Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar verta rodyti dėmesi SA-MP'ui?


Mažius*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1871 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, taigi jau praėjo 2 beveik savaitės kaip nežaidžiu SA-MP'o, ir norėjau pakalbėti tokie tema :) 

,,Ar verta rodyti dėmesi SA-MP'ui?''

Galit šioje temoje išsakyti savo nuomonė apie SA-MP'a ir kas sieja jį ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, VolkswagenLTU parašė:

Vėrta jeigu tau dar sudomina žaidimas, dauguma eina visi ant naujesniu žaidimų, PVZ: GTA V pamatau lietuviškus serverius graudu darosi žiūrėti, SA-MP daug įdomiau Sistemos / žaidimo valdymas / ir kt.

Na jo, bet žiūrint į grafika ir jos kokybė, + duočiau GTA V, bet matai, kiekvienas žaidimas turi ir pliusu ir minusu ;) 

4 minutes prieš, Robezas parašė:

Rodyk dėmesį šeimai, draugams, o ne samp'ui... Samp'ą arba žaidi arba ne, negyveni jame.

Sutinku 100proc. su tavim, šeima,draugai ir t.t. yra 100-a kartu svarbiau nei SA-MP'as/žaidimai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, AivarasT parašė:

Man asmeniškai nėra kito žaidimo kuris patiktų taip kaip šis, prisiminus old scool Real-Life.lt projektą.

Tai visiems tas pats.. bet ateina toks laikas kai supranti, kas yra svarbiau ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, jeigu tau kyla toks klausimas kad postą sukurt, reiškiasi tau šis žaidimas nepatinka ir manau tokiu atveju gali jo ir nežaisti ;). Aš asmeniškai samp be pertraukų ilgesnių žaidžiu apie 8 metus, keista, tačiau dar neatsibodo, galbūt dėl to jog 4 metus skyriau GRP projektams (kaip sarg, lmg, greenside ir t.t), ir 4 metus RP projektams (kaip LS-RP, RCRP ir daugeliui kitų). Šita tema yra bereikalinga, nes čia jau tau pačiam spręsti, iš mano pusės - jeigu žaisi lietuviškus projektus, žaisti neapsimoka nebent nori "for fun" viską veikti bet neturėti gero experienco, jeigu žaisi užsienietiškuose projektuose, roleplay, žaisti apsimoka, nes bus ir "for fun" ir pavyks daug gero experienco gauti bei prisiminimų. Lietuviškuose topiniuose projektuose pagrinde grindinimas yra ir rutina, man asmeniškai keista kaip žmonėms nepabosta tas pats per tą patį, tai jei ta dviejų savaičių pertrauka pas tave yra nes atsibodo, tai rekomenduoju pažaisti roleplay, angliškame serveryje kokiam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Mark_Roman. parašė:

Ir poto visi pyksta, kad forume trolių perdaug.

Nelabai pagavau kampa, ką tuom norėjai pasakyti :)

prieš 7 valandas(-ų), renaldasj parašė:

Ohh. Pasinaudok paieška, pilna tokių temų buvo sukruta apie SA:MP "ateitį" ar panašius dalykus..

Jo, žinau! Tsg, ten senos temos, o aš noriu su šįa tema sužinoti visu nuomonė apie SA-MP'a

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, aPacer parašė:

Sutinku visiškai kad SA-MP dar mano manymu ilgai gyvuos jeigu atsiras normalių projektų ps RL DA BEST

Na, matai, vis mažėja žaidėjų lietuvos sa-mp'e, o šjp nemirs sa-mp'as kol pasaulyje žais ji kas nors ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1871 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...