Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

15min - 25E!!!!!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1855 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dieve švenčiausias, prašau nesinaudokite tokiom programėlėm, jau ne vieną kartą girdėjau kaip po kiek laiko iš jūsų kortos nusiema pinigus, daug kas siūlė siūstis ir gausiu pinigų, bet kaip aukščiau rašė žmones - greitų ir lengvų pinigų nebuna, jei jie greiti, reiškias kažkas ne taip. Tiesiog žmogus reklamuoja, kad iš refu užsidirbtu, sekmės, tikiuosi paklausysite manes ;) Eikit geriau rimtu kuo užsiimkit internete ir bus didesni pinigai ir garantuoti negu iš tokių nesamonių.

Redaguota , nario flexnet.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš skleidžiant erezijas pasidomėkit kas tas monese, kuom užsiima, kaip iškilo ir kokia jų reputacija. + Vertėtų paminėt ir tą patį transfergo, kuris prieš metus dalino po 15e ar 30e tokiu pačiu principu - už reffus, o dabar kuo puikiausiai užsiima savo veikla.

Edited: Patikrinau ir transfergo vis dar siūlo po 10e pakviestam ir pakvietusiam.

O kad jūs ten kažkada girdėjot apie kažkokį šūdprojektį ir ant jo pasimovėt, kuris "dalina" pinigus už ref, o net nėra žinomas jo savininkas ar veikla, tai netaikykit to visiem. 

prieš 13 valandas(-ų), Soundas_ parašė:

Net neabejoju kad statistiškai daugiau žmonių siekdami tų 'free pinigų' praranda ką įdeda arba kitaip nukenčia dėl tapatybės patvirtinimo ir dokumentų siuntimo bet kur :) Tad nepisk čia proto su savo nesąmonėm, už referral'ą bando bonusus gaut ir kabina makaronus čia visiem... Jei mėgsti rizikuot su tom nesąmonėm į 'naujas firmas' kad tuos kelis eurus gaut, tai tavo reikalas, nereik čia naglai kišt žmonėm tos "naudos" ir viliot sėkmės istorijom, neperspėjus dėl galimos rizikos.

1. Šnekam ne apie statistiką, o būtent apie monese.

2. Aš nieko naglai nekišu, o pasakau kaip yra. O tai ką tu darai vadinama šmeižimu ir jeigu tai tavęs neliečiai- praeik pro šoną. 

Išmokit pagaliau reikštis ten, kur turit pasakyt ką naudingo, o ne tik savo urvinę išmintį demonstruot.

 

Redaguota , nario InFormer`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), InFormer` parašė:

Prieš skleidžiant erezijas pasidomėkit kas tas monese, kuom užsiima, kaip iškilo ir kokia jų reputacija. + Vertėtų paminėt ir tą patį transfergo, kuris prieš metus dalino po 15e ar 30e tokiu pačiu principu - už reffus, o dabar kuo puikiausiai užsiima savo veikla.

Edited: Patikrinau ir transfergo vis dar siūlo po 10e pakviestam ir pakvietusiam.

O kad jūs ten kažkada girdėjot apie kažkokį šūdprojektį ir ant jo pasimovėt, kuris "dalina" pinigus už ref, o net nėra žinomas jo savininkas ar veikla, tai netaikykit to visiem. 

1. Šnekam ne apie statistiką, o būtent apie monese.

2. Aš nieko naglai nekišu, o pasakau kaip yra. O tai ką tu darai vadinama šmeižimu ir jeigu tai tavęs neliečiai- praeik pro šoną. 

Išmokit pagaliau reikštis ten, kur turit pasakyt ką naudingo, o ne tik savo urvinę išmintį demonstruot.

 

Is tu svetainiu kur zmones prarado pinigus ar kitaip nukentejo irgi nemaza dalis teige kad viskas ten ok, man tai visiskai nerupi, pats autorius parase kad imone nauja, man to uztenka kad kvailai nekist dokumentu ir euru i bet ka, vien kad kelis eurus "uzsidirbt", vietoj viliojimo geriau prasvieskit kodel butent ta imone jusu manymu skaidri ir nesukels neigiamu pasekmiu, nei cia aukstint savo mandruma ir verslo modelius su asmeniniu duomenu kisimu bet kur su keliu euru profitu.

O jei vadini tai ka parasiau tiek pirmam tiek siam pranesime smeiztu, tai net ner noro tau kazka irodinet ar issakyt nuomone :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, Soundas_ parašė:

Is tu svetainiu kur zmones prarado pinigus ar kitaip nukentejo irgi nemaza dalis teige kad viskas ten ok, man tai visiskai nerupi, pats autorius parase kad imone nauja, man to uztenka kad kvailai nekist dokumentu ir euru i bet ka, vien kad kelis eurus "uzsidirbt", vietoj viliojimo geriau prasvieskit kodel butent ta imone jusu manymu skaidri ir nesukels neigiamu pasekmiu, nei cia aukstint savo mandruma ir verslo modelius su asmeniniu duomenu kisimu bet kur su keliu euru profitu.

O jei vadini tai ka parasiau tiek pirmam tiek siam pranesime smeiztu, tai net ner noro tau kazka irodinet ar issakyt nuomone :))

Nesibarstyk taip stipriai. 

Tu man siūlai šviestis, nors čia tu tas, kuriam tai reiktų padaryt. Įmonė įkurtą 2013 m. tai jeigu čia tau "nauja", tai apie ką tada eina kalba. O jeigu šito nežinojai, tai tuo labiau reiktų patylėt, nes tai tik ir įrodo, kad laidai liežuvį nežinodamas faktų.

Nei aš savo mandrumą, nei verslo modelius rodau, o bandau paaiškint, kad nežinant geriau savo nuomonę pasilaikyt sau. O kalbant apie šmeižtą, tai turbūt ir šio žodžio prasmės nesupranti.

Jei neturi argumentų, gali nebeatsakinėt, nes neverta tęst diskusijos, kai viskas, ką tu gali pritaikyt, tai girdėtus pletkus ar išpuvusią išmonę, nesusijusią su monese veikla. Monese tau ne koks kazino, akcijos, tušti pažadai apie turtus ir t.t. Nereikia būt proto bokštu, kad suprast bent tiek, jog tai jų marketingo dalis, kurios dėka nemažai žmonių pasilieka naudotis monese banku vos ne kaip pagrindiniu.

Redaguota , nario InFormer`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

prieš 1 valandą, InFormer` parašė:

Nesibarstyk taip stipriai. 

Tu man siūlai šviestis, nors čia tu tas, kuriam tai reiktų padaryt. Įmonė įkurtą 2013 m. tai jeigu čia tau "nauja", tai apie ką tada eina kalba. O jeigu šito nežinojai, tai tuo labiau reiktų patylėt, nes tai tik ir įrodo, kad laidai liežuvį nežinodamas faktų.

Nei aš savo mandrumą, nei verslo modelius rodau, o bandau paaiškint, kad nežinant geriau savo nuomonę pasilaikyt sau. O kalbant apie šmeižtą, tai turbūt ir šio žodžio prasmės nesupranti.

Jei neturi argumentų, gali nebeatsakinėt, nes neverta tęst diskusijos, kai viskas, ką tu gali pritaikyt, tai girdėtus pletkus ar išpuvusią išmonę, nesusijusią su monese veikla. Monese tau ne koks kazino, akcijos, tušti pažadai apie turtus ir t.t. Nereikia būt proto bokštu, kad suprast bent tiek, jog tai jų marketingo dalis, kurios dėka nemažai žmonių pasilieka naudotis monese banku vos ne kaip pagrindiniu.

Kur tas facepalm smailas kai jo reikia.. :D  Asmeniškai tau aš galiu tik patart įsiskaityt į pranešimus, kuriuos komentuoji.
Pirma, rašiau ne tau šviestis, o prašviest dėl ko rekomenduojat būtent tą svetainę, tada nariams būtų paprasčiau apsispręsti verta ten domėtis toliau ar ne. Tokių temų daug būna, dažniausiai jose trumpi tekstutai su keliais raktiniais žodžiais, tokiais kaip "free pinigai, įdedi pinigus ir pasiemi daugiau, patvirtini tapatybę ir paimi free pinigų, patikima, nauja patikima įmonė, trumpalaikė akcija". Šiuo atveju ir aš, net visiškai nesidomėdamas tuo ką temos autorius siūlė, tiesiog užėjau į temą ir bendrai pakomentavau kad čia vien iš autoriaus pateiktos informacijos įžvelgiu didesnę riziką.
Antra, tau turbūt su galva negerai, arba specialiai neįsiskaitai į tekstą, nes niekur nerašiau, kad "mano nuomone" tai nauja įmonė. Kad tau daeitų, pacituosiu:

pats autorius parase kad imone nauja

 

prieš 22 valandas(-ų), zneet parašė:

Papraščiausia naujos firmos
marketingo strategija

 

Jei tu net neskaitai ką rašau ir lempas kažkokias čia svaidai iškraipydamas mano tekstą, tai tikrai nėr prasmės toliau su tavim ginčytis, nes ieškai tekste 'kodėl tu esi teisus' ir bandai patenkint save, tuo tarpu aš, ir dar keli šioje temoje pakomentavę nariai, tenorėjau įspėt apie įtartiną "būdą gaut pinigų" ir temos autoriaus neįvertintą riziką :) Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Eikit dirbt bedarbiai ir gausit daugiau nei 5 eurus ant sofos bambą krapštydami. Siunčiat į užsienio įmones savo tapatybes, kurias paims ir ras kam panaudot savo naudai. Nesiginčiju konkrečiai dėl šitos įmonės, mačiau įrodymų, jog pinigus išties gauna žmonės, bet tiesiog sad matyt, kaip jauni perspektyvūs žmonės ne darbo ieško, o intike suvedinėja "how to get free money"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
2019-02-21 18:21, AugePauge parašė:

Kazkaip nelabai logiskai skamba.Tai tipo tie programeles ikurejai tau moka po 5eurus ,kad pakviestum drauga? Naudos jokios jiems tik pinigus visiems pervedinet. Tai kas tie ikurejai? Billas Gates koks ,ane?

Kad ir koks bandei pasirodyti, bet, kad ir kaip nelogiškai skambėtų, tai tiesa. Tiesa, dėl šios programėlės pasidomėti daugiau neteko, bet buvo tokia pati (panašiu principu) praeitais metais, pavadinimu Circle pay, toji programėlės veikimo principas tas pats, žinau, kad net čia žmonėms pavyko pasidaryti pinigų, aš tame tarpe. Pinigai ateidavo laiku ir gana greitai, tad visiškai nenustebčiau jeigu šis dalykas irgi funkcionuotų, nors galbūt kažkam tai gali pasirodyti rizikinga for no reasons

Redaguota , nario Naglis.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1855 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...