zeth

[KLAUSIMAS] "Mapp'inimas" ar "Skript'inimas"? SA:MP

Mapinimas ar skriptinimas?  

20 balsai

1. 1. Mapinimas ar skriptinimas?

Recommended Posts

Sveiki.

Vis galvoje sukasi ┼íitie du dalykai mapinimas ar skriptinimas? - i┼írei┼íkit savo nuomon─Ö k─ů b┼źtu geriausiai veikti laisvo laiko turin─Źiui ┼żmogui. Galvoji skriptint, ir galvoju ir mapp'inti. Jeigu ┼żinot kas kaip veikia, pra┼íau apra┼íyt pilnamoj. Kokiu program┼│ reiktu(apie mapinima, skriptinimui ┼żinau). B┼źsiu visiems d─Śkingas, kas atsakys normaliai ir patars.┬á:wub:

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Abu dalykai praver─Źia turint server─», tuolabiau jeigu darai darbus kokybi┼íkai, bet visgi server─» kuria skripteris o ne maperis, didesn─Ś atsakomyb─Ś, etc. O k─ů pasirinkti priklauso nuo ─»g┼źd┼żi┼│ ir noro. Tiesiog darai kas patinka.

Redaguota , nario Timber

sampo era kaip ir cs 1.6 art─Śja ─» pabaig─ů, nauj┼│ ┼żaid─Śj┼│ ateina ma┼żai, o ┼żaid┼żia tai da┼żniausiai tik ┼żmon─Śs, kurie ┼íiam ┼żaidimui jau─Źia nostalgija, ko pasekoje suma┼ż─Śja j┼│ praleid┼żiamas laikas serveriuose ir ┼żinoma tai atsiliepia j┼│ i┼íleid┼żiamomis sumomis ┼żaidimui, gaila pripa┼żinti, bet naujiems projektais dabar ─»l─»sti ─» sampo rink─ů b┼źt┼│ ypa─Ź, ypa─Ź sud─Śtinga.

1 minute prie┼í, naut1lus para┼í─Ś:

sampo era kaip ir cs 1.6 art─Śja ─» pabaig─ů, nauj┼│ ┼żaid─Śj┼│ ateina ma┼żai, o ┼żaid┼żia tai da┼żniausiai tik ´╗┐┼żmon─Śs, kurie ┼íiam ┼żaidimui jau─Źia nostalgija, ko pasekoje suma┼ż─Śja j┼│ praleid┼żiamas laikas serveriuose ir ┼żinoma tai atsiliepia j┼│ i┼íleid┼żiamomis sumomis ┼żaidimui, gaila pripa┼żinti, bet naujiems projektais dabar ─»l─»sti ─» sampo rink─ů b┼źt┼│ ypa─Ź, ypa─Ź sud─Śtinga.

Va tokiu atsakym┼│ gal─Śtu b┼źti ir daugiau.┬á;)

6 minutes prie┼í, pesh para┼í─Ś:

Nebeverta mokintis ant samp nk. TAI TIK MANO NUOMON─ľ

O k─ů patartum mokytis tada?

Mano nuomon─Ś jog SA-MP'as mir─Ös, o cs 1.6 visai nieko dar ;)┬á

Geriau jud─Śti prie GTA V, nes tai manau jis periims SA-MP'o visa pasauli :)┬á

6 minutes prie┼í, Jefferson'as para┼í─Ś:

Mano nuomon─Ś jog SA-MP'as mir─Ös, o cs 1.6 visai nieko dar ;)┬á

Geriau jud─Śti prie GTA V, nes tai manau jis periims SA-MP'o visa pasauli :)┬á

Niekur nedings tas sampas, nebent rusams atjungs interneta. San andreas ┼żem─Ślapis daro sampa ─»patingu, kaip ir pat─» gta sa, kur─» sunku u┼żmir┼íti ir po kurio laiko negr─»┼żti ─» samp'─ů bent jau man.

Nebesi┼źlau jau ka┼żk─ů daryt ant sampo, 2019 jau juk. Kurkit GTA 5 serverius, dabar jie on fire. O sampui jau nebe tie laikai, jis vis ma┼żiau ir ma┼żiau populiarus.

Si┼źlau mokintis C++, pats ne per seniausiai u┼żsikabinau. Su c++ gal─Śsi kurt k─ů tik nori, a┼í pavyzd┼żiui ant GTA 5 online menu prad─Śjau kurt tai visai fun yra.

Gta sa-mp dar gyvens. Gta V dar kokie minimum 5-7 metai┬ákol atsiras nema┼żai ┼żaid─Śj┼│. Jeigu tarp gta samp yra daugelis kuris sako kad jam "sampas lagina" tai iki gta V jiems dar toli. Dar labai didel─Ś dalis ┼żaid─Śj┼│ turi "medinius" kompiuterius, tad kol su ┼íiuo reikalu niekas nepasikeis, tol gta samp taip pa─Źiai ir 1.6 gyvuos.

Mano nuomon─Ś kaip ir min─Śjo vienas narys kuris pakomentavo, SA-MP'e ka┼żko mokytis yra nebeverta, kadangi tuoj ─» rink─ů ┼żengs GTA V projektai kurie manau pakeis dabartinius SA-MP projektus. Vienas i┼í mano si┼źlom┼│ variantu yra dizain┼│ kodavimas, ┼íiuo metu j┼│ paklausa gan didel─Ś. Gero vakaro ?

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele