Peršokti į turinį

6Sides.LT


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1813 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

L5Roleplay.lt serveryje jau yra NPC syncas padarytas ir begale kitu dalyku, labai baisiai jau giriates. Siaip palaikau labiau L5RP projekta, atrodo zymiai rimtesnis, bet sekmes ir jum, kuo duogiau konkurencijos linkiu GTA V lietuviskiems serveriams :)

Redaguota , nario Barryga1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Barryga1 parašė:

L5Roleplay.lt serveryje jau yra NPC syncas padarytas ir begale kitu dalyku, labai baisiai jau giriates. Siaip palaikau labiau L5RP projekta, atrodo zymiai rimtesnis, bet sekmes ir jum, kuo duogiau konkurencijos linkiu GTA V lietuviskiems serveriams :)

NPC Sync padarėm pirmi, ne tik iš lietuviškų ragemp serverių, bet ir iš visos ragemp bendruomenės. Kalbėjau šiek tiek ir su kitais ragemp serverių kūrėjais (užseniečiais) ir išviso žinau tik 3 projektus kurie turi NPC sync. Bet 6sides.lt buvo pirmas, pasitikrink datas kada video įkeltas. Mes nesigiriam, mes parodom ką mes galim ir ką mes padarysim :) O dėl to, kad L5RP daugiau padaryta, tai jų projektas kuriamas daug ilgiau nei 6sides, pažiūrėk kiek mes padarėm per 1 mėn :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Barryga1 parašė:

L5Roleplay.lt serveryje jau yra NPC syncas padarytas ir begale kitu dalyku, labai baisiai jau giriates. Siaip palaikau labiau L5RP projekta, atrodo zymiai rimtesnis, bet sekmes ir jum, kuo duogiau konkurencijos linkiu GTA V lietuviskiems serveriams :)

Gal nereikia iš kitų acc rašinėti nesąmonių? m? NPC sync kaip ir sakė mes pirmi esame pasidarę, o Karolis tiesiog šį dalyka jeigu galima taip sakyti švelniai "nukopijavo", bet dėja kaip matėme nesėkmingai. 

 

P.S Mes nesigiriam, tiesiog parodom, kad galim daugiau nei paprasti GTA V projektai. Kadangi per mėnesį parašėm modifikacijos beveik kiek turi l5rp. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Iframe parašė:

Gal nereikia iš kitų acc rašinėti nesąmonių? m? NPC sync kaip ir sakė mes pirmi esame pasidarę, o Karolis tiesiog šį dalyka jeigu galima taip sakyti švelniai "nukopijavo", bet dėja kaip matėme nesėkmingai. 

 

P.S Mes nesigiriam, tiesiog parodom, kad galim daugiau nei paprasti GTA V projektai. Kadangi per mėnesį parašėm modifikacijos beveik kiek turi l5rp. 

Amm, as esu paprastas zaidejas. Nejaugi galvoji, kad komentarai eina tokie tik is savininku? :D

Abu serverius seku, tik L5RP daug ilgiau, mazdaug jau susidares esu galutine nuomone apie ju projekta. Serveris daromas daug laiko, bet tas parodo, kad ten i viska rimtai ziurima. Yra testuotoju, viskas polishinama, man ten tiesiog komanda atrodo daug stipresne, turinti puiku mastyma ir fantazija, todel rinkciausi juos.

Kad Karolis nukopijavo NPC, as nesigincioju, situ dalyku nezinau, bet man uzkibo, kad labai daug kur pabreziat ta NPC sync, tartum tai butu vienintelis dalykas kuris butu sekmingai padarytas :D

Rasei nerasinet nesamoniu. Kur as nesamone parasiau? Kad Karolis NPC sync taip pat jau turi? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Barryga1 parašė:

Amm, as esu paprastas zaidejas. Nejaugi galvoji, kad komentarai eina tokie tik is savininku? :D

Abu serverius seku, tik L5RP daug ilgiau, mazdaug jau susidares esu galutine nuomone apie ju projekta. Serveris daromas daug laiko, bet tas parodo, kad ten i viska rimtai ziurima. Yra testuotoju, viskas polishinama, man ten tiesiog komanda atrodo daug stipresne, turinti puiku mastyma ir fantazija, todel rinkciausi juos.

Kad Karolis nukopijavo NPC, as nesigincioju, situ dalyku nezinau, bet man uzkibo, kad labai daug kur pabreziat ta NPC sync, tartum tai butu vienintelis dalykas kuris butu sekmingai padarytas :D

Rasei nerasinet nesamoniu. Kur as nesamone parasiau? Kad Karolis NPC sync taip pat jau turi? :D

Na matyt mažai mūsų projektą seki. Mes irgi į update sąrašus galime rašyti "Pakeistas tekstas" ar "sutvarkyta klaida" (neaiški kokia). Projektas daromas ilgą laiką, o tokio didesnio įrodymo, kad tai viskas egzistuoja pagal update sąrašą kaip ir nėra. Tai ką siūlau, tau ateičiai, tai šiek tiek daugiau pasidomėti apie mus ir mūsų skelbiamus update, o dėl SYNC, taip mes esame pirmi ir padarėme, tai ko neturėjo niekas, nes visi galvojo jog, tai yra neįmanoma ir manau šiuo dideliu žingsniu pritrauksime labai daug žaidėjų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Iframe parašė:

Na matyt mažai mūsų projektą seki. Mes irgi į update sąrašus galime rašyti "Pakeistas tekstas" ar "sutvarkyta klaida" (neaiški kokia). Projektas daromas ilgą laiką, o tokio didesnio įrodymo, kad tai viskas egzistuoja pagal update sąrašą kaip ir nėra. Tai ką siūlau, tau ateičiai, tai šiek tiek daugiau pasidomėti apie mus ir mūsų skelbiamus update, o dėl SYNC, taip mes esame pirmi ir padarėme, tai ko neturėjo niekas, nes visi galvojo jog, tai yra neįmanoma ir manau šiuo dideliu žingsniu pritrauksime labai daug žaidėjų.

Daugiau panarses jus, supratau, kad jus tikrai labiau prisiruose 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Barryga1 parašė:

Amm, as esu paprastas zaidejas. Nejaugi galvoji, kad komentarai eina tokie tik is savininku? :D

Abu serverius seku, tik L5RP daug ilgiau, mazdaug jau susidares esu galutine nuomone apie ju projekta. Serveris daromas daug laiko, bet tas parodo, kad ten i viska rimtai ziurima. Yra testuotoju, viskas polishinama, man ten tiesiog komanda atrodo daug stipresne, turinti puiku mastyma ir fantazija, todel rinkciausi juos.

Kad Karolis nukopijavo NPC, as nesigincioju, situ dalyku nezinau, bet man uzkibo, kad labai daug kur pabreziat ta NPC sync, tartum tai butu vienintelis dalykas kuris butu sekmingai padarytas :D

Rasei nerasinet nesamoniu. Kur as nesamone parasiau? Kad Karolis NPC sync taip pat jau turi? :D

Žinoma, kad pabrėžiam labai NPC sync, dabar jau nebe tiek kiek anksčiau. Bet visa esmė tame, kad šitos sistemos daug kas ilgai norėjo rageMP platformoje, bet niekas neturėjo, o mes tai padarėm. Ir žinoma, kad mes tai naudosim marketingui kiek galima daugiau, nes ne daug serverių gali tai pasiūlyti. O serveryje žinoma padaryta daug daugiau nei NPC sync sistema, bet kam rašyti apie sistemas kurias turi dauguma serverių kai gali parašyti apie tai ką šiuo metu jau turi vos keli serveriai? Na čia no shit manau :) Prisijunk prie mūsų discordo, ten yra daugiau informacijos apie serverio sistemas ties kuriom dirbam šiuo metu.

 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), pesh parašė:

sad, bet ne tavo nuopelnai, o Ronaldo.

Nu iš kur tiek negatyvos pas žmogų ir užsispyrimo "kenkti", galbūt net galima pasakyti lysti į "šikną". Aš būtinai tavo visus pranešimus Martynai pareportuosiu moderatoriams, galbūt jie ras sprendimo būdą kaip tavim atsikratyti bent po 6sides postais. O dėl nuopelno, taip tai padarė Rolandas, bet šiuo metu kalbėjau už visą projektą, nes kalba ėjo apie 2 projektus l5rp ir 6sides. Todėl viską bendrai apėmus gauname žodį "MES". Jeigu lietuvių kalba tau sunkiai sekasi, tai bent pasistenk to neparodyti, nes atrodai tikrai ne kaip. Manau čia buvo tavo paskutinis šūdpostis, nes jeigu ne teks kitaip su tavim sprest problemas. Peace!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Kaip suprantu kiti projektai tokie kaip l5roleplay.lt ar ls-rp.lt pagal atnaujinimus sprendžiant jau užsivertė, šitas vienintelis dar prie kurio pastoviai dirbama, jei neklystu? Bandžiau pats kažką pradėti kurti su ragemp, bet deja supratau, kad visas client/server side kūrimas labai daug laiko užims tai ir pačiam rankos nekilo daugiau kažką plėtoti. Palinkėsiu sėkmės su projektu ir daug žaidėjų, tikrai įdomu būtų pamatyti pirmą normalų lietuvišką GTA V roleplay serverį. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Deliux parašė:

Kaip suprantu kiti projektai tokie kaip l5roleplay.lt ar ls-rp.lt pagal atnaujinimus sprendžiant jau užsivertė, šitas vienintelis dar prie kurio pastoviai dirbama, jei neklystu? Bandžiau pats kažką pradėti kurti su ragemp, bet deja supratau, kad visas client/server side kūrimas labai daug laiko užims tai ir pačiam rankos nekilo daugiau kažką plėtoti. Palinkėsiu sėkmės su projektu ir daug žaidėjų, tikrai įdomu būtų pamatyti pirmą normalų lietuvišką GTA V roleplay serverį. :)

Labas Deliux, visų pirma dėkui už išreikštą atvirą nuomonę! Ties serverio kūrimu tikrai nesustojome ir nežadame sustoti, kadangi žinome jog lietuvių bendruomenei reikia pirmo normalaus lietuviško rageMP serverio, tai vien dėl šito fakto kartu su Rolandu esame pasižadėję, kad serverį tikrai paleisime. ;) Dar kartą ačiū!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 23 valandas(-ų), ez boy parašė:

Iš sistemų sprendžiu nusimato puikus serveris sekmės.

Ačiū! Rekomenduoju užeiti į discord serverį http://discord.6sides.lt ten rasi visus atnaujinimus kurių nėra šioje temoje kadangi nebegalim atnaujinti temos :( 

Redaguota , nario ℛøℓαᾔⅾ@﹩
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Nusimato ledinis projektas. :kiets: Džiugu matyti administratorius, bendraujančius ir viešai transliuojančius apie kuriamą produktą. Manau, kad čia nepasigailėsiu laukdamas visų laukiamo starto ir neteks savo išskleistas šaknis išrauti. Ką jie demonstruoja, tai matosi, kad motyvacijos netrūksta. Sėkmės jaunimas.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-05-12 21:14, Falanji parašė:

Nusimato ledinis projektas. :kiets: Džiugu matyti administratorius, bendraujančius ir viešai transliuojančius apie kuriamą produktą. Manau, kad čia nepasigailėsiu laukdamas visų laukiamo starto ir neteks savo išskleistas šaknis išrauti. Ką jie demonstruoja, tai matosi, kad motyvacijos netrūksta. Sėkmės jaunimas.

Projektas tikrai geras nusimato ! :) Ačiū :D Live stream, bent jau iš mano pusės kol kas buvo tik testavimui, bet ateityje bus daugiau! Taip galime iškart parodyti ties kuo dirbame taip pat parodome, kad projektas nestovi vietoje. Motyvacijos tikrai netrūksta, tik galėtų būt daugiau laiko ?  6Sides.LT komanda laukia starto taip pat kaip ir jūs :) 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-05-15 00:37, ℛøℓαᾔⅾ@﹩ parašė:

Projektas tikrai geras nusimato ! :) Ačiū :D Live stream, bent jau iš mano pusės kol kas buvo tik testavimui, bet ateityje bus daugiau! Taip galime iškart parodyti ties kuo dirbame taip pat parodome, kad projektas nestovi vietoje. Motyvacijos tikrai netrūksta, tik galėtų būt daugiau laiko ?  6Sides.LT komanda laukia starto taip pat kaip ir jūs :) 

Gal žinoma starto diena? Arba bent kada ją paskelbsite?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1813 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...