Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1710 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba diena, noriu parašyti prisistatymą, esu čia naujokas, neseniai pradėjau naudotis šiuo forumu, tiesą sakant, apie Supergames jau žinojau ir seniau, bet vis reikdavo pakvietimo, kurio nesugebėjau niekaip gauti, tad dabar yra tinkama proga pradėti reikštis čia, nes pakvietimo nebereikia bei gali prisiregistruoti nemokamai pats.

Nuo ko noriu pradėti, jog mano vardas yra Audrius, man yra dvidešimt vieneri metai, mokausi Vilniuje, VU universitete, studijuoju ekonomiką, sekasi neblogai.

Kaip supratote, gyvenu Vilniuje, Koralų rajone. Mano zodiako ženklas yra Liūtas, 08-04d. Sportuoju, lankau krepšinį bei lengvąją atletiką. Turiu kelis gyvūnus bei vieną sesę.

Norint susipažinti artimiau, galite parašyti man į asmeninę žinutę forume.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Baldas parašė:

Sveikas  fajnuoli :) Turiu tau kelis klausimus jeigu galima :)

1. Kokia tavo mėgstamiausia spalva?
2. Kas tavo geriausias draugas?
3. Ką mėgsti valgyti?

4. Mėgstamiausias grupės One Direction narys?
5. Kokias trys knygas pasiimtum į negyvenamą saką?

1. Kokia tavo mėgstamiausia spalva?: Mano mėgstamiausia spalva yra mėlyna, manau, jog daug kam patinka ši spalva :P!
2. Kas tavo geriausias draugas?: Mano geriausias draugas ir yra geriausias draugas, Supergames.LT.
3. Ką mėgsti valgyti?: Labiausiai patinka maistas, o jeigu rimtai, tai cepelinai.

4. Mėgstamiausias grupės One Direction narys?: Ši grupė man apskritai net nepatinka, rinkčiausi Arctic Monkeys; Nick O’Malley mano prioritetas. 
5. Kokias trys knygas pasiimtum į negyvenamą saką?: Kurios pamokytų mane ten išgyventi, kurios parodytų, kokį maistą bei kaip reiktų gaminti, rasti negyvenamojoj saloj, kurios padėtų pranešti kitiems, jog aš ten esu ir man reikia pagalbos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, WafliS parašė:

Turiu kelis gyvūnus bei vieną sesę.

Sesę prie gyvūnų priskirti, visai nieko sprendimas :D Tai siūlau užsipirkt ir visada spintelėje turėt popkornų, nes čia kartas nuo karto išvysi melodramų, tai gero žiūrėjimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1710 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...