Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

LibertyLife.LT | Vyksta direktorių rinkimai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1777 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 8 valandas(-ų), Expert* parašė:

Priešingai nei LibertyLife ( arba bet_koks_projektas lietuvoje u name it ), CriticalLife yra daug sudėtingesnis projektas tiek iš kodo tiek žaidimo stiliaus pusės. CL kuriamas nuo nulio - like 0, ZERO, nulio - kartu su mapu ir iki jo pabaigos dar nemažai darbo.
Liberty reikia modernizuoti porą sistemų, pataisyti pora bugų, optimizuoti pora vietų, subalansuoti ekonomiką ir done. Žinoma, kai sakau pora, kalbu optimistiškai, nes darbo ten yra pakankamai, bet... Nedarau nieko ko nebuvau daręs prieš Liberty, nes projektui dirbu už pinigus skirtumas tas, jog dabar matot, kas dirba, nes paprastai dirbdavau projektams kurie dar neatsidarė ar jau egzistuojantiems projektams kurie turėjo savo skripterį bet reikėjo daugiau pagalbos.

CriticalLife yra mano #1 prioritetas. Pusė darbo projekte įdedu į jo ateities apgalvojimą, būtų labai lengva sukurti darbą kuriame važinėjant gauni Xe/min - ką jau daug metų daro visi projektai, sunkiau apgalvoti kaip sukurti darbą unikalų darbą kuris tinka prie serverio Istorijos ( taip šis projektas turi istoriją, kuri priešingai nei kituose projektuose yra svarbi ), į jį prijungti RPG sistemas ar perkurti RPG sistemas, subalansuoti, sugalvoti jo išplėtojimą ateityje ( taip, update čia daromi pagal planą o ne kas šauna į galvą kaip visur kitur ir daugiau ar mažiau viskas jau suplanuota metus į priekį ) - o dar būtų neblogai, kad jis būtų ir unikalus ?...

Jei žinai, kad paskutiniu metu neturėjau laiko, turbūt seki CL atnaujinimus, todėl galim paimti paskutinių dviejų atnaujinimų užrašų sistemą. Iš esmes ji labai paprasta, nieko sudėtingo, nes taip ir yra, ją sukurti užtrukau vos 5 minutes. Tačiau ji yra tik front-end sistema, kurią mato visi žaidėjai, tikroji sistema veikia back-end'e pavadinimu Order List. Tai sistema prie kurios teko pavargi ne vieną valandą tam, kad visos kitos sistemos, let's say darbo užrašai, gaujų užrašai ir t.t. užtruktų sukurti 5 minutes. Bet vėl, jei seki projekto atnaujinimus turėtum žinoti, kad investuoju labai daug laiko į modifikacijos optimizavimą ir paruošimą ateičiai.

Kartais reikia atsiplėšti nuo CL ir pažiūrėti kokį filmą, pasiklausyti muzikos ar pnš, dabar teks skirti mažiau laiko filmam ir muzikai ir padirbėti prie Liberty. Darbui prie CL jis tikrai nepakenks. Kai pažiūrėsi atnaujinimus galėsi spręsti tai buvo tiesa ar ne. ?

O neturėjau laiko nes persikrausčiau. ( ir dar pora shit kurių jum žinoti nereik ) 
 

 

Nu jo, turbūt zjbs jausmas kurti savo serverį tobuliausią pasaulyje ir nuo 0, bet gavus pasiūlymą iš žmogaus, kuris per mėnesį sugeba pakeisti 3 projektus, pasislėpt po Mariaus LibertyCity laurais ir bėgt su Ainium kurt LibertyLife ir apsimesti, kad bus toks pat geras kaip LibertyCity buvo.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, dark. parašė:

tai taip ir yra, kad nk nedarot tavo 1 sistema nesiskaito kaip 200 lt serveriu, kurie 0 ka ir padaro kaip toks bumerynas kur diena is dienos zonu addinimai ir viskas daugiau nieko, ir tai tavo sistema si trash buvo nors ir ja ne pats sugalvojai, o kad ant kebabo nevalgau tokiu nes labai daug kaloriju ir 0 angliavandeniu, todel lietuviai ir yra fat (jeigu anglu supranti ir 4,01 isejo).

Dabar jau nesiskaito :D paskaitę vieną to sargo atnaujinimą, pamatę dar kažkur tuos tiltus tai dabar kaip seno passato signalizacija kauks, kad visi atnaujinimai vienodi ir tiltas iš kažkur ištrauktas kol akumas nenusės. 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Dizaino Paslaugos parašė:

Nu jo, turbūt zjbs jausmas kurti savo serverį tobuliausią pasaulyje ir nuo 0, bet gavus pasiūlymą iš žmogaus, kuris per mėnesį sugeba pakeisti 3 projektus, pasislėpt po Mariaus LibertyCity laurais ir bėgt su Ainium kurt LibertyLife ir apsimesti, kad bus toks pat geras kaip LibertyCity buvo.

Neigiamų komentarų asas. Pirmiausia, įdomu kas tau gyvenime taip nepasisekė, kad stengiesi visur pasėti negatyvą savo verkšlenimais. Kiek teko matyti tavo komentarų šiame forume tai kone kiekvienas yra neigiamas, o iš tavęs palaikymo sulaukia tie, kurie elgiasi lygiai taip pat. Nėra viskas taip blogai, daugiau optimizmo, pamatysi, kaip greitai viskas pasikeis į gerąją pusę.

Kas liečia visus etatinius neigiamų komentarų autorius, tai tikrai nežadu atsakinėti ir veltis į konfliktus. Kiekvienas turi teisę išreikšti savo nuomonę ir jeigu jums šioje temoje patinka išsilieti, aš tą padaryti leidžiu, man visiškai vienodai, nežadu kreipti į tai dėmesio. Atsižvelgsiu tik į pagrįstą kritiką.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, Ainius parašė:

Neigiamų komentarų asas. Pirmiausia, įdomu kas tau gyvenime taip nepasisekė, kad stengiesi visur pasėti negatyvą savo verkšlenimais. Kiek teko matyti tavo komentarų šiame forume tai kone kiekvienas yra neigiamas, o iš tavęs palaikymo sulaukia tie, kurie elgiasi lygiai taip pat. Nėra viskas taip blogai, daugiau optimizmo, pamatysi, kaip greitai viskas pasikeis į gerąją pusę.

Kas liečia visus etatinius neigiamų komentarų autorius, tai tikrai nežadu atsakinėti ir veltis į konfliktus. Kiekvienas turi teisę išreikšti savo nuomonę ir jeigu jums šioje temoje patinka išsilieti, aš tą padaryti leidžiu, man visiškai vienodai, nežadu kreipti į tai dėmesio. Atsižvelgsiu tik į pagrįstą kritiką.

Priešpaskutinis tavo sakinys kertasi su tuo kad išvis atrašei į mano komentarą ir dar kažką apie mane bandai pasakyti. 

Jo, nepasisekė, turiu darbą, gyvenimą, kuomet visas tavo gyvenimas tai sampo sultano salonas ir bandymai uždirbti iš vaikų sampe. Liūdniausia dalis, kad niekur tau nieko nepavyksta, o tik visur pasirodai savo "darbais" koks apgailėtinas esi.

 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Dizaino Paslaugos parašė:

Priešpaskutinis tavo sakinys kertasi su tuo kad išvis atrašei į mano komentarą ir dar kažką apie mane bandai pasakyti. 

Jo, nepasisekė, turiu darbą, gyvenimą, kuomet visas tavo gyvenimas tai sampo sultano salonas ir bandymai uždirbti iš vaikų sampe. Liūdniausia dalis, kad niekur tau nieko nepavyksta, o tik visur pasirodai savo "darbais" koks apgailėtinas esi.

 

Na tu tikras šaunuolis, turi darbą ir dar net gyvenimą... Reikia lygiuotis į tave dabar būtinai, tikras sėkmingo gyvenimo ekspertas. Turbūt retas sugebėtų pasiekti tiek, kiek jau pasiekei tu, o dar toks jaunas, tai kas bus ateityje? Beje, neigiamų komentarų rašymas tai čia tavo darbas ar labiau hobis?

Kas tau leidžia daryti išvadą, kad man niekas nepavyksta? Dabar atsisėsk ir laikykis... Aš irgi turiu gyvenimą ir turiu mėgstamą darbą. Sakai nepasisekė man su šio mėnesio projektais, kuriuose buvau? Taip, tu teisus, nepasisekė, kadangi tiek viename, tiek kitame užlipau ant to pačio grėblio – savininkų aplaidumas ir negebėjimas susitvarkyti elementariausių dalykų. Abu kartus pasitraukiau pats, neplanavau veltui gaišti savo laiko, taip mano vietoje būtų pasielgęs kiekvienas. Būtent dėl to nusprendžiau nebemindžioti grėblių ir viskas paimti į savo rankas. Pasitikiu savo jėgomis, turiu gerai savo darbą išmanantį programuotoją ir sieksime turėti stabiliai veikiantį projektą.

Mano pagrindinis tikslas nėra pasipelnyti iš kuriamo projekto, nesistengsiu to daryti, kaip buvo LibertyCity, kai buvo neribojami žaidimo pinigų pardavimai, už kosminius pinigus parduodami verslai bei visos kitos paslaugos. Noriu, kad žaidėjai žaistų stabilią ekonomiką turinčiame serveryje, o būtent nuo to ir prasideda tikras žaidimo įdomumas, jei bus palaida bala ekonomikoje, nublanks ir visos sistemos.

Atrašiau tau, nes noriu, kad bent kažkiek objektyviau situaciją vertintum, ar tu tuo pasinaudosi, čia jau tavo reikalas. Neturiu nieko prieš tave ir nenoriu pyktis, tiesiog šioje vietoje tu peržengi ribas ir reiktų tą suprasti. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie pačią modifikaciją daug ko pasakyti neturiu, kadangi nesu GRP stiliaus projektų mėgėjas ir iki uždarymo serveryje pražaidžiau valandą ar dvi, vien dėl to, kad pažiūrėčiau, ar visas tas išpūstas populiarumo burbulas buvo pelnytas ar ne, tačiau užteko trumpos "pažinties" su pačiu temos autoriumi, jog žinočiau, kad jeigu ir būčiau tokio tipo serverių mėgėjas, niekada čia nežaisčiau vien dėl jo. Kurie žino, kurie ne, šis veikėjas buvo pasivaidenęs ir mirštančiame dogberry projekte, tačiau jam užteko vieno pranešimo, kad 90% serverio žaidėjų (nors gal labiau forumo lankytojų) "sukiltų" prieš jį, o viso to priežastis - kvailos, nereikalingos, neapgalvotos ir visiškai nenaudingos idėjos bei taisyklės. Nežinau, ar tas pačias taisykles jis žada įvedinėti ir šiame projekte, bet jeigu atsakymas teigiamas, gailiuosi būsimų žaidėjų kuriems reikės su tuo taikstytis ir dėl įvairių apribojimų žaisti kaip robotams be galimybės išreikšti savo nuomonę.

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Dizaino Paslaugos parašė:

Nu jo, turbūt zjbs jausmas kurti savo serverį tobuliausią pasaulyje ir nuo 0, bet gavus pasiūlymą iš žmogaus, kuris per mėnesį sugeba pakeisti 3 projektus, pasislėpt po Mariaus LibertyCity laurais ir bėgt su Ainium kurt LibertyLife ir apsimesti, kad bus toks pat geras kaip LibertyCity buvo.

Jei kalbi apie žaidėjų skaičių, kol kas 1000 įveikti neįmanoma todėl geresnis iš tos pusės tikrai nebus nė vienas projektas.
Kas liečia sistemas, buvo nemažai klaidų ir būdų kaip žaidėjai galėjo buginti pinigus. Kodo optimizavimas neegzistavo. Marius atbanindavo čyterius ir prašė nebaninti žaidėjų kurie naudojo botus AFK pinigų farminimui tam, kad serveryje būtų daugiau "žaidėjų".
Jei čia tas gerumas apie kurį kalbi, ne tikrai ne tokio gerumo projektą norim sukurti...

Pasiūlymas nėra naujas, jei skaitei temą Marius žadėjo atiduoti projektą man. Būčiau tempęs projektą iki tol kol jame nebėra žaidėjų arba startuotų CL.

Turiu nemažai gerų atsiminimų su LC, rekordas nebuvo vienas iš jų, nes tuo metu aš irgi galvojau, kad su botais pasiektas, bet vėliau paskaičiavau kiek buvo unikalių IP. Kazino Lucky Seven čj viena iš geriausių sistemų kurią sukūriau, kai ją naudojo daugiau žaidėjų nei bet kurio paros metu 99% samp projektų turėjo žaidėjų. Užsukdavau vakarais pažaisti porai minučių, bet praleisdavau pora valandų.

Ainius prisijungė prie projektų, pasakė ką reikia padaryti, projektų komanda nieko nedarė, taigi išėjo ir pradėjo savo projektą prie kurio turi daugiau valdymo galios. Norėjo padėti mirštantiem projektam prisikelti, bet nepavyko. ?

prieš 3 valandas(-ų), Inv1s parašė:

Dabar jau nesiskaito :D paskaitę vieną to sargo atnaujinimą, pamatę dar kažkur tuos tiltus tai dabar kaip seno passato signalizacija kauks, kad visi atnaujinimai vienodi ir tiltas iš kažkur ištrauktas kol akumas nenusės. 

Apie kokius tiltus kalbam, aš tiltus turėjau 2012 - 2013 metais kurios galima sprogdinti. ( čia kaip supratau juos sprogdinti galima :D )

Redaguota , nario Expert*
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sėkmės projektui , nieko blogo nesakysiu  , nes nebendravau nei su vienu žmogumi tad bereikalingos kritikos nesakysiu , laikas parodys , kas buvo teisūs ar tie kurie sakė kad šis projektas gyvuos ilgai ir sėkmingai , ar tie kurie negatyviai apie tai šneka, kas bus ateityje 100 procentų nežinom laikas parodys. Sėkmės darbuose , padarykit tai darbais , o ne tik žodžiais,

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Ainius parašė:

Na tu tikras šaunuolis, turi darbą ir dar net gyvenimą... Reikia lygiuotis į tave dabar būtinai, tikras sėkmingo gyvenimo ekspertas. Turbūt retas sugebėtų pasiekti tiek, kiek jau pasiekei tu, o dar toks jaunas, tai kas bus ateityje? Beje, neigiamų komentarų rašymas tai čia tavo darbas ar labiau hobis?

Kas tau leidžia daryti išvadą, kad man niekas nepavyksta? Dabar atsisėsk ir laikykis... Aš irgi turiu gyvenimą ir turiu mėgstamą darbą. Sakai nepasisekė man su šio mėnesio projektais, kuriuose buvau? Taip, tu teisus, nepasisekė, kadangi tiek viename, tiek kitame užlipau ant to pačio grėblio – savininkų aplaidumas ir negebėjimas susitvarkyti elementariausių dalykų. Abu kartus pasitraukiau pats, neplanavau veltui gaišti savo laiko, taip mano vietoje būtų pasielgęs kiekvienas. Būtent dėl to nusprendžiau nebemindžioti grėblių ir viskas paimti į savo rankas. Pasitikiu savo jėgomis, turiu gerai savo darbą išmanantį programuotoją ir sieksime turėti stabiliai veikiantį projektą.

Mano pagrindinis tikslas nėra pasipelnyti iš kuriamo projekto, nesistengsiu to daryti, kaip buvo LibertyCity, kai buvo neribojami žaidimo pinigų pardavimai, už kosminius pinigus parduodami verslai bei visos kitos paslaugos. Noriu, kad žaidėjai žaistų stabilią ekonomiką turinčiame serveryje, o būtent nuo to ir prasideda tikras žaidimo įdomumas, jei bus palaida bala ekonomikoje, nublanks ir visos sistemos.

Atrašiau tau, nes noriu, kad bent kažkiek objektyviau situaciją vertintum, ar tu tuo pasinaudosi, čia jau tavo reikalas. Neturiu nieko prieš tave ir nenoriu pyktis, tiesiog šioje vietoje tu peržengi ribas ir reiktų tą suprasti. 

Aš kažką sakiau, kad į mane lygiuotis reikia? :D yra milijonai, kurie už mane geriau gyvena, bet aš gyvenimu nesiskundžiu, kaip kad bandei man prikabint kažką.

Kuo toliau tuo labiau panašėji į ruselį komunistą, kuriam mama vaikystėj zoliaciją ant burnos klijuodavo ir neleisdavo šnekėt, o tai išveš į rūsyną dar, o po laisvės pripažinimo Lietuvoj atvarė į Lietuvą pasirodyt ką sukaupė galvoj per savo patirtį.

Neigiamų komentarų rašymas man yra darbas, moka už kiekvieną komentarą tokiem dundukam kaip tu eurus, bet kaip matau tau niekas eurų neduoda už tuos tūkstantinius žodžius kiekviename komentare. Oh well, nepasisekė tau turbūt :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Dizaino Paslaugos parašė:

Kuo toliau tuo labiau panašėji į ruselį komunistą, kuriam mama vaikystėj zoliaciją ant burnos klijuodavo ir neleisdavo šnekėt, o tai išveš į rūsyną dar, o po laisvės pripažinimo Lietuvoj atvarė į Lietuvą pasirodyt ką sukaupė galvoj per savo patirtį.

Savo gyvenimiška patirtimi daliniesi? Aš nežinojau, kad vaikams dar taip mamos padaryti gali. Iš kitos pusės, supratau iš kur pas tave tiek daug neapykantos virtualioje erdvėje, sunku susilaikyti dabar, kai anksčiau išsikalbėti nebuvo jokių galimybių, nes tėvai ir tie tildė.

12 minutes prieš, Eimantas // parašė:

sw o ce bus nasa?

Taip, bus. Tik siekdami išvengti problemų, kurių buvo ankstesniame projekte pakeisime vietą ir kažkiek keisis pačios darbo funkcijos, apie tai plačiau pranešime, kai bus viskas pilnai paruošta.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Ainius parašė:

Savo gyvenimiška patirtimi daliniesi? Aš nežinojau, kad vaikams dar taip mamos padaryti gali. Iš kitos pusės, supratau iš kur pas tave tiek daug neapykantos virtualioje erdvėje, sunku susilaikyti dabar, kai anksčiau išsikalbėti nebuvo jokių galimybių, nes tėvai ir tie tildė.

Taip, bus. Tik siekdami išvengti problemų, kurių buvo ankstesniame projekte pakeisime vietą ir kažkiek keisis pačios darbo funkcijos, apie tai plačiau pranešime, kai bus viskas pilnai paruošta.

 

Sunkioj šeimoj gyvenai, ponas komuniste

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1777 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...