Peršokti į turinį

6Sides.LT


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1812 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, Kooli parašė:

Vienintelis "debilas" tai esi tu, su savo niekam neįdomia ir nepagrįsta nuomone ;)

kad cia nera ko pagrist seniuk. 

Is regitros sistemos aiskiai tai matosi, mappingas yra ziauriai silpnas, UI baisus. Taip as spaudziu ranka serverio dev'ui, kuris raso koda uz tai, kad isvis apsieme, bet nespaudziu ranka uz tai, kad bando GRP shit is samp'o pernest ir i GTA5, to tikrai nereiketu daryti.

Plius kai rage mp platforma duoda galimybes padaryti ziauriai cool sistemas, bet pokolkas siame projekte matau tik GRP serveriu pernesima i GTA5.

 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, sancio parašė:

kad cia nera ko pagrist seniuk. 

Is regitros sistemos aiskiai tai matosi, mappingas yra ziauriai silpnas, UI baisus. Taip as spaudziu ranka serverio dev'ui, kuris raso koda uz tai, kad isvis apsieme, bet nespaudziu ranka uz tai, kad bando GRP shit is samp'o pernest ir i GTA5, to tikrai nereiketu daryti.

Plius kai rage mp platforma duoda galimybes padaryti ziauriai cool sistemas, bet pokolkas siame projekte matau tik GRP serveriu pernesima i GTA5.

 

Serveris dar net neatidarytas ir net jo startas nėra paskelbtas, todėl yra didelė galimybė, kad viskas gali absoliučiai keistis. O kodėl nereikėtu GRP pernešt į GTA 5 ? Samp GRP nesuteikė žmonėm daug smagių valandų praleistų serveriuose? Norit sedėt kaip Rusai atsilikę ir vengt naujovių ? Aš visad už protingą kritika, bet kai į žodyną įeiną šūdai, daunai ir visokie kitokie žodžiai tai žinot... ;) 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, sancio parašė:

kad cia nera ko pagrist seniuk. 

Is regitros sistemos aiskiai tai matosi, mappingas yra ziauriai silpnas, UI baisus. Taip as spaudziu ranka serverio dev'ui, kuris raso koda uz tai, kad isvis apsieme, bet nespaudziu ranka uz tai, kad bando GRP shit is samp'o pernest ir i GTA5, to tikrai nereiketu daryti.

Plius kai rage mp platforma duoda galimybes padaryti ziauriai cool sistemas, bet pokolkas siame projekte matau tik GRP serveriu pernesima i GTA5.

 

sampe grp populiariausias ir labiausiai pasisekes, dominuojantis real-life zanras, o tu sakai kad nereiketu pernesti i gta 5, kodel? nes tu nezaidi grp? :D atsimink kad sampa irgi is pradziu po 10-20 zmoniu zaide

Redaguota , nario Šarūnas V.
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Kooli parašė:

Serveris dar net neatidarytas ir net jo startas nėra paskelbtas, todėl yra didelė galimybė, kad viskas gali absoliučiai keistis. O kodėl nereikėtu GRP pernešt į GTA 5 ? Samp GRP nesuteikė žmonėm daug smagių valandų praleistų serveriuose? Norit sedėt kaip Rusai atsilikę ir vengt naujovių ? Aš visad už protingą kritika, bet kai į žodyną įeiną šūdai, daunai ir visokie kitokie žodžiai tai žinot... ;) 

Dabar faktas, kad jibanutas grp samperis esi kuris nieko neišmano. Tu bent žaidęs RP serveryje kada gyvenime ?. Kažkaip keista, kad rūsų serveriuose sėdi po 800 snukiu online. Eilinis durneliukas esi :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Kooli parašė:

Serveris dar net neatidarytas ir net jo startas nėra paskelbtas, todėl yra didelė galimybė, kad viskas gali absoliučiai keistis. O kodėl nereikėtu GRP pernešt į GTA 5 ? Samp GRP nesuteikė žmonėm daug smagių valandų praleistų serveriuose? Norit sedėt kaip Rusai atsilikę ir vengt naujovių ? Aš visad už protingą kritika, bet kai į žodyną įeiną šūdai, daunai ir visokie kitokie žodžiai tai žinot... ;) 

Rusai atsilike? Tu bent matei kaip atrodo rusiski RP projektai, tokie kaip Evolve RP, Arizona RP? Kurie laiko rekordus po 10k zaideju vienu metu. Ok cia samp'o projektai, pasiimkime ragemp projektus - RedAge RP, stabilus online 1000-1300 zaideju, modifikacija visai neblogai isvystita nors ir yra BETA.

GTA5 != SAMP, todel GTA5 n*hui nereikia tu sudiniu GRP projektu, kurie yra LT samp'o canceris.

1 minute prieš, Šarūnas V. parašė:

sampe grp populiariausias ir labiausiai pasisekes, dominuojantis real-life zanras, o tu sakai kad nereiketu pernesti i gta 5, kodel? nes tu nezaidi grp? :D 

Populiarus, nes nera normaliu alternatyvu, nes zombuoti vaikai sedi ir nolifina sargus, lmg, greenside'a, lv ir apart ju nemato kietu projektu, tokio sudo GTA5 bent jau as nenoriu matyti.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, sancio parašė:

Rusai atsilike? Tu bent matei kaip atrodo rusiski RP projektai, tokie kaip Evolve RP, Arizona RP? Kurie laiko rekordus po 10k zaideju vienu metu. Ok cia samp'o projektai, pasiimkime ragemp projektus - RedAge RP, stabilus online 1000-1300 zaideju, modifikacija visai neblogai isvystita nors ir yra BETA.

GTA5 != SAMP, todel GTA5 n*hui nereikia tu sudiniu GRP projektu, kurie yra LT samp'o canceris.

Populiarus, nes nera normaliu alternatyvu, nes zombuoti vaikai sedi ir nolifina sargus, lmg, greenside'a, lv ir apart ju nemato kietu projektu, tokio sudo GTA5 bent jau as nenoriu matyti.

tai taves niekas ir nevers zaist sitam serveryje, savininkam gali atnest daug pinigu jeigu sitas projektas bus pasisekes ir tu siulai jiems nekurt vien del to kad ters gta 5? :D
 

3 minutes prieš, Alex :) parašė:

Dabar faktas, kad jibanutas grp samperis esi kuris nieko neišmano. Tu bent žaidęs RP serveryje kada gyvenime ?. Kažkaip keista, kad rūsų serveriuose sėdi po 800 snukiu online. Eilinis durneliukas esi :) 

tai rusam gerai, bet cia lietuviu serveris kiek supratau bus, o rp lietuvoje isvis nera populiarus ;)

nebekomentuokit nesamonių, savininkam kantrybės ir sekmės parodyt kažką naujo 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Alex :) parašė:

Dabar faktas, kad jibanutas grp samperis esi kuris nieko neišmano. Tu bent žaidęs RP serveryje kada gyvenime ?. Kažkaip keista, kad rūsų serveriuose sėdi po 800 snukiu online. Eilinis durneliukas esi :) 

Visu pirmą, čia ne RP serveris ir taip, aš juose žaidęs. Visų antrą aš įvardijau Rusus kaip tautą, o ne kaip gta ar ten dar kokių serverių developerius ir žaidėjus. Atsiprašau už išsireiškimą, bet su tavim tokiu, net 12 klasių nebaigusiu svirpliuku diskutuot nebenoriu. Gali būt laisvas ;) 

Redaguota , nario Kooli
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Šarūnas V. parašė:

tai taves niekas ir nevers zaist sitam serveryje, savininkam gali atnest daug pinigu jeigu sitas projektas bus pasisekes ir tu siulai jiems nekurt vien del to kad ters gta 5? :D
 

tai rusam gerai, bet cia lietuviu serveris kiek supratau bus, o rp lietuvoje isvis nera populiarus ;)

nebekomentuokit nesamonių, savininkam kantrybės ir sekmės parodyt kažką naujo 

as nesiulau "nekurti", as kaip tik spaudziu ranka dev'ui, kad jis kuria, bet as nematau logikos imti SAMP'o canceri ir kist i GTA5 ji, thats the whole idea :)

1 minute prieš, Kooli parašė:

Visu pirmą, čia ne RP serveris ir taip, aš juose žaidęs. Visų antrą aš įvardijau Rusus kaip tautą, o ne kaip gta ar ten dar kokių serverių developerius ir žaidėjus. Atsiprašau už išsireiškimą, bet su tavim tokiu, net 12 klasių nebaigusiu svirpliuku diskutuot nebenoriu. Gali būt laisvas ;) 

12 klasiu nebaigusiu, oh damn, tikrai taip, nebaiges as.

Rusus kaip tauta lmao, o tipo mes Lietuviai neesam atsilike nuo viso pasaulio? tas pats sudas vyksta kaip ir ten :) Matosi dar vienas zombuotas, kuris sudus sneka. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Kooli parašė:

Visu pirmą, čia ne RP serveris ir taip, aš juose žaidęs. Visų antrą aš įvardijau Rusus kaip tautą, o ne kaip gta ar ten dar kokių serverių developerius ir žaidėjus. Atsiprašau už išsireiškimą, bet su tavim tokiu, net 12 klasių nebaigusiu svirpliuku diskutuot nebenoriu. Gali būt laisvas ;) 

Wow koks protinguolis, rašo kad nebaigęs 12klasių. xddd pirma debiliuk sužinok kiek metu turiu tada pievas rašinėk. :) 

Ale kaip man skauda, kad čia grpyniai samperistai, man bando įgelt :( Ah verkiu, ne tas žodis. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, sancio parašė:

as nesiulau "nekurti", as kaip tik spaudziu ranka dev'ui, kad jis kuria, bet as nematau logikos imti SAMP'o canceri ir kist i GTA5 ji, thats the whole idea :)

12 klasiu nebaigusiu, oh damn, tikrai taip, nebaiges as.

Rusus kaip tauta lmao, o tipo mes Lietuviai neesam atsilike nuo viso pasaulio? tas pats sudas vyksta kaip ir ten :) Matosi dar vienas zombuotas, kuris sudus sneka. 

Zombuotas tai tu čia esi, jeigu net nesugebi paskaityt i kieno komentarus atsakau ;) Kokia čia dar diskusija su tokiais gali vykt... :) 

1 minute prieš, Alex :) parašė:

Wow koks protinguolis, rašo kad nebaigęs 12klasių. xddd pirma debiliuk sužinok kiek metu turiu tada pievas rašinėk. :) 

Ale kaip man skauda, kad čia grpyniai samperistai, man bando įgelt :( Ah verkiu, ne tas žodis. 

 

Įgelt niekas apart tavęs čia nenori, o kiek tau metų man visiškai neįdomu, gali ir 30,40 ar 50 būt... Kas kaltas, kad 10 klasių pabaigęs ejai griovių kast :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, sancio parašė:

Matau, kad i mano komentara atsakyta as ir atrasau. Daugiau i diskusijas cia nesivelsiu, nes matosi, jog neverta. 

Ponas Sancio kaip netikėta, kad užsukai į šitą temą. Turbūt iškart galiu pasakyt, kad gali ir neatsakyt į mano komentarą nes man visiškai "pohui" ką tu man atsakysi, nes tokių žmonių nuomonės kaip tavo nemanau ar kas klauso. Turbūt, tai sakau, nes kažkiek daugiau atsimenu "įvykių" iš praeities. Kaip ten buvo su tuo supergames.lt užblokavimu ir scaminimu? M? VIsada sugebi kišt savo nuomonę ir visada bandai būt teisus. O dabar taip, parodyk ką tu esi sukūręs? Aš irgi dabar galiu nueiti į bet kokią temą "VFX" ir prirašyti visokių dalykų "tas blogai, anas blogai". Taip, kad gali bėgt atgal į savo sąmp ir toliau scriptinti serverius už "papildymus", nes matau tik tą ir tesugebi ;o. O dėl neteršimo GTA ar kaip ten rašei nepamenu, tai siūlau nueit ir persiskaityt dar kartą ką parašei gal suprasi, o jeigu ne tai mano atvėjų, tau padės tik psichoterapiautas, nes matau jog sergi rimta galvos veiklos sutrikimo problema kurią reikėtų kuo greičiau šalinti. GTA V gali būti ir grp ir rp ir drfit serveris, tai tiesiog kita platforma. Visokių yra serverių, nenorėsi nesijungsi. Atsakymo gali nerašyt nes man jo tikrai neprireiks.

Redaguota , nario Iframe
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 2 valandas(-ų), sancio parašė:

kad cia nera ko pagrist seniuk. 

Is regitros sistemos aiskiai tai matosi, mappingas yra ziauriai silpnas, UI baisus. Taip as spaudziu ranka serverio dev'ui, kuris raso koda uz tai, kad isvis apsieme, bet nespaudziu ranka uz tai, kad bando GRP shit is samp'o pernest ir i GTA5, to tikrai nereiketu daryti.

Plius kai rage mp platforma duoda galimybes padaryti ziauriai cool sistemas, bet pokolkas siame projekte matau tik GRP serveriu pernesima i GTA5.

 

Jeigu serverio stilius yra GRP tai nereiškia, kad serveryje negali būti įdomių sistemų. Aš pats nelabai noriu serverį vadinti GRP, nemanau, kad serveris labai primins kokį sargą, panašumų bus, bet ne bus toks pat. Bet ir RP nebus, na ta prasme jeigu man neįdomus žanras yra, tai kaip aš galiu padaryti, kad būtų įdomu kitiems? Pagalvok apie tai, kad visi yra skirtingi, na pavyzdžiui man RP visiškai nelimpa, man patinka įdomios sistemos, viskas apgalvota, bet man nepatinka pačios žaidimo taisyklės, kad turi apsimesti ten kažkuom ir negali rašyti ar daryti to ar to, galiausiai žaidimai yra tam, kad linksmai praleisti laiką, o aš įdomumo RP nematau, bent jau šiuo metu. O grįžtant prie sistemų tai pažiūrėk, serveryje yra VOIP whaaat? Ye, spėju dar viena sistema kurią turi kiekvienas samp serveris. Po to turim sistemą kurios neturi nei vienas geriausias rageMP serveris, botų sinchronizavimas, spėk  ką, tie visi kurie kuria RP serverius sakė tai yra labai sunku arba neįmanoma, bet žinai ką? padariau, pasižiūrėk YT. Jeigu nepatinka žaidimo stilius, viskas gerai, visi skirtingi tau patinka RP, man RP nelabai. Bet pirma pasidomėk sistemom ir tada sakyk, kad kaip SA:MP GRP serveris... Man atrodo čia iš SA:MP laikų likę, kad tik RP serveriuose yra geros ir įdomios sistemos. Bet spėk ką, ir ne RP stiliaus serveris gali tūrėti tokias sistemas kaip VOIP, ir NPC sinchronizavimas (dar kartą pamynėsiu, tokios nėra nei vienam RP serveryje šiuo metu, ar bent jau nemačiau niekur nei rageMP forumuose). Ir nėra čia ko įžeidinėti visus.

 

EDIT:

Taip pat pažiūrėk, yra ir tokių sistemų kaip veikėjo kūrimo, kažkaip neprisimenu, kad eclipseRP kažką būčiau matęs. Ir taip, yra vietų kur UI yra baisus, yra sistemų kūrių nerodom nes UI padarytas per kelias minutes, kad išbandyti kodą, bet UI galima nesunkiai atnaujinti.

Redaguota , nario ℛøℓαᾔⅾ@﹩
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Iframe parašė:

Ponas Sancio kaip netikėta, kad užsukai į šitą temą. Turbūt iškart galiu pasakyt, kad gali ir neatsakyt į mano komentarą nes man visiškai "pohui" ką tu man atsakysi, nes tokių žmonių nuomonės kaip tavo nemanau ar kas klauso. Turbūt, tai sakau, nes kažkiek daugiau atsimenu "įvykių" iš praeities. Kaip ten buvo su tuo supergames.lt užblokavimu ir scaminimu? M? VIsada sugebi kišt savo nuomonę ir visada bandai būt teisus. O dabar taip, parodyk ką tu esi sukūręs? Aš irgi dabar galiu nueiti į bet kokią temą "VFX" ir prirašyti visokių dalykų "tas blogai, anas blogai". Taip, kad gali bėgt atgal į savo sąmp ir toliau scriptinti serverius už "papildymus", nes matau tik tą ir tesugebi ;o. O dėl neteršimo GTA ar kaip ten rašei nepamenu, tai siūlau nueit ir persiskaityt dar kartą ką parašei gal suprasi, o jeigu ne tai mano atvėjų, tau padės tik psichoterapiautas, nes matau jog sergi rimta galvos veiklos sutrikimo problema kurią reikėtų kuo greičiau šalinti. GTA V gali būti ir grp ir rp ir drfit serveris, tai tiesiog kita platforma. Visokių yra serverių, nenorėsi nesijungsi. Atsakymo gali nerašyt nes man jo tikrai neprireiks.

Stumimas tavo vaikiško lygio :D Rašai, kad tik rašyt, niekas neatitinka tiesos visu pirma, o visu antra nesinervuok taip. Tiesa ta, kad serveri grp darot su sistemom kurios yra paimtos iš samp. Unikalumo pas jus sorry, bet nerasta. Kad ir Regitros sistema, ji ant tiek fucking kvailai padaryta, kad nėra ką sakyt. Ateini prie staliuko ir čiornaja magija laikai teorijos egza. Aš palaikau žmonės kurie stengiasi, kažką unikaliau daryt, o šiuo atveju matau eilini GRP projekta, tik kad ant rageMP platformos. :) 

Per daug skubat, o kas iš to gausis, bbž :) 

Ir tos trys raidės GRP. Jau vien pasako, kad unikalumo nebus, nes kitaip but negali

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Alex :) parašė:

Stumimas tavo vaikiško lygio :D Rašai, kad tik rašyt, niekas neatitinka tiesos visu pirma, o visu antra nesinervuok taip. Tiesa ta, kad serveri grp darot su sistemom kurios yra paimtos iš samp. Unikalumo pas jus sorry, bet nerasta. Kad ir Regitros sistema, ji ant tiek fucking kvailai padaryta, kad nėra ką sakyt. Ateini prie staliuko ir čiornaja magija laikai teorijos egza. Aš palaikau žmonės kurie stengiasi, kažką unikaliau daryt, o šiuo atveju matau eilini GRP projekta, tik kad ant rageMP platformos. :) 

Per daug skubat, o kas iš to gausis, bbž :) 

Na tuomet siūlau tau nueiti realiam gyvenime į regitrą ir ten spresti ket testus, gal ten rasi logiškumo. Pats GTA V žaidimas neturi logikos kai kuriuose vietose. Taip sistemos kurios yra paviešintos galbūt ir atitinka samp grp serverius, bet tai nereiškia, kad mes neturim kitų sistemų kurių nesam dar paviešinę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Iframe parašė:

Na tuomet siūlau tau nueiti realiam gyvenime į regitrą ir ten spresti ket testus, gal ten rasi logiškumo. Pats GTA V žaidimas neturi logikos kai kuriuose vietose. Taip sistemos kurios yra paviešintos galbūt ir atitinka samp grp serverius, bet tai nereiškia, kad mes neturim kitų sistemų kurių nesam dar paviešinę.

Pats neseniai išsilaikiau teises ir žinau visus etapus. Tai kdl negalima to perteikt į ragemp ? :) Kdl negalima pasistenkt kažką sukurti įdomiau? Nes tai ką mačiau per video apie regitra. Samp pasaulyje mačiau tą N kartų.

Bet anyway, laikas parodys tik kaip čia eisis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Alex :) parašė:

Pats neseniai išsilaikiau teises ir žinau visus etapus. Tai kdl negalima to perteikt į ragemp ? :) Kdl negalima pasistenkt kažką sukurti įdomiau? Nes tai ką mačiau per video apie regitra. Samp pasaulyje mačiau tą N kartų.

Bet anyway, laikas parodys tik kaip čia eisis.

Aš nemanau, kad regitros sistemą reikia plėtoti labai. Kadangi yra tikrai sistemų kurias galima plėtoti labiau ir bus tikrai naudingiau, o paprastas sistemas reikia ir daryti paprastom. Su tr.priemonių registravimų bus visiškai kas kita, jau yra suplanuota, o ten tikrai bus labai net išplėtota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-01-17 22:49, ZzwzLT parašė:

Labai laukiu, serverio, pagaliau atsiras normalus serveris, kuris neužsidarys po vienos dienos, spaudžiu žalia !

Ačiū, apsilankyk pas mus discorde, ten galėsi sekti serverio progresą bei užduoti klausimus visai serverio komandai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1812 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...