šį darbą nemanau kad taip pat tai įvertintu. Soo mate, nusileisk ;) 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Daniel. parašė:

Man dabar toks klausimėlis, sakai kad ilga laiką žiūri kad nieks nekelia darbu kurie verti dėmesio ar dar kažkas ar kurie kažką sugeba, o ne pagalvojai apie žmonės kurie tiesiog dirba ir nebūną pagyrūnai? Kurie parodo ką sugeba tik tada kai jų paprašo padaryti ar kai gauną užsakymą? Jei tu čia į kairė į dešinė mėtai savo š darbus ir primeti kad profesionalas esi tai žinai tokiems greitai tokia karjera ir prikerta kojas, tad manau geriau sėdėk ramus ir nebandyk čia kažko primesti. 

Ir dar vienas teiginys, cituoju "nebėgu ir neatsakinėju kišdamas savo niekam neįdomią nuomonę" Tai ką šiuo metu Tu čia darei? Tu tiesiog galėjai išvengti konfliktą. 

Aš nesakau aš esu toks vidurys tarp grafikos darbų kūrimo. Ir jeigu man reikėtu grafikos darbo tikrai ieškočiausi kažko kito, nes vien iš tavo bendravimo galimą pasakyti kad per daug savimi pasitiki. O tai kad turi reputacijos nieko nereiškia, kad manai kad tavo darbai yra "unikalus" ir pardavinėji juos žmonėms kurie mato ir žino apie tai minimaliai, taai joo, jiems tai WOW, o jei vertintu žmonės kurie tikrai gerai numano šį darbą nemanau kad taip pat tai įvertintu. Soo mate, nusileisk ;) 
 

Kas tu toks išvis? :D atėjo randomas iš mc temų kažką apie dizainus ir mano darbus aiškinti.

Kad tave visų pirma pastebėtų kažkas ar sulauktum klientų - turi rodyt ką turi. Jei visi tik sėdėtų ir nesirodytų, tai apie pavienius užsakymus bei darbo pasiūlymus galėtų tik pasvajoti. 

Kaip tu įsivaizduoji klientų gavimą? Ateina žmogus, kuriam reikia kažkokio tai grafinio dizaino, nueiną į prisijungusių narių sąrašą ir šauna rašyt visiem į pm? :D tuo labiau, jei ir atlieka kažkas tokius darbus, lengva sekti rekomendacijas.

Kokio konflikto? :DDD pats užsipuolei kątik, žmogų kaip tik nukreipiau į vietas, kur jam daug greičiau atsiras žmonių nusimanančių tame, ko jam reikia.

Galvoji man svarbu, kad tu nesirinksi manęs? :D sori, bet ne.

Matai, aš atstovauju įmonėms, mano darbus peržiūri aukštesni ir labiau patyrę asmenys ir visi dizainai (beveik) pareina be reikalingų korekcijų, tad gali tą savo nuomonę susikišt užantin ir toliau per mc temas komentuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-04-02 22:04, Dizaino Paslaugos parašė:

Kas tu toks išvis? :D atėjo randomas iš mc temų kažką apie dizainus ir mano darbus aiškinti.

Kad tave visų pirma pastebėtų kažkas ar sulauktum klientų - turi rodyt ką turi. Jei visi tik sėdėtų ir nesirodytų, tai apie pavienius užsakymus bei darbo pasiūlymus galėtų tik pasvajoti. 

Kaip tu įsivaizduoji klientų gavimą? Ateina žmogus, kuriam reikia kažkokio tai grafinio dizaino, nueiną į prisijungusių narių sąrašą ir šauna rašyt visiem į pm? :D tuo labiau, jei ir atlieka kažkas tokius darbus, lengva sekti rekomendacijas.

Kokio konflikto? :DDD pats užsipuolei kątik, žmogų kaip tik nukreipiau į vietas, kur jam daug greičiau atsiras žmonių nusimanančių tame, ko jam reikia.

Galvoji man svarbu, kad tu nesirinksi manęs? :D sori, bet ne.

Matai, aš atstovauju įmonėms, mano darbus peržiūri aukštesni ir labiau patyrę asmenys ir visi dizainai (beveik) pareina be reikalingų korekcijų, tad gali tą savo nuomonę susikišt užantin ir toliau per mc temas komentuot.

wtf?:DDDDDDD, kam tam zmogui cia viesintis, jei kas ieskos tokio zmogaus, tai tas zmogus numes savo portfolio ir viskas. Nesuprantu as taves, bandai kazka irodyti, bet vistiek veliesi i konlifkta, ir bandai kazka irodyti. Nieko asmenisko, tiesiog sakau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1868 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...