Peršokti į turinį

PC konsultacija


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1882 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
5 minutes prieš, Rolic parašė:

 

"Compatibility Notes

  • The motherboard M.2 slot #1 shares bandwidth with a SATA 6.0 Gb/s port. When the M.2 slot is populated, one SATA 6.0 Gb/s port is disabled."

Nežinau ar tave tai jaudina, bet tiesiog pamačiau tai.

 

Tai reiškia, kad idėjus M. 2 SSD bus tiesiog išjungta 1 sata jungtis, o ju buna ne viena, nes, m. 2 ssd pasima energijos iš sata lizdo, ir viskas veiks:) 

Redaguota , nario - Blaack
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, - Blaack parašė:

Man Hz nesvarbu, aš neżaidżiu csgo, todėl nereikia:) 

85 hz saugo labiau akis nei 75 hz, ir 60 hz yra darbinis dažnis

gan galingas pc, skirtas tik žaidimams, vien gpu kokia..ir dar net 32 gb ram.. žmonės tikrai mėto pinigus ant žaidimų ;D

Redaguota , nario ⠀⠀⠀
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, ⠀⠀⠀ parašė:

85 hz saugo labiau akis nei 75 hz, ir 60 hz yra darbinis dažnis

gan galingas pc, skirtas tik žaidimams, vien gpu kokia..ir dar net 32 gb ram.. žmonės tikrai mėto pinigus ant žaidimų ;D

Nesakiau, kad vien żaidimams bet pagrinde taip, o kas kur mėto čia ju reikalas, geriau i naudingą daiktą nei išleisti ant niekingu dalyku. 

+ 32gb ram ir tokia gpu, yra iškart, kad nereiktu kas met upgrade daryti ir pinigu metyti daznai. Nusiperki karta ir ramus 10 metu. 

Redaguota , nario - Blaack
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, - Blaack parašė:

Nesakiau, kad vien żaidimams bet pagrinde taip, o kas kur mėto čia ju reikalas, geriau i naudingą daiktą nei išleisti ant niekingu dalyku. 

+ 32gb ram ir tokia gpu, yra iškart, kad nereiktu kas met upgrade daryti ir pinigu metyti daznai. Nusiperki karta ir ramus 10 metu. 

Well, retas žaidimas 16GB išnaudoja, tai kol išnaudos 32GB šitas kompiuteris jau tikrai nebus toks galingas. O ir šiaip, niekas negali pasakyti iš tikru, kaip bus po dešimties metų. Bet jei jau mąstai apie kompiuterį darbui, tai žiūrėčiau į Ryzen.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
25 minutes prieš, darrel. parašė:

Well, retas žaidimas 16GB išnaudoja, tai kol išnaudos 32GB šitas kompiuteris jau tikrai nebus toks galingas. O ir šiaip, niekas negali pasakyti iš tikru, kaip bus po dešimties metų. Bet jei jau mąstai apie kompiuterį darbui, tai žiūrėčiau į Ryzen.

Jis nebus darbui skirtas, kažkiek tik, bet Ryzen nelabai domina. 

Na kol išnaudos tai taip bet srnas netaps tikrai, 9700k tikrai nebus senas po 5 metu po 10 gal biškuti bet ka zaidziu nors ir 20 metu pakaktu 

Redaguota , nario - Blaack
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, - Blaack parašė:

Jis nebus darbui skirtas, kažkiek tik, bet Ryzen nelabai domina. 

Na kol išnaudos tai taip bet srnas netaps tikrai, 9700k tikrai nebus senas po 5 metu po 10 gal biškuti bet ka zaidziu nors ir 20 metu pakaktu 

Oi, net nepamačiau tos dalies, kad vasara pirksi. Kaip tik derėtu apie Ryzen pamąstyti, Zen 2 yra daug žadantis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, darrel. parašė:

Oi, net nepamačiau tos dalies, kad vasara pirksi. Kaip tik derėtu apie Ryzen pamąstyti, Zen 2 yra daug žadantis.

Žiūrėjau naujienas,bet tiesiog netraukia Ryzen karta,žaidimams pakanka ir 8 branduolių,o ten jau 8/16,16/23 nereikia,čia labiau video montažui,darbui apibendrinant,o pas manęs darbui nieko nebus,apart Sony vegasas surenderinti video - viskas.

Prieš 1 valandą, pesh parašė:

Summer Sale gali būt.

 

prieš 1 valandą, E3ikaZ parašė:

Atsiras geresnių komponentų.... O kam rinktis ir laukti iki pat vasaros vidurio kai gali tada ir susirinkti....

Atsiras geresnių su tuo sutinku,bet aš renku,ką aš žaisiu ir ką veiksiu aplamai su juo,ir man geresnių nereiks,nes ir taip geros yra,Gpu naujų išleis tik su 16xx GTX karta,radeonas išeis su 16GB atmintim,bet kam visa to.Susižiūri,ką veiksi,kam naudosi ir viskas.galėčiau pasakyt kad daugumai nepatiko ekranas,nes jis didelis,o man tokio kaiptik ir reikia,nes mėgstu simuliacinius žaidimus,ir žiūrėt filmus,ypač naktį kašį,mažesni nedomina nors ir pigesni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, - Blaack parašė:

Žiūrėjau naujienas,bet tiesiog netraukia Ryzen karta,žaidimams pakanka ir 8 branduolių,o ten jau 8/16,16/23 nereikia,čia labiau video montažui,darbui apibendrinant,o pas manęs darbui nieko nebus,apart Sony vegasas surenderinti video - viskas.

 

Atsiras geresnių su tuo sutinku,bet aš renku,ką aš žaisiu ir ką veiksiu aplamai su juo,ir man geresnių nereiks,nes ir taip geros yra,Gpu naujų išleis tik su 16xx GTX karta,radeonas išeis su 16GB atmintim,bet kam visa to.Susižiūri,ką veiksi,kam naudosi ir viskas.galėčiau pasakyt kad daugumai nepatiko ekranas,nes jis didelis,o man tokio kaiptik ir reikia,nes mėgstu simuliacinius žaidimus,ir žiūrėt filmus,ypač naktį kašį,mažesni nedomina nors ir pigesni.

ka čia nusisneki. vasaros vidurį pirks , statos pavasario pradžioj. šneki beleka , išpradžiu rašai kad future proof pc pas tave ( nors mano nuomone bs cia toks dalykas ) o paskui daugiau cpu core , galingesnė gpu yra nieko gero , ir kam viso to reikia. bet va ramu dasimest ziauriai zjbs ir tikriausiai pats "sunkiausias" upgrade. ir ne , tau pc 10 metu nelaikys , tuo labiau jei žaidi žaidimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), ZoLq parašė:

ka čia nusisneki. vasaros vidurį pirks , statos pavasario pradžioj. šneki beleka , išpradžiu rašai kad future proof pc pas tave ( nors mano nuomone bs cia toks dalykas ) o paskui daugiau cpu core , galingesnė gpu yra nieko gero , ir kam viso to reikia. bet va ramu dasimest ziauriai zjbs ir tikriausiai pats "sunkiausias" upgrade. ir ne , tau pc 10 metu nelaikys , tuo labiau jei žaidi žaidimus.

Laikys ir dar kaip,daugiau cpu core,žaidimams užtenka 8 branduolių per akis,nemaišyk žaidimų ir su darbu kur reikalinga daugiau cores/threads dėl multitaskingo,Sakai galingesnė vaizdo  plokštė yra nieko gero? įdomu kas taip tau pasakė,ramų dasimečiau 32GB,pakanka per akis,ir visų neišnaudos ilgai,64 nereikia,nepanaudosi jų niekur.OC ramų dažnį padarysi ir bus gerai.O visa kita tiesiog nenusimanai manau,geriausiai būtų kad @Theodoras pasakytų nuomonę,o ne informaciją kurias sskaitė iš pasakų knygelių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), - Blaack parašė:

Žiūrėjau naujienas,bet tiesiog netraukia Ryzen karta,žaidimams pakanka ir 8 branduolių,o ten jau 8/16,16/23 nereikia,čia labiau video montažui,darbui apibendrinant,o pas manęs darbui nieko nebus,apart Sony vegasas surenderinti video - viskas.

 

Atsiras geresnių su tuo sutinku,bet aš renku,ką aš žaisiu ir ką veiksiu aplamai su juo,ir man geresnių nereiks,nes ir taip geros yra,Gpu naujų išleis tik su 16xx GTX karta,radeonas išeis su 16GB atmintim,bet kam visa to.Susižiūri,ką veiksi,kam naudosi ir viskas.galėčiau pasakyt kad daugumai nepatiko ekranas,nes jis didelis,o man tokio kaiptik ir reikia,nes mėgstu simuliacinius žaidimus,ir žiūrėt filmus,ypač naktį kašį,mažesni nedomina nors ir pigesni.

Eis ir 4/8; 6/12 procesoriai ir t.t., ne tik 8/16. 16GB VRAM nevisiem reikia, bet kaip future proof'ui čia tikrai geras dalykas, tuo labiau ir dabar yra kur galima tuos VRAM išnaudoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 21 valandas(-ų), - Blaack parašė:

Laikys ir dar kaip,daugiau cpu core,žaidimams užtenka 8 branduolių per akis,nemaišyk žaidimų ir su darbu kur reikalinga daugiau cores/threads dėl multitaskingo,Sakai galingesnė vaizdo  plokštė yra nieko gero? įdomu kas taip tau pasakė,ramų dasimečiau 32GB,pakanka per akis,ir visų neišnaudos ilgai,64 nereikia,nepanaudosi jų niekur.OC ramų dažnį padarysi ir bus gerai.O visa kita tiesiog nenusimanai manau,geriausiai būtų kad @Theodoras pasakytų nuomonę,o ne informaciją kurias sskaitė iš pasakų knygelių.

 

2019-03-14 16:25, - Blaack parašė:

Žiūrėjau naujienas,bet tiesiog netraukia Ryzen karta,žaidimams pakanka ir 8 branduolių,o ten jau 8/16,16/23 nereikia,čia labiau video montažui,darbui apibendrinant,o pas manęs darbui nieko nebus,apart Sony vegasas surenderinti video - viskas.

 

Atsiras geresnių su tuo sutinku,bet aš renku,ką aš žaisiu ir ką veiksiu aplamai su juo,ir man geresnių nereiks,nes ir taip geros yra,Gpu naujų išleis tik su 16xx GTX karta,radeonas išeis su 16GB atmintim,bet kam visa to.Susižiūri,ką veiksi,kam naudosi ir viskas.galėčiau pasakyt kad daugumai nepatiko ekranas,nes jis didelis,o man tokio kaiptik ir reikia,nes mėgstu simuliacinius žaidimus,ir žiūrėt filmus,ypač naktį kašį,mažesni nedomina nors ir pigesni.

net nepameni ka pats rasai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1882 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...