Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau apmokamo scipterio.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1847 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, jeigu netikėtai užklydai į šia temą skaityk toliau! Temoje jūs rasite informaciją apie mano ieškomą asmenį. Ieškomas narys prisijungimui į projektą, pinigai mokami, idėjų sąrašas ilgas, darbo nemažai. Nelaukiu pradinukų kurie ketina haliavai užsidirbti, reikalingas žmogus su patirtimi, nenorėčiau sulaukti žodžio nemoku, nesugebu padaryti.

Kuo tikiuosi iš scipterio :

  • Turėti 2-3 pavydžius, neturintys duosiu darbelį, jeigu viskas gerai nupirksiu.
  • Turėti laiko prisėsti prie kompiuterio, netingėti dirbti.
  • Stipraus charakterio, gebėjimą išklausyti bei diskutuoti.
  • Norinčio prisijungti prie projekto, užsidirbti.

Užmokestis: Užbaigus to doo listą pinigai sumokami pinigai, pinigų nemoku į priekį be rezultato.

Kontaktai:

skype eriks-18  , discord

wpthunder#4232
Redaguota , nario T’Shelby
:)
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, ES.^ parašė:

Darbas - pinigai ar "dalis pelno"? Kiek darbo, ką moki? Kokie terminai?

Nesiūlau dalį pelno, nes jis dar negeneruojamas. Apie darbą galima pakalbėti ir privačiai, o apie atsiskaitymą galiu pasakyti tik tiek - kiek dirbsi, tiek uždirbsi. Su manimi galima susitarti ir savaitinį, mėn atsiskaitymų, už padaryta to doo listą ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), T’Shelby parašė:

Negalima ieškoti kitokio? Pinigus moku aš, reikalavimai mano.

Neįmanoma reikalauti dirbti vien tau. Aš jau kelis metus atlieku žemėlapio darbų užsakymus įvairiems projektams. Tai buvo tiek garsus Lietuvoje, tiek ne ir dirbant su vienu, visada dirbu ir su kitu. Jei turiu laiko ir pakankamai fantazijos įgyvendinti darbus, kodėl negaliu pasipelnyti papildomai ir iš kitų žmonių turint savo sugebėjimus ir laisvą laiką ? Tuo labiau tai yra naudinga papildant klientų bagažą. Čia lygiai tas pats, jog automobilių dalių parduotuvė eoltas pardavinės detales tik vienam servisui, nes ta servisas taip nori, kai tuo tarpu detales gali parduot ir kitiems keturiems servisams ir užsidirbti daugiau :taika:. Gali reikalaut pastovaus progreso, darbo iki tam tikrų datų, tačiau reikalaut dirbt tik tau yra absurdas ir pats irgi nepasirašyčiau, nebent man už darbą trigubai mokėtum už kitus, tada galima būtu pagalvot ir apie tokia sąlygas, tik žinoma tai irgi yra absurdas. 

  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

54 minutes prieš, Quel parašė:

Neįmanoma reikalauti dirbti vien tau. Aš jau kelis metus atlieku žemėlapio darbų užsakymus įvairiems projektams. Tai buvo tiek garsus Lietuvoje, tiek ne ir dirbant su vienu, visada dirbu ir su kitu. Jei turiu laiko ir pakankamai fantazijos įgyvendinti darbus, kodėl negaliu pasipelnyti papildomai ir iš kitų žmonių turint savo sugebėjimus ir laisvą laiką ? Tuo labiau tai yra naudinga papildant klientų bagažą. Čia lygiai tas pats, jog automobilių dalių parduotuvė eoltas pardavinės detales tik vienam servisui, nes ta servisas taip nori, kai tuo tarpu detales gali parduot ir kitiems keturiems servisams ir užsidirbti daugiau :taika:. Gali reikalaut pastovaus progreso, darbo iki tam tikrų datų, tačiau reikalaut dirbt tik tau yra absurdas ir pats irgi nepasirašyčiau, nebent man už darbą trigubai mokėtum už kitus, tada galima būtu pagalvot ir apie tokia sąlygas, tik žinoma tai irgi yra absurdas. 

Sutinku su kiekvienu parašytu žodžiu. Galbūt ne taip daugelis supratote, blogai galbūt parašiau temą. Ieškau norinčio prisijungti prie projekto, žinoma ir užsisirbti. Teko susidurti su porą variantu, kai scipteris neturi paprasčiausiai laiko nes sciptiną kažkam kitam. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, T’Shelby parašė:

Sutinku su kiekvienu parašytu žodžiu. Galbūt ne taip daugelis supratote, blogai galbūt parašiau temą. Ieškau norinčio prisijungti prie projekto, žinoma ir užsisirbti. Teko susidurti su porą variantu, kai scipteris neturi paprasčiausiai laiko nes sciptiną kažkam kitam. 

Na pvz aš dirbu prie greenside ir riverdale projektų, taip pat kartais apsiimu paprastais užsakymais, kurie nepasiūlo nuolatinio darbo, tai tokiems užsakymams skiriu mažiau laiko ir dažniausiai jie stovi eilėje (tiesa sakant 2 mėn. iš viso niekam nieko nedariau kadangi nebuvo laiko). Būna ir išimčių, kur žmonės siūlo nedidelius darbus ir moka gerus pinigus, tai juos nukeliu į eilės pradžią.

Realiai skripterių pilna, tik, kad jų žinios prastos, nelabai yra iš ko rinktis. Jeigu tokia tema būtų prieš kokius 5-8 m., tai galėčiau rekomenduoti tikrai ne vieną šios srities profesionalą.

Gal jeigu būtų kitokios sąlygos ir sugebėtum sudominti užmokesčiu, galbūt pasirašyčiau ir pats.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1847 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...