Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[KLAUSIMAS] "Mapp'inimas" ar "Skript'inimas"? SA:MP


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1881 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Mapinimas ar skriptinimas?  

20 balsai

  1. 1. Mapinimas ar skriptinimas?



Recommended Posts

Sveiki.

Vis galvoje sukasi šitie du dalykai mapinimas ar skriptinimas? - išreiškit savo nuomonę ką būtu geriausiai veikti laisvo laiko turinčiui žmogui. Galvoji skriptint, ir galvoju ir mapp'inti. Jeigu žinot kas kaip veikia, prašau aprašyt pilnamoj. Kokiu programų reiktu(apie mapinima, skriptinimui žinau). Būsiu visiems dėkingas, kas atsakys normaliai ir patars. :wub:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Abu dalykai praverčia turint serverį, tuolabiau jeigu darai darbus kokybiškai, bet visgi serverį kuria skripteris o ne maperis, didesnė atsakomybė, etc. O ką pasirinkti priklauso nuo įgūdžių ir noro. Tiesiog darai kas patinka.

Redaguota , nario Timber
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sampo era kaip ir cs 1.6 artėja į pabaigą, naujų žaidėjų ateina mažai, o žaidžia tai dažniausiai tik žmonės, kurie šiam žaidimui jaučia nostalgija, ko pasekoje sumažėja jų praleidžiamas laikas serveriuose ir žinoma tai atsiliepia jų išleidžiamomis sumomis žaidimui, gaila pripažinti, bet naujiems projektais dabar įlįsti į sampo rinką būtų ypač, ypač sudėtinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, naut1lus parašė:

sampo era kaip ir cs 1.6 artėja į pabaigą, naujų žaidėjų ateina mažai, o žaidžia tai dažniausiai tik žmonės, kurie šiam žaidimui jaučia nostalgija, ko pasekoje sumažėja jų praleidžiamas laikas serveriuose ir žinoma tai atsiliepia jų išleidžiamomis sumomis žaidimui, gaila pripažinti, bet naujiems projektais dabar įlįsti į sampo rinką būtų ypač, ypač sudėtinga.

Va tokiu atsakymų galėtu būti ir daugiau. ;)

6 minutes prieš, pesh parašė:

Nebeverta mokintis ant samp nk. TAI TIK MANO NUOMONĖ

O ką patartum mokytis tada?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Jefferson'as parašė:

Mano nuomonė jog SA-MP'as miręs, o cs 1.6 visai nieko dar ;) 

Geriau judėti prie GTA V, nes tai manau jis periims SA-MP'o visa pasauli :) 

Niekur nedings tas sampas, nebent rusams atjungs interneta. San andreas žemėlapis daro sampa įpatingu, kaip ir patį gta sa, kurį sunku užmiršti ir po kurio laiko negrįžti į samp'ą bent jau man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebesiūlau jau kažką daryt ant sampo, 2019 jau juk. Kurkit GTA 5 serverius, dabar jie on fire. O sampui jau nebe tie laikai, jis vis mažiau ir mažiau populiarus.

Siūlau mokintis C++, pats ne per seniausiai užsikabinau. Su c++ galėsi kurt ką tik nori, aš pavyzdžiui ant GTA 5 online menu pradėjau kurt tai visai fun yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gta sa-mp dar gyvens. Gta V dar kokie minimum 5-7 metai kol atsiras nemažai žaidėjų. Jeigu tarp gta samp yra daugelis kuris sako kad jam "sampas lagina" tai iki gta V jiems dar toli. Dar labai didelė dalis žaidėjų turi "medinius" kompiuterius, tad kol su šiuo reikalu niekas nepasikeis, tol gta samp taip pačiai ir 1.6 gyvuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano nuomonė kaip ir minėjo vienas narys kuris pakomentavo, SA-MP'e kažko mokytis yra nebeverta, kadangi tuoj į rinką žengs GTA V projektai kurie manau pakeis dabartinius SA-MP projektus. Vienas iš mano siūlomų variantu yra dizainų kodavimas, šiuo metu jų paklausa gan didelė. Gero vakaro ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1881 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...