Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

SunSide.lt | SERVERIO STARTAS KOVO 22d. 19:00!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 749 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

girdejeu shis projektas bus dar wienas baltijos rekordininkas. labaj sekmez jums

21 minutes prieš, Džemal. parašė:

Šarai, gal reikėjo labiau su map'ais pasistengt? Tarkim, bus gerai.

kaip tu gali spresti apie mappus jai cia ju beveik nera parodyta? XD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Eimantas // parašė:

kaip tu gali spresti apie mappus jai cia ju beveik nera parodyta? XD

Galiu, nes tai buvo skirta Šarūnui ir jis supranta ką aš turiu omenyje.

Bėje, nuotraukos kai kur aiškios, tad įmatyt nėra sunku, kad atmestinai buvo padaryta "Akcijų birža", kadangi teksturos yra labai ištemptos (galbūt pastatas parinktas prastokas texturinimui), bėje, čia pavaizduotos gaujos bazėje žolynai auga ant asfalto, ant kurio stovi ir mašinos, so, tikiuos supratai dabar, kad jokio priešiškumo neparodžiau, o norėjau pastumtelt Šarūną į priekį. :)

Redaguota , nario Džemal.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Džemal. parašė:

Galiu, nes tai buvo skirta Šarūnui ir jis supranta ką aš turiu omenyje.

Bėje, nuotraukos kai kur aiškios, tad įmatyt nėra sunku, kad atmestinai buvo padaryta "Anglių birža", kadangi teksturos yra labai ištemptos (galbūt pastatas parinktas prastokas texturinimui), bėje, čia pavaizduotos gaujos bazėje žolynai auga ant asfalto, ant kurio stovi ir mašinos, so, tikiuos supratai dabar, kad jokio priešiškumo neparodžiau, o norėjau pastumtelt Šarūną į priekį. :)

tai kam įvardinti visus darbus, kai čia parašei tik apie konkrečius, kai serveris startuos tada ir turėtum dėstyti nuomone serverio mappingus, o ne apie kelias nuotraukas kurios pavaizduotos ir dar ne aišku ar bus, tada (kai/jai) išvysime serverį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Eimantas // parašė:

tai kam įvardinti visus darbus, kai čia parašei tik apie konkrečius, kai serveris startuos tada ir turėtum dėstyti nuomone serverio mappingus, o ne apie kelias nuotraukas kurios pavaizduotos ir dar ne aišku ar bus, tada (kai/jai) išvysime serverį

Nežinodamas visos istorijos per daug čia lendi į mano reikalus. Aš mačiau ir per kai kuriuos vaikščiojau (nebūtinai iš pateiktų nuotraukų), tad prašau netapt "gynėju" ir baigt aiškintis mano ir Šarūno bendravimo ypatumus. Ačiū, drauguži, tikiuos daugiau nebereiks tau vargt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, SfeKsi parašė:

Jei neklystu, seniau buvo kažkoks dar žmogus komandoje kuris viską kniso ir daugeliui nepatiko, buvo apscaminęs kažką ant kažko, gal kas situaciją primintumet? :D Lyg ir nematau to žmogaus komandos narių sąraše. 
 

Jaučiu žinau apie ką kalbi, ne nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Džemal. parašė:

Nežinodamas visos istorijos per daug čia lendi į mano reikalus. Aš mačiau ir per kai kuriuos vaikščiojau (nebūtinai iš pateiktų nuotraukų), tad prašau netapt "gynėju" ir baigt aiškintis mano ir Šarūno bendravimo ypatumus. Ačiū, drauguži, tikiuos daugiau nebereiks tau vargt.

nu tai tikriausiai maziausiai man ir rupi kur tu vaiksciojai ar kaip tu bendravai su juo. As tik sakau fakta, kad projektas dar nestartaves ir jo isvaizda gali kardinaliai pasikeisti. Kaip ir buvo su praeitu, deja nestartavusiu projektu :)

 

tenor.gif?itemid=8235158

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 749 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...